Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Важно је да надлежни органи раде свој посао, а када је тако, само лишавање слободе категорие хапшење није ни нужно.
Уосталом то је ионако један насилан и крајње нехуман чин.
 
Последња измена:

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Od kada je ppv izjavio da nema zaštićenih, ja sam našao duševni mir. S' tim u vezi, jučerašnje imenovanje ćorave bagre u odbor koji će privremeno voditi grad samo potvrđuje odlučnost države da se obračuna sa kriminalom.
Neka se pripremi Goran Vesić. Naći će se i za njega neki odbor.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Важно је да надлежни органи раде свој посао, а када је тако, само лишавање слободе категорие хапшење није ни нужно.
Уосталом то је и онако један насилан и крајње нехуман чин.
Naravno Profesore.Pogotovo sto treba golubove hvatati pred izbore kada zatreba malo pojacati rejting.Sad znas da su u kavezu i pustis ih malo da lete jos dok je ovog lepog vremena:D
 

SVART_OG_HVITT

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
184
Reaction score
14
E sad da li ovaj tekst tj intervju predstavlja marketing direktorke marketinga i da li ovim trazi nekog ko bi je oplodio to ne znam ali svakako je bitno znati sta nasa direktorka voli i kako je zavesti. :pop


Nema veze sto nema ko da ubode go na terenu vazno je saznati kako ubosti kod direktorke.

Link postavljen na prethodnoj strani! Pregledajte ponekad forum pre postovanja!

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

Che Legenda

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
243
Reaction score
14
Локација
gdje nema ljudi


hahahaha :buhahanisam se dugo ovako nasmijao.....

ali ovo mi je naj jace:
"Ponekad se dešava da samo ja znam da je to dejt, dok osoba preko puta mene to ne shvata. Nekada se obučem kao za posao, a u stvari je to za mene ljubavni sastanak"

i sta nam ova vaginalna hoce da kaze sa ovim?!?! pa nabacuje se dama djuri frizuri, a derventski mucalo nekapira :buhaha....a mozda je i burek u pitanju, posto od bureka nema vremena za druge stvari...
znaci za nju je ovo sve "ljubavni sastanak" heheh...

ljudi pali smo na naj nize grane u istoriji fk partizan, nemoze gore....ovo je dno dna
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
To je kad ortak ortaku plati kurvu i ne kaze mu, pa ovaj misli da ju je smuvao jer je sarmantan. Tad samo ona zna da se radi o dejtu, a ovaj misli da su se slucajno sreli.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ja po njenim kolenima na drugoj slici, shvatam da su joj oralne sposobnosti na prvom mestu, kao što je i rekla u intervjuu...
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Kad bi mogli da me cujete, sad bih lelekao nad nasom sudbinom. Ova savremena simulacija ljudskog bica u vidu nase direktorke marketinga je dno dna, gore bi bilo jedino da istrci na teren kao pojacanje u napadu.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Jel uhapsen djuric??Zemljace dzura jos nije uhapsen a kad ce neznamo.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Ценим да их је Ратомир препоручио, са успехом користи њихове производе за подмлађивање још од октроисаног устава Краља Александра...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Nego, da promjenim temu. Kad vec necemo igrati pred navijacima kod kuce do ko zna kad, sto ne postavljaju nove stolice?
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
bukvalno do marta imaju fore za nove stolice..al kad se setim da bi na zapadu trebalo da pise Lav,krene mi pegla...


edit: apropo price o novom ugovoru

fkp_bioeliksir_ugovor_0006.jpg


Sneza ga guta ocima:D
 
Последња измена:
Top