Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.063
Reaction score
26.277
Локација
ante portas
Bjekovic je legenda kluba, i iskreno se nadam da neće poslužiti za ulazak trojanskog konja u klub(seksualnog manijaka Nedica juniora, njegovog oca, koji suruju sa najvećim neprijateljom Partizana od 2000-te pa na ovamo, Vesicem i njegovom bolesnom kamarilom koja bi od Partizana da napravi marginalan klub).
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.524
Reaction score
23.547
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Ne treba sumnjati ni u nedica, ni u vazuru, obojica su dokazani grobari, i samo im je bitan interes Partizana, a ne sefa, ko god on bio... :roll:
 

MarijanaPFC

Početnik
Учлањен(а)
17.03.2016
Порука
41
Reaction score
0
Pa "Marijani" ne treba postavljati pitanja, ona je tu sa zadatkom. U centrali botova su dobili zadatak da na politickim temama ostavljaju zenska imena kako bi bili pozitivniji pa tako i mi ovde na forumu navijaca Partizana dobismo nju. To su ovi sto u Mikelicevom porucenom tekstu u novostima ostavljaju komentare i lupaju preporuke. DB-ovska masinerija radi pa tako imamo i porucene intervjue spodobe koji je ucestvovao u izdaji Krajne i na kog je i uza porodica zaboravila, a koji apsolutno s Partizanom veze nema. Da neko ne pomisli da sam i ja tu sa zadatkom od ove druge struje (isto ogranak DBa samo mnogo manje kancerogen za Partizan) posto mi je ovo prvi komentar, ovo pisem i prikljucio sam se na forum iskljucivo sto mislim i znam da je ovo jedan od prelomnih perioda za Partizan u narednih par godina. Mnogo je bitnije oterati jednim velikim "Mars" Tatjanu Rakas (postenu sto bi Mikelic rekao) koja ima u fioci slucaj za mnogo godina zatvora pa sada posto je u klopci biva montirana u PFC sa zadatkom. A o Nedicima borcima za Partizan je izlisno pricati, i jeza me hvata kad pomislim da oni i njihove sudije odlucuju sta ce i kako oko stadiona biti. Pitajte Sostara ko je pravni savetnik bivsim nasim igracima koji tuze nas vaterpolo klub i koje briga za revijalnu utakmicu.

Stvarno si me nasmejao! Ja ne pripadam nicijoj struji niti me je ovde neko poslao. Ja sam samo napsala da se u vecini, ne u svemu, slazem sa Mikelicem jer za neke stvari je koliko mi se cini rekao istinu. A vec sam bila na forumu napisala ranije da nam se isto vata ko god od njih da ostane u Partizanu jer je to "isto sranje drugo pakovanje" i da nam se svakako ne pise dobro. Tako da molim te, nemoj da me optuzujes za takve gluposti jer to van svake pameti
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.959
Reaction score
27.114
Ala nam se raspisala martovska klasa 2016:D

Sto se tice mikelicevog intervjua...jedina istina je da su svinjura i svinjar dodatno urusili klub, i da iza svega stoji zec, zajedno sa starim kompanjonom! Vau, otkrio je ameriku! Sta je novo u ovom sto je rekao? Nista!
Ali, hvalospevi o samohranoj majci, nedicevcima, ciganima s juga, ga jasno svrstavaju na jednu stranu u ovom "sukobu".
Zmaci, julovac, nedici i ostali-preostali govnari iz uprave su ok, rade u interesu kluba?! More mars!
 

antoneello

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
283
Reaction score
16
u ovom trenutku sam za ostanak curkovica i njegove ekipe iako to podrazumeva ostanak i svinje gmazure,ali jbg nama neko 'zlo' ne gine,sta da radimo,ali kada vidim drugu stranu,naravno da sam za ove prve.Jos jedan razlog za koji se odlucujem je taj kad god vidim protiv koga pevaju ovi sa 'severa' jasam za njih,jer znaci da koliko toliko su bolja opcija.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.111
Reaction score
15.922
Локација
Храм фудбала
http://mondo.rs/a892144/Sport/Fudbal/Saopstenje-Grobari-Jug-Bojkot-protiv-Zecevica.html

Живо ме интересује ко ће им се појавити на овом "протесту".
Велики сте ви борци али пре свега за себе и свој џеп.
Чим се славина заврне протест крене :D

http://www.kurir.rs/sport/fudbal/pa...u-trka-zeke-i-bjeke-za-fotelju-clanak-2212953

Какве припреме, Партизане најебо си!
 
Последња измена:

zapad27

Grobar
Учлањен(а)
07.04.2016
Порука
239
Reaction score
158
Ne bi se oni cimali cak do Zemuna da protestvuju al moraju, posao je posao. Bice 50ak ovih sto zlostavljaju tribinu vec nekoliko godina, saradnika murije (onih sto su maltretirali u hali sportova zbog "vucicu pederu") i 50ak klinaca koje drma pubertet i to je to.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.299
Reaction score
18.605
Локација
Kej Republika
Nova ili stara uprava isti djavo za nas. Ne gine nam ciganski scenario. 50 milki duga i gledanje Evrope na tv-u.

Zeka ili Bjeka?
Vazura ili Nedic?
Pistolj ili vesanje?


Jebo ih bolesni vodja sve zajedno.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Saopštenje veterana je verovatno pisao Željko Pantić.

A jel ovaj na kraju spiska veterana Vučićević, onaj Uške ili kako već, što mu je rođeni sin navijač zvezde?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.350
Локација
Žrnov
Za jednog Usketa reci "onaj ili kako vec" je blam zbog koga bi trebalo brzebolje da obrises to sto si napisao, ako i dalje imas nameru da sebe smatras navijacem Partizana!

A sin mu za tvoju informaciju na navija za zvezdu
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Pa ako ne navija zašto onda želi da pređe u taj klub?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.350
Локација
Žrnov
Pa ne zeli...
Znas, pre nego sto nesto lupis, nije lose da proveris da li imas dobar info..

U nekim slucajevima to mozda nije lako, ali u ovom jeste... recimo odes na temu mladje kategorije...

A i za to sto ne znas ko je Uske, i za to postoji literatura.
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Darko Kovačević, recimo, je bio Partizanovac i gde je prešao? Ima sto primera u oba pravca. To što ne znaš ko je Uške, je tvoj problem.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Znam ko je Uške, samo sam pitao da li je to taj isti koji je i na spisku veterana.
Šta to piše na mlađim kategorijama osim da ima link vezano za Brondbi?

Imam jako dobar info, ne bih ni pisao da nemam.
A meni nemoj da se obraćaš tim tonom, nisam ti ja kecman.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.350
Локација
Žrnov
Ne znam od koga imas info niti me zanima.

Ako znas ko je Uske a tim tonom pricas o njemu -jos gore.

Blago nama, eto jos jednog insajdera.
 
Top