Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Neca je pao u formi kada je izgubio ultra ofanzivnog Bogosavca na toj strani. A posle se taj pad pretvorio u ambis.....

Neca je pao u formi kada je nabacio ultra mafijaški pogled, a pao je u ambis onoga trenutka kada su mu svi provalili dribling

Lako je to objasniti momcima, kad budete davali golove ko Leo i vi će te moći da se q.... iako neki to već i sada rade a nisu Leu ni do kolena

Niko nikada se ovako nije zajebavao sa klubom. On je davao te golove za pare i za sebe da se bolje proda. Partizan ga je digao i uzeo kada su ga optužili u Brazilu za ubistvo.
Ja sam i ranije pričao trebalo se odmah posle prvestva ići na prodaju i dovođenje novog igrača.
Ne može jedan Leonardo da bude veći od Partizana.
Ali priča Pantiću kako nema avionske karte iz Brazila prema Evropi je za ubiti se. :puke
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Ide mi na kurac opasno ciganče malo iz brazila

Neca nema karakter da podnese poraz i da se izdigne, od kad je seo na klupu uništen je, moraš da budeš jak a ne pičkica
Možda mu ovaj nedolazak leonarda vrati osmeh na lice
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Neca je rekreativac, druga verzija Nece Tomica. Neko ko cije telo izgleda 20-25 godina starije.

Ovo oko Leonarda je preslo svaku meru. Nadam se da nasi znaju sta rade
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.871
Reaction score
13.634
Ma nije to sa Leonardom tako lose kao sto izgleda....
hqdefault.jpg
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.904
Reaction score
7.797
Opet dovodimo kepece koji ne postoje kod visokih lopti. Fizicki inferioran tim sa egoistima koji ce kriti loptu jedan od drugog.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Leonarda je vjerovatno trebalo pustiti odmah po zavrsetku prvensva i dovesti nekog drugog ali jebes naknadnu pamet...ove kvalifikacije su isuvise bitne za Partizan da bi tako kasno dosao te nemao vremena da se upozna sa novim trenerom...sto neko rece pare dati Evertonu do zadnjeg centa...koliko smo jadni.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ako Leonardo ostaje u Partizanu još sezonu ili dve, lako bih prešao preko ovog kašnjenja. Čovek doneo duplu krunu, treba da mu sapunjaju macora svako jutro!
Ali ako je to kašnjenje jer želi da ode onda jebiga, Teleoptik, kazne za svaki minimalan prekrsaj klupske discipline.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
I meni ovo sa Leom id na k...c.Da smo iole ozbiljan klub 50 posto od plate i pozajmica Dinamu iz Vranja.Pa da si milion puta zaslužan za titulu,nisi je sam osvojio svojom pojavom.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.302
Reaction score
11.910
Локација
Tu, odmah iza tebe
Sa Leom nadam se da su seli i lepo popricali da vide sta on zeli. Ako on zeli sad da ide, ne razmisljati mnogo i pustiti ga. Vise stete ce doneti neko prolongiranje odlaska nego koristi, do sada smo se X puta opekli tako.

Lepo ja rekoh, sad ubiremo plodove. Sledece je valjanje po kancelariji kad dodje.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Igrača Partizana , jednog od najzaslužnijih u osvajanju duple krune nazivati "cigančetom" stvarno ne znam šta više da kažem ,odakle samo izvirete:puke:banghead

U kom smislu odakle izviremo, koji mi?
Šta ne mogu da se nerviram što nas zajebava jedan igrač, koji nije ni galić, ni moca, ni mijat, ni moreira?

Ciganče kao karakterna osobina, neću valjda da mu titram jaja ako je stranac
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.141
Reaction score
4.575
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Leonardo radi ono što mu je dozvoljeno , sa obzirom da smo dobili novu ,odlučnu upravu, novog trenera i imamo našeg Ivicu bombaša ne verujem da bi bilo ko od njih dopustio takvu zajebanciju.
Od Dr. Moa nisam čuo da se plata igrača Partizana toliko spominje zadnje vreme ko Leonardova.Velika plata,kasni na pripreme, ovakav -onakav i bes navijača se navlači ,ko se više seća njegovih golova,tu na forumu ga nazivaju cigančetom,jbga Leo izgleda da si zavrsio sa Partizanom.
Voleo bi da se varam ali sve mi na takav scenarij miriše ali videćemo ubrzo o čemu se radi.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Ma ne opušteno nek uzme do vikenda slobodno
Uopšte ne radi što mu je dopušteno, prekršio je sve dogovore, samo nek on daje golove, ja idem da navijam za partizan ne zbog leonarda, zaslužiće aplauz za svaki gol ne brini
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Sutra da ga kazne suspenzijom iz prvog tima isla bi prica da sami sebi pucamo u nogu, da je naredio premjer tako, da je kriva uprava i sl. Neke zezancije koje on izvodi nisu prosle u Anziju zato je zavrsio pricu tamo tako kako je zavrsio. Mi nismo Anzi i nije nam lako naci igraca takvog kvaliteta ali vjerujem da ni strpljenje Ivice i Djukica nije vjecno.
 

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
Ako su mogli Kaka, Ronaldinjo, Adrijano, Robinjo, pa i najbolji svih vremena Ronaldo (pravi) moze i jedan Leonardo. Brazilci ce uvek biti brazilci, nemamo mi taj osecaj. Za njih je boravak tamo sve, pogotovo ako su zaradili malo novca da se pokazu. Hvala bogu da je bar Everton drugaciji.
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Da baca bombu ne bi isao za Sloveniju, nego bi ostao u Beogradu. Mrka kapa od nekih pojacanja.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top