Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Ово како год прође не пише нам се добро то је све шта видим. А ко је са ким и ко је против кога апсолутно ми није јасно.
 

Legion

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
54
Reaction score
2
Локација
Wien
Dragan Djuric zvani Snajder je najgore stvorenje od coveka. On i njegova jagnjeca Brigada nam unistila klub, umesto da od prodaje nesto da ostane, ode sve u,.... Sponzor je posebna prica, zadnji je bio VW. Pa nigde nista .

Cim oni podrzavaju Nedica, mora tu da postoji neki dogovor. Mislim zna se ko je u ovoj prici veliko i malo zlo. Steta sto nema neke trece strane.

A legende su poenta u celoj situaciji. Cute, klimaju glavom, nemaju svoj Stav. Jedan je Blagoje Paunovic bio. Ostali trebaju da se stide. Odavno su pokazali ko su i sta su. Zaista zalosno sta mi obicni ljudi moramo da trpimo.
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
А мени се чини да је Микелићу обећано исто оно што и плаћеницима са југа које он назва ''Партизановим богатством''.

Оволико га ни рођени отац не би нахвалио, јебем им мајку лоповску свима!

Згадили су ми фудбалски клуб.
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Kakva epopeja o junačini novaku nediću. :buhaha

Tada Novak nije bio generalni sekretar Vlade i meni je drago što se deklarisao kao partizanovac i što ga premijer Aleksandar Vučić uvažava.

Iako navija za najveće zlo od kluba njemu to naš ljubljeni premijer oprašta, kolika je ljudina taj nedić u pičku materinu. Ja mislim da ni slini (nebojši iz beograda) ne bi takvu stvar oprostio.

Kako bi slatko organizovao jedan hunger games, da učesnici budu zadrigli mikulić, vazura, nedići, tatjana rakas, vuletić, ćurković, zečević, bjeković, raša babić, mutavi đura, ćoki, đilas, dr terzan, sns cigani sa juga,i severa, butulija, premijer i svi aktuelni ministri i predsednici stranaka i uvaženi političari. Ima tu još dosta kandidata da ne nabrajam sve.
 
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
999
Reaction score
489
Локација
U igri
ma,lazes

opyp9s9bb
 

zapad27

Grobar
Учлањен(а)
07.04.2016
Порука
239
Reaction score
158
Pa "Marijani" ne treba postavljati pitanja, ona je tu sa zadatkom. U centrali botova su dobili zadatak da na politickim temama ostavljaju zenska imena kako bi bili pozitivniji pa tako i mi ovde na forumu navijaca Partizana dobismo nju. To su ovi sto u Mikelicevom porucenom tekstu u novostima ostavljaju komentare i lupaju preporuke. DB-ovska masinerija radi pa tako imamo i porucene intervjue spodobe koji je ucestvovao u izdaji Krajne i na kog je i uza porodica zaboravila, a koji apsolutno s Partizanom veze nema. Da neko ne pomisli da sam i ja tu sa zadatkom od ove druge struje (isto ogranak DBa samo mnogo manje kancerogen za Partizan) posto mi je ovo prvi komentar, ovo pisem i prikljucio sam se na forum iskljucivo sto mislim i znam da je ovo jedan od prelomnih perioda za Partizan u narednih par godina. Mnogo je bitnije oterati jednim velikim "Mars" Tatjanu Rakas (postenu sto bi Mikelic rekao) koja ima u fioci slucaj za mnogo godina zatvora pa sada posto je u klopci biva montirana u PFC sa zadatkom. A o Nedicima borcima za Partizan je izlisno pricati, i jeza me hvata kad pomislim da oni i njihove sudije odlucuju sta ce i kako oko stadiona biti. Pitajte Sostara ko je pravni savetnik bivsim nasim igracima koji tuze nas vaterpolo klub i koje briga za revijalnu utakmicu.
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Jednoj struji želim da umre od raka mozga, drugoj od raka pluća, Mikeliću da ga pored toga za svaki slučaj pregazi brzi voz. Marijana, izvini.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.111
Reaction score
15.921
Локација
Храм фудбала
http://mondo.rs/a891718/Sport/Fudbal/FK-Partizan-Skupstina-predsednici.html

Одличан текст, а поготово завршни део "Podeljeni su i navijači. Jedan deo, stacioniran uglavnom na južnoj tribini, isti onaj koji je godinama podržavao Dragana Đurića, u otvorenom je sukobu sa upravom. Drugi je naklonjen Ćurkoviću, a treći, najveći deo navijača Partizana, nije opredeljen i smatra da je crno-belima potrebno potpuno novo rukovodstvo spremno da ispred ličnih stavi klupske interese na prvo mesto".
 
Top