Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Za Partizan sve, od Partizana ništa! | Donacije za KK Partizan

Статус
Затворена за писање одговора.

Sasa021

Početnik
Учлањен(а)
08.03.2023
Порука
11
Reaction score
59
Локација
Ns
Iz licnog ugla govorim ne moraju se svi sloziti. Donacija za prorez je prvenstveno to donacija, ne majca i clanska. Nus proizvodi ako dodju i kada dodju dobro dosli. Da citiram "a mene ako se sete sete"
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.913
Sada je na ticketlineu. Klub potvrdio.
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije

ImodiumPFC

Početnik
Учлањен(а)
17.11.2013
Порука
190
Reaction score
88
Danas sam bio na blagajni Ticketlina(TC Stadion), preuzeo sam bez problema svoju clansku i majicu nije bilo guze tacnije nije bilo nikog osim mene, preuzeo sam takodje majice i clanske za par ortaka i procedura za preuzimanje u ime nekog drugog je sledeca


ticketline.jpg

Btw video sam da majica ima koliko hoces pune su kutije koje su bas ogromne i svi brojevi su dostupni
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Dragi čalnovi,
Konačno su rešene članske karte i majice za sve nas koji smo novac za porez donirali preko partizan.net

Postoje dve opcije za preuzimanje.

Opcija jedan lično na uplatnim mestima tiketline (možete i ovlastiti nekog)
Opcija dva ovlastite PN da preuzme za vas i naknadno se dogovorimo kako da vam uručimo.

Crno-beli pozdrav i veliko hvala svima na strpljenju.
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
282
Reaction score
1.303
Локација
Čačak
Dragi čalnovi,
Konačno su rešene članske karte i majice za sve nas koji smo novac za porez donirali preko partizan.net

Postoje dve opcije za preuzimanje.

Opcija jedan lično na uplatnim mestima tiketline (možete i ovlastiti nekog)
Opcija dva ovlastite PN da preuzme za vas i naknadno se dogovorimo kako da vam uručimo.

Crno-beli pozdrav i veliko hvala svima na strpljenju.
Može li malo uputstvo za opciju 2? Da se javimo bilo kom uredniku? Kako da uradimo to ovlašćenje?
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.913
Pricekajte malo, bice jos obavestenja detaljnijih.
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.023
Reaction score
7.664
Ja moram ići na opciju 2 jer sam nisam nikako u mogućnosti da dođem u BG sada. Ko je voljan da mi pomogne,oduziću se braćo.
Hvala unapred.
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
295
Reaction score
2.644
Локација
Beograd
Društvo iz administracije, znam koja vam je frka bila iz straha da nešto opet iz kluba ne zajebu. Ljudima koji drže ovaj portal ne mogu ništa zamjeriti, pa sve da je Ostoja lično potrošio ove pare, a ne zbog stvari na koje ne mogu da utiču.
Hvala što ste se iscimali da se sve ovo završi kako je ranije bilo dogovoreno.

Imam i jedno pitanje. Ako sad i cigani koriste halu na koji način će obezbjediti ugravirana imena ovi naši ili je to bila samo marketinška žvaka?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top