Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Цифре нису тачне, без да их читам... Ваљда је то већ свима јасно. Имамо пар минута да се радујемо јер коначно и званично Ђура Фризура више није председник. Па да прославимо то док нам не поставе неког новог муту...
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
- Nakon toga delegati su izglasali predlog o razrešenju aktuelnog predsednika Dragana Đurića i Upravnog odbora. Dosadašnja uprava dobila je aplauz.

Какви љиге и гњиде седе тамо... Боже пошаљи једног бомбаша самоубицу да дигне сва говна у ваздух, мука ми је.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
- DUGOVANJA -

Babić je potom prešao na dugovanja:

"Naše obaveze na današnji dan su 9,9 miliona evra. S obzirom da bi na naplatu trebalo da stigne porez, dug je otprilike 13 miliona evra".

- Internat (jedno od Đurićevih obećanja) -

"Uprava je imala zadatak da izgradi internat. Svi papiri su spremni, lokacijska dozvola je spremna, samo je potrebno uplatiti sredstva Gradskom zavodu za građevinsko zemljište".


- POTRAŽIVANJA -

"Od transfera Lazara Markovića očekujemo da nam se uplati od 1,3 do 1,5 milion evra. Za Mitrovića od 1,5 do 2,5 i od UEFA oko 350.000 evra. Dakle, Partizan duguje kada se ove cifre oduzmu od one pomenute (dakle, 9, 9 miliona evra) oko šest miliona evra, što nije toliko strašno", rekao je Babić
Potom je nekadašnji trener i sportski direktor Ljubiša Tumbaković izašao za govornicu i predložio Zorana Popovića za kandidata za predsednika.

"Nadam se da mi malo više verujete od prošlog puta kada sam predložio svog kandidata (pre pet godina Sava Miloševića, koji je tada, u borbi protiv Đurića, dobio samo jedan glas - upravo od Tumbakovića)", rekao je Tumbaković.
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Prema njemu bruto prihod od prodaje 23 igrača u poslednjih pet godina bio je 35,9 miliona evra (2010 - 7 miliona, 2011 - 14 miliona, 2012 - 4,2 miliona, 2013. - 8 miliona, 2014. - 2,3 miliona). Klub je u tom periodu angažovao 55 fudbalera, a na pojačanja je potrošeno 7 miliona evra.

Ovo je sa B92

Jos sat vremena. :D
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
802
Reaction score
406
Локација
Zemun
"Nadam se da mi malo više verujete od prošlog puta kada sam predložio svog kandidata (pre pet godina Sava Miloševića, koji je tada, u borbi protiv Đurića, dobio samo jedan glas - upravo od Tumbakovića)", rekao je Tumbaković.


И више него што мислиш верујемо да си обична гњида.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.247
Reaction score
3.620
Направиш дуг од 13 милиона, кажеш то на растанку и одеш, без било какве одговорности и добијеш аплауз за то!

Па, то има само код нас. :banghead

тумбаковићу, ево ја ти вјерујем да си говно од човјека, и то не било какво! :puke
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Burek podvio repic, jebem li ti sve, dok ste.
krali i varali sve vam je bilo potaman, a kad se prva prepreka pojavila podvio si rep k'o kakvo stene.
Zbogom pljackasi Fk Partizan.
 
Последња измена:

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Da li će ih neki od novih slepaca upitati da objasne kako su ostavili dug posle njihove jasne računice (prodaja/kupovina)!=?!??!?!
Na osnovu toga mi bismo trebali da budemo u plusu!
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
GORDAN PETRIĆ: "POPOVIĆU, A ŠTO NISI POMOGAO U OVIH GODINU DANA?"

Nakon što je Popović izložio program(!), za reč se javio nekadašnji fudbaler Partizana, sada trener Gordan Petrić.

"Klub sam napustio jer se nisam slagao. Tada sam obećao da se više nikada neću vratiti funkciji i toga ću se držati. Sada sam pristao da se vratim u Skupštinu i koristiću to kao priliku da jednom godišnje kažem nešto. Zorana Popovića ne poznajem, ne znam ni šta je radio do sada. To je moja greška jer se nisam informisao. Ako vas ova Skupština izabere, ne znam zašto niste pomogli u poslednjih godinu dana kada ste postali deo UO. Ne vidim zbog čega je tako. Da li vam neko nije dozvolio? Postavili ste ciljeve i rezultate, ali vi morate da postavite sistem. I ko iskoči iz njega nije za klub. Da ne dođe do nekih stvari kojih je bilo u prošlosti, da se neko bavi tuđim poslom. Ovo vam govorim iz najbolje namere da ne biste prolazili kroz ono što sam ja prolazio. Nadam se da sam bio dovoljno jasan", rekao je Petrić.

Šta bi za Petrića bio uspeh nove uprave?

"Smatrao bih uspehom da Partizan za godinu dana ima isti dug koji je sada, a sve što se dešavalo pred ovu Skupštinu me podseća na pripremu terena za privatizaciju. Nemojte da dozvolite da zavladaju sujeta i ljubomora", rekao je Petrić i dodao: "Tražim da se sledeća Skupština održi za šest meseci da vidimo gde smo i šta smo".
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
"Nadam se da mi malo više verujete od prošlog puta kada sam predložio svog kandidata (pre pet godina Sava Miloševića, koji je tada, u borbi protiv Đurića, dobio samo jedan glas - upravo od Tumbakovića)", rekao je Tumbaković.
.
Olosu, seronjo koji ne smes ni blizu Ljutice Bogdana da prosetas ,a kamoli da sa igracima podelis pritisak na derbiju. Smradu jedan koji si zbrisao u Kinu kad je najgusce bilo i ostavio celu struku na cedilu
Tebi da verujemo :puke
Ne postoji smajli za ovog govnara
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Zbogom razbojinici, ne tako davno smo mislili da ce makar netko od ovog olosa ostati u upravi ali ih je veliki mag izbrisao gumicom.
Novi jos nista nisu ukrali i kucno vaspitanje mi ne dozvoljava da ih pljujem.

Zbogom mutavi,rolex,burek i kornjaco sa galapagosa. Vidimo se u paklu( ja za neke druge stvari:D).
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
1419523310314.jpg
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
Zavrsena farsa,svinjar jednoglasno postao predsednik
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Да ли је могуће да је наш дуг само 6 милиона евра (кад се узму у обзир дуговања и потраживања)?!

Хахахахам па ми смо јебени мегацареви!

Ваљда нас не би лагали...
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
@Max72
Ostaje Čuvar ključeva Sezama g.Grubor. A bio je i najpodesniji za svjedoka-saradnika. Možda u stvari baš zbog toga...Vrana vrani ni ovaj put...
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
@ Peki

Pa u trenutku izlaganja programa se reporteru Monda prikakilo pa je to propustio!
 
Top