Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Paki,

a kome Sale treba da pokaze da je covek koji stoji iza reci? Nama ovde? Ili upravi, pogotovu Djuri, koji je rekao da ce otici na decembarskoj skupstini? Zbog koga se Sale jedanput vratio? Zbog sebe, Djure ili pre zbog Partizana? Podji od sebe kao Grobara i zapitaj se sta bi uradio na tom mestu. Da li bi stavio sebe iznad Partizana (i time se izjednacio sa govnarima iz uprave)? Casne ljude je uvek bilo najlakse ukloniti sa pozornice, ali u ovoj situaciji nam ne treba Milos Obilic koji zarad reci i herojstva pogibe pa nam posle toga pola milenijuma trebalo da se dignemo na noge, vec nam treba junak koji zna stici i uteci, i na strasnom mestu pocinuti, da parafraziram narodnu poeziju.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ako Stanojević ne podnese ostavku onda je za mene pička!...
Može za tebe da bude on 1000 puta pička, ali to opet ne znači da je pička.

Ti si neko sa strane, navijač. Ti možeš da pišeš šta hoćeš. Ti ni za šta ne odgovaraš nikome, nemaš nikakvu odgovornost ni za šta što se tiče Partizana. Šta god ti napisao, ili čak i pomislio...

Može SS itekako da ostane na klupi, a pritom ne da bude pička, nego još i da se dodatno nasvršava u lice mutavom govnu i njegovim smradovima iz uprave! I to tako da im se fino nasvršava u facu da mu ne mogu ništa! Za tako nešto mu je trebalo samo i jedino jedno ovakvo Krletovo obraćanje javnosti kakvo je danas stiglo...a stiglo je ne slučajno i ne neiskordinisano, u to budi uveren...

Ovaj forum nije adekvatno mesto da bih ja (li neko drugi, treći...) tebi ili bilo kome drugom ko razmišlja slično mogao, a još više želeo da pojasnim neke stvari, neke aspekte i neke detalje rata koji se vodi.

Ali ovo mogu da ti napišem: Rat koji se vodi između ovih zlotvora iz uprave i ljudina kao što su Krle i SS je mnogo, mnogo prljav. Ovaj rat će dobiti onaj ko bude bolji taktičar. SS je u fudbalskom smislu odličan taktičar. Neka bude takav i sad, van terena. A izgleda da jeste baš takav...na veliku sreću svih nas koji volimo Partizan i želimo mu najbolje, ne vodeći računa o ličnim interesima...
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Svidja mi se sto se JNA-ov termin 'Podguza muva" siri na ovom forumu. Svi vec znamo ko je imao cast da bude PRVA podguza muva.

SS mora da ostane jer je momenat delikatan, on ima 1000 puta vise informacija sta se u stvari desava, prema njegovom potezu znacemo mnogo vise.

@CRNO-BELI prepade me sa tih 1000 godina, ja se psihicki pripremam na maksimalno jos 4-5 sedmica, ako i toliko izdrzim.
 

Dr.Greenthumb

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
649
Reaction score
18
Локација
Beograd
Izgleda da samo meni ovo govori da će Đura brzo da nađe zamenu koju u slučaju pobede Krstajić neće moći da smeni bez ozbiljne odštete i tumbanja, pa bolje da zadrži u klubu ono što valja..

A zasto da otpusti Stanoja i sa kojim razlogom kada i on i podguzne muve :D daju izjave ovih dana da Stanoje ostaje trener dok on ne kaze drugacije? :wink:
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Слажем се са Међутимом, сад ћу у стилу правог егоцентрика да цитирам свој пост, јер ценим да га је мој добри пријатељ Бранко прочитао и нешто сконтао
Да сам ја на Ђурићевом месту, на место спортског директора и тренера бих довео два лика са таквим уговором да је немогуће раскинути уговор а да клуб не мора да плати неко астрономско обештећење и тако везао руке скупштини и иако га смени да не може да врати ову двојицу...
Знам, знам лопов у мени сија :D
Надам се да постоји неко решење за ово, јер верујем да ће се лопине сетити свега.
ПС
Ружићу мачко поздрав!
Ако доведу неког скупог тренера, биће немогуће отерати га, тако да капирам да ће следећих дана бити нека варијанта да Станоје стави Партизан изнад свих да би освојио титулу, а да ће оставку дати на лето, а дотле ће већ даће бог Ђура туцати камен, а Бранко мој добар другар миловати ђобланду неком обдареном цимеру у затвору.
Тако да мислим да Станоје боље да не даје оставку него настави борбу са позиције.
Бранко жив био мачко!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.944
Локација
Žrnov
ALeksandre Stanojeviću, ne samo da si taktičar, nego ne smeš da zaboraviš i da ti uvek govoriš da IGRAŠ NA REZULTAT.

Mislim da ovo treba da ti bude na umu ... ovo je rat koji se ne završava posle jedne ili dve bitke... oni tebi ne mogu ništa... mogu da te smene, ali sam sigurna da neće ići tako daleko, posebno što su videli da niko neće da dođe... ovo je pat pozicija koju treba maksimalno iskoristiti.

Paki, ja tebe sine razumem... i ja sam u tvojim godinama tako išla na prvu loptu... ali onda malo porasteš i shvatiš da moraš nekad da budeš lisica (osim ako nisi Bik) :wink:
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Можемо и да напишемо који е-маил подршке Станоју, чита он све, паметан је човек, пробајмо да му кажемо шта мислимо ми који нисмо плаћени да навијамо!!!

[email protected]
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
Maximilijan
Isto pitanje sam postavio prošle medalje i kao i tebi, nema odgovora.
Naravno da su morali za toliki period imati grešaka i sitnih i krupnih ( a ko ne bi), ali su Grobari do koske i neukusno ih je porediti sa ovom bagrom. To sto napise poneki ostrsceni klinac, kojeg su napalili placenici sa šipke i nije bitno. Nijesu krivi sto ne znaju
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Можемо и да напишемо који е-маил подршке Станоју, чита он све, паметан је човек, пробајмо да му кажемо шта мислимо ми који нисмо плаћени да навијамо!!!

[email protected]
Može naravno, i treba naravno...
Samo ne gušite čoveka sa nekakvim pitanjima jer je lepo čovek rekao u intervjuu klupskom sajtu da ne odgovara na email-ove (objasnio je i zašto) iako ih sve pročita...
Znači podrška i samo podrška...dobro će mu doći...
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Veoma bitno sto nema nikakve medijske blokade, samo da im damo materijal da objavljuju. Mutavi nije ni izbliza jak kao sto se misli, drugo ako i nazove nekog urednika sta da mu kaze, i na kom jeziku, ljudi ce misliti da je neka zajebancija....:D
 

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA
Mutavi ćuti i ne oglašava se, misli, može iza zavese da završi posao...

LETEĆEŠ IZ FKP MILOM ILI SILOM
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
344
Reaction score
412
Локација
Beograd
Tako je Je-Ne-A podrška i samo podrška Stanoju! Samo napred Stanoje do pobede!
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Stanoje je rekao da ce podneti ostavku ako Krleta oteraju. Da li su Krleta zaista oterali, videce se na Skupstini. Ako i tada pobedi banditska struja, Sale treba da ode. A do tada je MNOGO KORISNIJI tu gde je sada nego bilo gde drugo. I to iz vise razloga. Prvo, treba da jebe smradove iznutra, a drugo, mora da pocne pripreme sa timom, a ne da to preuzme neki kuman a onda Stanoje uskace posle Skupstine. Nije mi jasno da to ne vidimo svi. JEDINI LJUDI NA OVOM SVETU KOJIMA ODGOVARA SALETOVA OSTAVKA DANAS SU RASA, MILE BROJ JEDAN, MILE BROJ DVA, MENTALAC VUKADINOVIC... nastavi niz. Ako Stanoje zeli da im ucini uslugu, samo napred, neka podnese ostavku.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Човек је рекао да ради у интересу Партизана, и сигуран сам да ће то и да уради, макар по нечијем мишљењу и испао ПИЧКА! Можда је баш његов останак пут до успеха?

Paki, postujem tvoj stav ali mislim da po ovom pitanju gresis. Mislim da ni jedna odrasla zrela osoba ne moze da razmislja uvek na taj nacin. Vrlo dobro svi znamo zasto je Stanojevic dao rec koju je dao. Kao i Vuk. Stali su na stranu postenog coveka, LJUDINE, u momentu kada nikog drugog nije bilo da to uradi.

Kao da citam post deteta od 10 godina. Daj bre ne zezaj stvarno bre. Trenutno je mnogo važanije da ostanu u klubu nego da odu i otvore sva vrata govnarima. Ovde nije stvar reči već stvarnog interesa kluba. Sale i Vuk moraju da ostanu ako imaju i malo mozga.

Paki,

a kome Sale treba da pokaze da je covek koji stoji iza reci? Nama ovde? Ili upravi, pogotovu Djuri, koji je rekao da ce otici na decembarskoj skupstini? Zbog koga se Sale jedanput vratio? Zbog sebe, Djure ili pre zbog Partizana? Podji od sebe kao Grobara i zapitaj se sta bi uradio na tom mestu. Da li bi stavio sebe iznad Partizana (i time se izjednacio sa govnarima iz uprave)? Casne ljude je uvek bilo najlakse ukloniti sa pozornice, ali u ovoj situaciji nam ne treba Milos Obilic koji zarad reci i herojstva pogibe pa nam posle toga pola milenijuma trebalo da se dignemo na noge, vec nam treba junak koji zna stici i uteci, i na strasnom mestu pocinuti, da parafraziram narodnu poeziju.

Može za tebe da bude on 1000 puta pička, ali to opet ne znači da je pička.

Ti si neko sa strane, navijač. Ti možeš da pišeš šta hoćeš. Ti ni za šta ne odgovaraš nikome, nemaš nikakvu odgovornost ni za šta što se tiče Partizana. Šta god ti napisao, ili čak i pomislio...
.

Paki, ja tebe sine razumem... i ja sam u tvojim godinama tako išla na prvu loptu... ali onda malo porasteš i shvatiš da moraš nekad da budeš lisica (osim ako nisi Bik) :wink:

Ajde ovako da svima đuture odgovorim.Ako Sale nešto kaže i iza toga stoji,ako kaže ovim drtinama iz uprave da su govna a Krstajić ga poziva da ostane u klubu da bi govni rušili iznutra da li vi stvarno mislite da je posle svega ovoga moguća saradnja između Saleta i Mutavog?Ne mislim da oni blisko sarađuju nego da uopšte rade unutar iste firme,društva,kluba kako god.Da li mislite da bi njemu bio dozvoljen NEOMETAN rad u klubu nakon svih onih izjava?Da li mislite da Mutavi i ostali članovi UO ne znaju da bi ih on rušio iznutra?Mislite da bi mu oni to dozvolili?Ne radi se ovde o tome da li će on pogaziti svoju reč već o tome da više nema nazad.Ili će otići za Krstajićem ili će ostati i prikloniti se Mutavom(u šta ne verujem niti želim da verujem!).
Naravno postoji i treća opcija,da ostane u klubu sa namerom da bagru ruši iznutra ali će u tom slučaju najviše on najebati jer ni govna neće sedeti skrštenih ruku.

Како се сналази са женама, ниси далеко... :D

Jebi,jebi :D
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.944
Локација
Žrnov
Paki, a da li ti misliš da je on i do sada nesmetano radio? Naravno da nije.. pa sa muCavim ne komunicira od onomad.

Ali bi mu, koliko god sad to paradoksalno zvučalo, možda i bilo za nijansu lakše jer je ovo sve izašlo u javnost...

Na kraju krajeva, on zna najbolje šta mu je činiti, i naravno da će on sam odlučiti šta dalje...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Stanoje je rekao da ce podneti ostavku ako Krleta oteraju. Da li su Krleta zaista oterali, videce se na Skupstini. Ako i tada pobedi banditska struja, Sale treba da ode. A do tada je MNOGO KORISNIJI tu gde je sada nego bilo gde drugo...
Fala kurcu...znači posle ovog citata posta zaključavanje ove "podteme" (da li je SS pička ili nije ako ostane) koja nije ni trebalo da bude otvarana...sve rečeno!

Šta i kako posle skupštine - o tome ćemo kad skupština prođe i kad vidimo KAKO će da prođe. A nećemo je čekati pola godine (kao cigani) ili duže, brzo će ona.
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Станоје, покажи и докажи да ти је интерес Партизана, и наставак доминације испред свега. Покушај још ових мјесец - два...
 

Dady

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
9
Reaction score
0
Meni je ovo prva pozitivna vest koja budi optimizam da ce na kraju pobeda biti nasa, a poziv za ostanak je poziv da se sacuvaju pozicije, jer dzaba pobeda na skupstini ako govna lopovska do tada imenuju drugog trenera. Valjda ne maštam previse...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top