Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Za Partizan sve, od Partizana ništa! | Donacije za KK Partizan

Статус
Затворена за писање одговора.

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.906
@Partizan321 da li si uplatio preko foruma donaciju? Ne sećam se tvog nicka.
 

GoranMd

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
79
Reaction score
723
Локација
Modriča, Republika Srpska
Juče podigao za sebe i za dva druga, za njih ponio kopiju lične i njihov mail, trazili mi još ovlašćenje da mogu podignuti za njih, poslali mi na viber, ja pokazao radnici, ona slika i tjt. Tako da znate ako budete podizali za druge.
 
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
431
Reaction score
1.558
Mozda bi bila ok ideja da se ovaj racun ostavi otvoren pa da moze ko hoce kad hoce da uplacuje koliko hoce. Pa mozda kad vidie da je neko dosta uplatio ide poklon majica, dres, karta za utakmicu.. Mislim da bi bilo dosta ljudi koji bi mesecno uplacivali po 10,20e, nije puno ali se skupi.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.002
Reaction score
11.797
Локација
JNA
Izvinjavam se ako sam negde propustio, popunio sam prijavu na sajtu, nisam uplacivao preko foruma, da li se zna da li ce se slati majice i clanske karte za nas koji nismo iz BG?
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.906
Koju prijavu na kom sajtu? Ovu nasu forumsku sa linka?
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.906
pitaj klub na one reklamacije mail, mada mislim da se preuzima licno na onim navedenim lokacijama.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.686
Reaction score
22.569
Локација
Beograd
Upravo pokupio u Merkatoru majicu i karticu, ima nas, to je poprilično očigledno...
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
490
Reaction score
1.754
Zna li se konacna cifra, ili jos uvijek nagadjamo?
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.558
Локација
Beograd
Ajde, kad se Forum otvori, pa da nastavimo da pričamo o tome šta se u vezi svega ovoga zna, šta se ne zna, šta se nagađa, kada ćemo preko Foruma moći da dobijemo tu majicu, itd...
 

Grobar87

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
19
Reaction score
53
Локација
Gradiska
Jedno pitanje, uplatio sam preko foruma, nedavno sam popunio formular kad ste nas obavijestili, da li sad mogu podici licno u Merkatoru? Hvala
 

Partizan321

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2022
Порука
184
Reaction score
1.045
Локација
Banja Luka
Ima li kakve šanse da mi koji smo preko foruma uplatili ispušimo za majice i članske karte jer ostali koji su uplatili mimo foruma već su podigli.Prošlo je već poprilično vremena,ne znam sta rade samo toliko,nema nas milion već stotinjak.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.906
Ima vise od stotinjak. Resava se.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.813
Локација
Nedodjija
Kao neko ko je ucestvovo u sakupljanje novca za pomoc klubu za porez, hteo bih da se izvinim svima zbog ovolikog cekanja..
Ogroman broj podataka, sve je trebalo lepo da se poslozi i posalje klubu..

Na sve to dodajte neozbiljnost u nasem klubu i dobije se ovoliko cekanja..

Bice uskoro infomacija..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top