Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Pre neki dan jedan od gore pomenutih likova,na moje pitanje ko ce biti predsednik FKP-a kaze:"Opet neka budala"... Mislim da je sada sve jasno...
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Pa oni su kraljevi jos da se i popisaju po nama . Ma idi bre .:banghead
 

yumatu

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2014
Порука
474
Reaction score
12
U svakom zlu ima nečeg dobrog.Mutavi više nije predsednik Partizana!Mislim da će tek biti zanimljivo,naročito ako dobijemo kandidata opozicije.Tada ćemo saznati ko je kome električni zec i ko će zarad koga odustati od kandidature...
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.251
Reaction score
3.689
Паз' ти то, Милан Обућина предложио бурека за кандидата.

Ееееј, ген сек СДа које се полако гаси предлаже за предсједника ФКП бандита који је учестовао у једној од највећих плачки у свијету фудбала и тиме максимално убрзава процес гашења цјелокупног СДа.

Какви су то гмизавци, који су то интереси.
Ајде што нас буше са свих страна, него и ови ''наши'' изнутра, а реакције нигдје.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
kada u narednom periodu nebojsa lekovic postane predsednik fss-a bice sve jedno ko nam je predsednik.
govna ce tad defenitivno da nas ugase.
bicemo ko onda cerga kad nije imala benzin za kosilicu, a nas tim na nivou donjeg srema.
kako vam nije jasno da se pickousto govno zareklo da ce da nam ugasi komletno sportsko deustvo jer je njegov sincic onomad dobio po picki od grobara.
nema nam zivota dok je na vlasti
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Ovako to izgleda u nasem mu dragom Partizanu:

Novinar: Gospodine Djuricu da li je tacno to da ce te se opet kandidovati za presednika FK Partizan?

Djuric: Ma budalastine. Sve su to kafanske price.

Mirkofon... pod...
 

djavo

Partizanovac
Учлањен(а)
17.01.2007
Порука
771
Reaction score
25
Upravo odgledah bulevar i shvatih da najbolji stajling ima nas fudbaler Danko Lazovic, da se nasem kapitenu ne slaze roze kravata, a da je Volkov stajling totalni promasaj.

Glupaco jedna koja nosis tigrastu haljinu sa dve crvene strafte uz sivo crnu bundu sa kratkim cizmicama, koje ti inace skracuju nogu,

molim crno- beli da postavi desni deo, danasnjeg isecka iz Informera da bi ljudi znali o cemu pricam,

odakle tebi ideja da neko savetuje nekog kako ce da se obuce, deca nemaju hleb da jedu, pozajmljuju od saigraca, mozda tebi treba savet da se ne pojavljujes kao cirkus na svom poslu, da se u hram fudbala ako znas gde je i o cemu pricam ne ide u potkosulji, da se na utakmicu protiv ludogoreca ne ide u dugoj haljini, pripijenoj uz telo sa mis rukavima i golim ledjima u zelenoj boji, inace boja protivnickog tima, totalni blam za tebe da se u istoj pojavis i na sastanku sa ljudima iz FC Tottenham ako razumes engleski ili mozda opet ne cujes na to uvo kao na oficijalnom rucku sa istim jer engleski ne znas da beknes, ocigledno da i tebi trebaju casovi, da te ne bi bolelo uvce vise, da se na aerodromu kad ti carinik kaze da se izujes ne traze nazuvice da bi sakrila svoje gipsare, to su carape da ti prevedem koje si se zajebala i obula ispod skupocenih cizama, da se NE SPORTSKOM PONSANJU u stvari pise NESPORTSKOM PONASANJU, tako da glupaco sto pre MARS IZ BEOGRADSKOG KLUBA PARTIZAN, to ti SAVETUJE devojka iz grada sa JMBG: .......715...
 
Последња измена:

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
gospode, ucini da kao najbolji tim u zemlji lupamo cvrge majmunima koji su cetiri sprata nize, umesto da se razvlacimo po tabloidima. narod nam se smeje, gospode. :banghead
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.473
Reaction score
41.229
Локација
Žrnov
Kad je doslo dotle da se @djavo javi, ne bila ja direktorki u kozi :wink:
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Opet pocinje..:roll:
Vujošević za "Sport": Partizanu treba novi Zečević, Đurić dobro odradio posao

U nekom periodu turbulencije po Partizan i njega lično Dragan Đurić je dao doprinos i svakako da mu pripada deo zasluga za dobre rezultate. Model za predesednika je Žarko Zečević pre 15-ak godina, kaže Vujošević

Reč Duška Vujoševića se u Humskoj poštuje i ima težinu, ne samo zbog činjenice da je košarkaškom klubu napravio čudo u minuloj deceniji, postavio standarde, koji će teško biti prevaziđeni, već i iz zbog toga što je kao predsednik Sportskog društva godinama „živi štit” celokupnoj crno-beloj porodici, pa i fudbalskom klubu Partizan, gde je u nekoliko navrata bio „vatrogasac” u teškim okolnostima. Vujošević naravno pomno prati sitaciju pred izbornu Skupštinu u fudbalskoj „sekciji”, ima svoje mišenje, ali ne želi da, kako kaže, ono pređe u neki oblik kampanje. Naprotiv, legendarni stručnjak apeluje da se prevaziđu sva neprijateljstva i lični interesi i da se sva energija usmeri u funkciju kluba.

Vujošević nema favorita za predsedničku trku, ali bi voleo da na čelu Partizana vidi čoveka nalik Žarku Zečeviću.

- Pošto se nalazim na mestu predsednika celokupnog Sportskog društva, ponašam se u skladu sa tom funkcijom, koja nikako ne podrazumeva mešanje u rad pojedinačnih klubova čak i u okvirima iste sportske porodice, izuzev u slučaju košarke, a to već ima veze sa mojim trenerskim ingerencijama. Logično da moja pozicija podrazumeva zaštitu interesa svih klubova u našoj sportskoj porodici, za koje od sveg srca navijam. Istina, neka je obaveza da predsednik povede računa da li postoje statutarne odnosno greške u proceduri izbora skupštinskog tela, ali u fudbalskom klubu su ozbiljni i odrasli ljudi, koji me, kao predsednika SD ne pitaju za mišljenje, niti se ja mešam u taj proces - kaže Duško Vujošević u razgovoru za „Sport”.

POLITIČKO KADRIRANjE
Postoji li mogućnost da političari umešaju prste u kadriranje u Humskoj?
- To je uvek bilo prisutno na neki način. Ali, ono što ne bih voleo je da u fudbalski klub uđe „trojanski konj” ili „kvisling”. A, sve pod firmom da ima dobre konekcije sa ljudima na vlasti, pa da sprovede startegiju po kojoj bi Partizan postao efemerna priča - kaže Vujošević.
Smatrate li da su predstojeći izbori u fudbalskom delu crno-belih presudni da bi klub održao sportsku dominaciju, odnosno da bi se sprečilo dalje organizaciono posrtanje?

- Svaki izbori su izuzetno važni za predstavljanje principa rukovođenja, kao i značaja mesta predsednika, velikih ingerencija, pa bi u tom svetlu trebalo posmatrati i proces koji predstoji, velike važnosti za određivanje toka dešavanja u vremenu koje predstoji.

Verujete li da će se postojeća garnitura čelnika zaista povući odnosno da li je došlo vreme za tako nešto?

- Koliko je meni poznato još uvek zvanično nije objavljena lista kandidata za čelnu funkciju fudbalskog kluba. Već sam nekoliko puta pričao na ovu temu, a ne bih voleo da moje mišljenje pređe u neku vrstu kampanje. Ono što je najvažnije, što bih da poručim, ali i da bude uvek na pameti, uz nedvosmislenu želju - vreme je da svi ljudi u crno-beloj fudbalskoj familiji zaborave na lična neprijateljstva, interese i osvete, ali i da kompletnu energiju ulože u funkciju kluba. To bi trebalo da je osnovno polazište.

Sa Draganom Đurićem ste minulih godina imali odnos po principu „toplo - hladno”, šta mu zamerate, a šta odobravate?

- Ne bih se složio sa prvim delom formulacije, naši odnosi, što se tiče ličnog dela, uvek su bili korektni. U nekom periodu turbulencije po Partizan i njega lično, dao je doprinos i svakako da mu pripada deo zasluga za dobre rezultate u tom periodu. Koliko mi je poznato, Đurić ne želi da se kandiduje i ja ga u tome u potpunosti podržavam. Došlo je vreme da se nove snage i energije uhvate u koštac sa velikim problemima poput pitanja vlasništva stadiona, ali i rešavanja nagomilanih finansijskih problema, kao i pomoći ostalim klubovima Sportskog društva Partizan, koji su egzistencijalno ugroženi.

Znači, ne postoji ništa što biste mogli da apostrofirate kao Đurićev minus?

- Ja tako nešto nisam rekao, rekao sam šta sam rekao - u svom stilu će Vujošević.

Odobravate li povratak u Partizan ljudi poput Žarka Zečevića i Nenada Bjekovića, koji je predvodnik opozicije aktuelnoj Upravi?

- Voleo bih sa dođe neko kao Zeka (Zečević) odnosno osoba sa njegovim potencijalom, vezama i energijom. Biću za svakog ko bude legalno izabran od strane Skupštine i ukoliko prepoznam onog ko želi dobro, moju puna podrška neće izistati - rekao je Duško Vujošević.

Kakav predsednički profil je potreban crno - belima u ovom trenutku?

- Već sam rekao, model je Žarko Zečević, iz perioda od pre 15-ak godina.

Da li imate svog favorita za mesto predsednika Partizana?

- Ne bih o tome iz jednostavnog razloga, jer se ne razumem u fudbal, iako je reč o sportu sa loptom kao što je i košarka, a sve te „aktivnosti” nije da nisu slične - diplomatski će Duško Vujošević.

STADION POD UPITNIKOM, FINASIJE U KOLAPSU
Upitan da li ga brine to što je Partizan zapao u velike finansijske probleme, kao i indicija da ostane bez vlasništva nad stadionom, Duško Vujošević je rekao:
- Naravno da nisam ravnodušan, naprotiv. Postoji politička volja da se našem fudbalskom kolektivu ospori pravo vasništvo nad stadionom, iako nema pravnih osnova. Problemi materijalne prirode su veliki, normalno da sam zabrinut, ali su manji od problema onih drugih, znate kako se već zovu, pa bi i naše teškoće i brige trebalo da budu manji - ističe Vujošević.
Ko je krivac za dugove i probleme sa stadionskim objektom?
- Ne osećam apsolutno nikakvu odgovornost, koju bi morali da osećaju oni koji su se previše pasivno ponašali i ponašaju, a nalaze se na funkcijama koje ih obavezuju da se suprostave nepravdi, koje se čine bilo kome u JSD Partizanu.
Novosti
 

Vlayco

Banned
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
1.193
Reaction score
82
Локација
Zemun
Naveo bih firmu Boreaparti kao najsvetliji primer Zecevicevog i Bjekovicevog rada. Takvi su nam potrebni. Da nam zakucaju ekser u sanduk.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Vujosevicu reci nam onako prijateljski, da li ti nas namerno zajebavas ili si toliki ljudski sljam?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.473
Reaction score
41.229
Локација
Žrnov
Posto ocigledno citate samo naslove, evo dela o Djuricu:
Sa Draganom Đurićem ste minulih godina imali odnos po principu „toplo - hladno”, šta mu zamerate, a šta odobravate?

- Ne bih se složio sa prvim delom formulacije, naši odnosi, što se tiče ličnog dela, uvek su bili korektni. U nekom periodu turbulencije po Partizan i njega lično, dao je doprinos i svakako da mu pripada deo zasluga za dobre rezultate u tom periodu. Koliko mi je poznato, Đurić ne želi da se kandiduje i ja ga u tome u potpunosti podržavam. Došlo je vreme da se nove snage i energije uhvate u koštac sa velikim problemima poput pitanja vlasništva stadiona, ali i rešavanja nagomilanih finansijskih problema, kao i pomoći ostalim klubovima Sportskog društva Partizan, koji su egzistencijalno ugroženi.

Znači, ne postoji ništa što biste mogli da apostrofirate kao Đurićev minus?

- Ja tako nešto nisam rekao, rekao sam šta sam rekao - u svom stilu će Vujošević.

I gde je to rekao da je Djuric dobro odradio posao?!?!
 

Salesb

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
340
Reaction score
6
Локација
Sokobanja
Novinari to obicno izvucu iz konteksta da unose neslogu medju nama Grobarima:)
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
prvi put kad bude gostovao kod Tegija ili ako Partizan.NET pravi interviju sa njim ili na konferenciji za stampu treba mu postaviti direktno pitanje u vezi ovih idiota iz upravi i upitati ga GDE SU PARE!!!
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Znam ja o cemu pricam. Neko ko prica o hrabrosti na svakoj konferenciji nema muski polni organ da izadje i javno kaze ono sto prica nezvanicno. Mada ne znam ni sto se vise nerviram kad mu ovo nije prvi put. Gledajuci ovu farsu od skupstine, nase "legende" picketine i predsednika sportskog drustva koji ne reaguje sve vise mislim da nismo bolje ni zasluzili.
 
Последња измена:
Top