Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
RotoShack, nemoj da spominjes platu, nisu svi placeni na ovom sajtu, da se neko ne uvredi. :šal:buhaha
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.810
Prvi ste poceli a ja pokusao da se reklamiram toj drugoj struji ispod zita ali primjetiste :buaha. Nista onda, ostajem s vama ako raspalite paljbu po ovima sto prodaju muda za bubrege i prave se blesavi. Ili misle da cemo prestati ako nas onaj proziva.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Izgleda Pantic poceo da vrsi selekciju podobnih komentara ispod vesnika. Interesantno bi bilo postaviti neka pitanja u vezi smanjenja dugova npr.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.302
Reaction score
11.912
Локација
Tu, odmah iza tebe
Ja tek sad provalio ko je ovaj F.B. Mora da su ga zbog prezimena tepali.

Elem, hocel ko odgovarat za to?
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
568
Reaction score
2.178
Izgleda Pantic poceo da vrsi selekciju podobnih komentara ispod vesnika. Interesantno bi bilo postaviti neka pitanja u vezi smanjenja dugova npr.

To radi vec neko vreme, cim vidi da nema manevarskog prostora za svoju pricu ide cenzura.
Kakvo crno smanjivanje duga, jos sad idu izbori bice skupa kampanja a mi smo zlatna koka, ovima se BG opasno klima. U tom kontekstu ni neka velika pojacanja ne treba ocekivati na zimu.
 
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
999
Reaction score
489
Локација
U igri
Ako pogledate one najlajkovanije i najafirmativnije komentare na DCC kanalu, izvalićete da je gomila njih nedavno kreirana, bez ikakvog sadržaja na svom kanalu, očigledno otvoreni u botovske svrhe kako bi se stekao utisak da gomila ljudi podržava i pozdravlja kancerogenog pantića i upravu. Kapiram da te botovske naloge otvara propala čaplja u funkciji pr-a , samo govno željko i recimo dokono prase vuletić. Takođe i ciganija ima svoje predstavnike među "fanovima" pantića, jer videh neki nalog koji je imao upload bakljade crkvene žlezde i nekih njihovih golova na svom kanalu, a gistro pruža podršku i postavlja pitanja mezimcu uprave.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.302
Reaction score
11.912
Локација
Tu, odmah iza tebe
Panticu disaj kurac sa Ilievim. Hoce zvezdan opet crkne? Jebe vas covek kao mlade majmune!
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Ivica Ilijev je ulozio u Sumu preko 2 miliona evra sa platom, a Djuku poznavajuci nece se odreci belog dinara ukoliko bude raskinut ugovor. Iliev je kostao Partizan preko 3 miliona bacenih evra, plus svu stetu koju je napravio. Mislim da je logicno da bude prvi u redu za odlazak.
 

A_Grobar

Banned
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
856
Reaction score
36
Локација
Beograd
Da je pravde, Partizanov vesnik bi bio na kioscima. A svi fanzini nam, navijacki, svima dostupni svuda.
Nakon vucica koji, je ispao derpe, jer mu se nisu dopale fotke osnovaca, kao mene nekad, sa svojim simpatijama, i jurio dachica, nista drugo mi njega ne razumemo. Dovesti na vlast Preletacevica, da mi predocimo svetu, kako bi pre pobili i sebe i svoje, nego cece i jece jebali.
Tadicosov je vec docarao da nismo kompleksasi i da Srbima nedicevci pravili sacekuse, jer su se pedofilisali, onda na vlast kockalonea i sl. da se vidi, jel su masoni ili burzuji vece zlo. Pa Nesa Pavlovic i co, na vlast da se sazna, razlika medju templarima, dverima, pa ljoticevski soj da kazu, sta su pesnice, sta macevi, pa mafijaski kroj, da bejzbolke i oruzje zazivi, pa djunicevce, da saznamo, jel su jaci rotarijanci il druidi u navlakusama. Menjam 150ak postova mi, sa JF foruma nekad, za ovo.
A, ovih 500njak, doniram, da se mi, koji smo pausalno na muziko terapiji 15ak godina, dok Chegi i co, ne skapiraju, da su im pesme nebrutalne, neuvredljive, dovoljno, za gance, prema sticenicima domova raznih, pod zdravstvenim federacijama.

U medjuvremenu, odoleti iskusenjima, gde Srbadija i Srblje je prezentovano, jedino sto valja, kao ravnogorski danak i zlatnozorski jarak.
 

A_Grobar

Banned
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
856
Reaction score
36
Локација
Beograd
Da je pravde, Partizanov vesnik bi bio na kioscima. A svi fanzini nam, navijacki, svima dostupni svuda.
Nakon vucica koji, je ispao derpe, jer mu se nisu dopale fotke osnovaca, kao mene nekad, sa svojim simpatijama, i jurio dachica, nista drugo mi njega ne razumemo. Dovesti na vlast Preletacevica, da mi predocimo svetu, kako bi pre pobili i sebe i svoje, nego cece i jece jebali.
Tadicosov je vec docarao da nismo kompleksasi i da Srbima nedicevci pravili sacekuse, jer su se pedofilisali, onda na vlast kockalonea i sl. da se vidi, jel su masoni ili burzuji vece zlo. Pa Nesa Pavlovic i co, na vlast da se sazna, razlika medju templarima, dverima, pa ljoticevski soj da kazu, sta su pesnice, sta macevi, pa mafijaski kroj, da bejzbolke i oruzje zazivi, pa djunicevce, da saznamo, jel su jaci rotarijanci il druidi u navlakusama. Menjam 150ak postova mi, sa JF foruma nekad, za ovo.
A, ovih 500njak, doniram, da se mi, koji smo pausalno na muziko terapiji 15ak godina, dok Chegi i co, ne skapiraju, da su im pesme nebrutalne, neuvredljive, dovoljno, za gance, prema sticenicima domova raznih, pod zdravstvenim federacijama.

U medjuvremenu, odoleti iskusenjima, gde Srbadija i Srblje je prezentovano, jedino sto valja, kao ravnogorski danak i zlatnozorski jarak.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Nisam u toku jer Miroslav vec bivsi ili nismo mi te srece. Za mene pitam.
 
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
999
Reaction score
489
Локација
U igri
Otkazni rok 3 dana...taman da zapečatira na najvećoj svetkovini našeg fudbala. :roll:
 

A_Grobar

Banned
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
856
Reaction score
36
Локација
Beograd
Ljudi moraju da znaju, da je prema zvanicnim shvatanjima da tito umro, jer mu se nisu milile mrsavice, sloba milosevic umoren jer je proglasio vucicevu cerku kurvom, i pre nego se vucic rodio, djindjica je stigla 'struja', gde je uveravao ljude, da partizanovci nisu zenskarosi,.
r.ljajic, je tehnicki mrtav, jer siri famu, da Partizanov narod, nedolicno voli decake.

I mi, NbGrobari, smo izmlatili u medjuvremenu, vuciceve hijene, i pogrebnicki lavovi, moraju na vlast. Oni za nas uvek i jesu vlast. Devastaciju virtuelnu prezivljavamo, sto se tice plasmana Partizana na medijsko trziste, dzaba nam prezimljavanja, 17 godina desnicarskih vlasti je, kao 85 godina levicarenja. Ne shvata se ozbiljno, da kolektivna svest nekoliko miliona Partizanovih pristalica, i normativnih ljudi, zivi prinudno u arapsko hindu bogomoljama i botovskim crpnim stanicama. I mora se napraviti revolucionarna levicarska stormizacija, invokovanje i involouiranje je czigonjerska rabota.
 
Последња измена:

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
842
Reaction score
2.935
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Upravo Partizana ako sutra ne pobedimo cigane terajte se iz kluba svi do jednoga,predsednik,potpredsednici,upravni odbor,cela nelegalna skupština koja je izglasala ovog predsednika,trener,sportski direktor,ako sam nekoga zaboravio a on se pronađe u ovoj skupini i on neka pođe sa ovima.Pantiću tebe zamalo da zaboravim i ti sa svima ovima idite i ne okrećite se više.
 
Top