Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
@Nemanja burazeru ja bih na ovo tvoje dodao samo Djuratija za podparola u FK-u i onda samo nebo je limit.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Bik je na danasnjem sastanku dao sledeci uslov On presednik Cure pocasni presednik Burek i Zec potpresednici Vjetrovic generalni menadjer a sut karta za Vazuru Vuletica i Vucelica sledeci sastanak je u cetvrtak u 12 a ako se ne dogovore skupstina je sestog juna van Zemunela. Izvor blic
Znao sam da će da se utale. Meni je to mnogo prihvatljivije nego bilo koja od dve ponuđenje opcije u startu. Nema Vazure, nema Nedića, nema Vučele, debelog pravnika...
Možda je ovo dogovoreno još pre par meseci, pa je sve ovo do sada cirkuska predstava...
Bik je jako sujetan tip, tako da mi liči da je ovo moguće da je zaista predložio. Njemu nije bitno s kim je u timu, nego ambicija da bude neko...
Opet Zeki mnogo više leži pozicija sive eminencije iz senke, tako da bi to lako moglo biti zaista tako kako Blic piše...
 
Последња измена:

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.245
Reaction score
2.829
AKo se vec dogovaraju, valjda i druga strana moze da trazi nesto. A to bi bilo ne ovi politicari iz Zelenila i onaj drugi, ne Nedici i ni pod razno ne Mutavi!
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Vrlo je moguće da su Bik i Zec igrali na tu kartu. Meni bi to u ovom trenutku bilo prihvatljivo. Šta imaju da kažu "najverniji"??
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.094
Reaction score
15.830
Локација
Храм фудбала
Ma koja opstrukcija. Bilo koja struja da pobjedi pomest ce onu drugu za desetak dana.
I tako ce biti do nekog novog brodoloma, pa ce se tad opet pojaviti neka opozicija.
Mada meni sve ovo mirise da ce Zeka i Bjeka zajedno zajebati i navijace, a i ove prikolice (Vazuru, Vucelu, Nedice...).

Блиц преписује! :D
Најгора опција по Партизан ће бити сарадња обе струје. Радиће шта хоће, а да им нико не замјери. Можда једино премијер ако би се случајно докопали титуле, али вјерујем да неће морати долазити до те непријатне ситуације :puke
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
A Nedici verovatno clanovi UO uz naravno procente kao i svi...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.198
Локација
Žrnov
Po onome što sam ja čula, Bik je shvatio da Nedići hoće da ga izfortaju pa je popizdeo i otud ovaj deal za Dugouškom.

Nisam nešto sigurna u taj izvor, prvenstveno jer je u odličnim odnosima sa Bikom, pa ne znam da li mu vadi fleke ili je stvarno..
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.198
Локација
Žrnov
Sve bih ja to sa velikom rezervom i skepsom uzela.... znajući Dugouška verujem da je ovo negde i predvideo/planirao...

Ne znam imamo li se čemu radovati, kad je on doveo ove, a Bik Mutavog...
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Dobro rješenje trenutno, najgore moguće na duge staze.
Velika Koalicija, nemaš im čime zaprijetiti, zastrašiti nekom drugom stranom, odvezane su im ruke da rade šta hoće.
Da sam Bjeković, ne bih pristao, nisu mu potrebni.
A s druge strane, jedini koji tu umije napraviti neke pare a da nisu od prodaje igrača je Zečević, a i njegovo neće dugo, stari kadrovi se užurbano skidaju sa funkcija po Srbiji, koliko vidim. Mada, jebeš pušku bez municije...
Ako je stvarno tačno, i V V V su out, onda ako ništa drugo, nećemo dobijati osip dok ih slušamo. I ne smijemo zaboraviti da Vučelić Gebels ima i krvi na rukama još iz 90tih. Njega u što skorije vrijeme išutati iz JSDa skroz. Prasetu neka rodbina i kumovi nađu novu igračku, a docent neka ostane, pod uslovom da mu je jedini zadatak povrat stadiona u naše ruke i da se ne eksponira, jer je postao iritantan. Ako nam je to uopšte i plan...
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.438
Reaction score
11.948
Локација
Kopam tunel, vidćemo...

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
Samo neka se dogovore...a u pm vise! Deseti put ponavljam:bilo kakav dogovor je dobar za klub. Najvazije xa se ovo vrzino kolo odmrsi,pa nek' vlada kome je sudjeno. Svi od aktuelnih su prlja i dozlaboga.

Jos kad bi izvor gdje jasmine bio tacan...ali,realno tesko bez vladajuce garniture . Gde si vid'o javno preduzece bez naprdnjaka?
 
Top