Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Carlos eduardo marques, koliko sam saznao sad koliko je façon neznam. On je u hofenhajmu igrao sa Tejgom. On je un Anziju zaradjivao 2.6 miliona tako da neznam dali je ova informacija tačna.

Koliko sam saznao clan foruma si 11 godina, i godisnji prosjek postova ti iznosi mrvicu jace od 1 (jednog). Da li je potrebno da navedem i da si u jedanestoj godini bivstvovanja na forumu postao insajder, prepisujuci od rijeci do rijeci postove sa ciganskog foruma na kome oni od juce diskutuju o tom nekom Eduardu.

Srdacan komsijski pozdrav :pickaciganska
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.563
Локација
Beograd
kada se vlahovic upoznavao prvi put sa bozinovim rekao mu je ja sam novi zlatan ibrahimovic.
...
A šta je Božinov rek'o njemu?

Suma sumarum pored sto ranijeg dolaska Leonarda fale nam jos dve bombe pa da mirno jurnemo LS.... :D
Suma sumarum dolazi li Suma? :D

Opet dovodimo kepece koji ne postoje kod visokih lopti. Fizicki inferioran tim sa egoistima koji ce kriti loptu jedan od drugog.
Ali će je, nadam se, kriti i od protivnika...
Razmišljao sam danas, predveče, ako nam neke rmpalije uvale jedno dva komada iz skok igre, nije ni to neki problem pod uslovom da im mi sitnim vezom i ,,patosom,, po travi uvalim tri komada...
Dakle, desetka koja zna može i ume da loptu pošalje u prazan prostor i iza leđa protivničke odbrane, utrčavanje Lea i Đuke, koji vrše egzekuciju, prodori El Monira po krilu, koji probija, namešta, šutira i nabacuje, i proboji Vuleta sa druge strane koji će da nabaci jedno 20 lopti po utakmici...
Ako Marko Janković učini nešto, Tavambu lopta zvekne u glavu, Alen El Talenat Stevanović se probudi, možda sve i izađe na dobro...
Tu su i Đuričković, Neca Drugi, Marjanović, Đole, Dača...

Samo svi u napad - što je lopta dalja od našeg gola, veća je šansa da ga uvalimo, manja da ga primimo...čim evropski protivnik pređe centar ja se već stresiram kad pomislim na odbranu i golmana...
Momci, samo što dalje od našeg gola, što bliže protivničkom, a u sredini loptu u kukuruze...i nema bolje taktike od ovoga... :D

https://www.youtube.com/watch?v=Bqu0eoYv7aU
https://www.youtube.com/watch?v=8erWgxq2BYE
https://www.youtube.com/watch?v=H4tRX1cyFlk

:napred Partizan :ziveli :napred Partizan
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Postoji li ijedan igrac na svetu cije dovodjenje u Partizan ne bi bilo "u magli"? Kao Dan mrmota, jbt...
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
A Markinjos koga kao pokušavaju musavi da dovedu? :)
Ivice, bacaj bombu sutra, vreme je.

Šabalala ili Mfela, pitanje je sad...
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Kako objasniti momcima koji izgaraju na pripremama da neki bolid ima toliku platu a uziva u Brazilu , dok oni treniraju , a znaju da će on da igra prvu postavu bez treninga.:banghead

Vrlo lako... Bacis svakome od njih kontra felsiranu loptu (ako ume neko i to), pa kad vide da se od njih 27 ili koliko, lopta odbija kao od panja jedno 24-vorici - nema sta vise da im objasnjavaju. Ne daj Boze, da treba da gadjaju precku ili malu mrezicu...

Al dobro, ajde da stavimo tačku valjda će doći ovih dana

Vrh! Ovih dana :D

Neca je pao u formi kada je izgubio ultra ofanzivnog Bogosavca na toj strani. A posle se taj pad pretvorio u ambis.....

Neca je pao u formi kad ga je ciganski selektor zvao u representaciju, on sav vazan dosao u poderanom Pezou 204, ali sa novim letnjim gumama, a Kolarov u jednom od dva Bentlija i to mu jos neke ribe otvaraju vrata. Jbg. decko ne moze da se sastavi od tada, ali sasvim je to razumljivo. Jedino nije to sto ga je Tomic gurao u prvu postavu i dao mu da sutira onaj kriminalni penal.

U svakom slucaju, impresivno je kako Iliev krije pojacanja.

Impresivno je kako ih krje i od sebe samog!
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Dobar je Suma ali ima tezak problem u glavi,slicno kao i Leonardo.Ne verujem da bi njih dvojica mogli zajedno,jos kad na to dodas Djuku koji isto nije bas cist ne bi to na dobro izaslo.
Tako nesto slicno mislim i ja ali vise u fazonu da leo zeli da bude glavna faca u ekipi a ovaj bi igrao pleja a Leo "skrajnut" na levo...
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.315
Reaction score
3.967
Локација
Kobasicarija "Venac".
po pitanju leonarda nama su ipak vezane ruke. svesni smo I mi I on da tesko mozemo ekspresno nadomestiti njegov odlazak, I ovaj to koristi, bas onako dripacki. kako god, on ionako debelo kasni, I to nam je sto nam je. vrlo lako se moze desiti da ne bude fit za prvu tekmu sa gorcima. ostaje nam da se nadamo da ce uci u stos brzinom koju je demonstrirao proslog leta.
tesko je sa tim brazilcima. promaje u glavi im nikad nije falilo. tesko nas je usralo sa onim divnim kleom, mada je I on pokazivao znakove depresije kad ga ne pustise u kinu na prvu loptu.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
Leo je u avionu tako da mozete prestati sa nagadjanjima.Spremice se on za Podgoricu tu nema dileme.
 

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
Leo je u avionu tako da mozete prestati sa nagadjanjima.Spremice se on za Podgoricu tu nema dileme.

A po čemu? Sećam se kada je počeo prošlo leto osima par paseva svaki solo je izgledao smešno, ostavljanje lopte i saplitanje o istu...
A tu je upravo kondicija i koncetracija u pitanju..

Leonardo koliko god je "uspeh" uprave toliko je i neuspeh...dozvoljavati ovakve stvari...skoro kao Edmundo i karneval u Violi jbt.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
U bre ala mracite.Pa ni Djuka jos nije dosao na pripreme i cak ce i posle Leonarda doci.Mislite da je on sa Tralalatovicem bolje radio nego Leo sa svojim debelim rodjakom sa sela ? :) Covek je ubedljivo najbolji igrac lige,sprda se sa ciganima i vi mu nalazite mane.Sto se mene tice moze da dodje kad hoce ako ce da igra kao prosle sezone.Dosao je ranije nego prosle sezone,poznaje ekipu i sistem i sigurno mu nece biti potrebno mnogo vremena da udje u formu i Djukin sistem.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.567
Reaction score
1.080
То стоји, ако је Леонардо пикао пар термина са Бразилцима кући - сигурно је био у озбиљнијем режиму од Ђурђевића код Лалатовића.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
A koja je fora sa Djilasom? Da nije on srpski "Kajzer" ?" :D
 

Vlada_022

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
669
Reaction score
224
Ne bi izostanci bili problem da smo mi na nesto licimo u pripremnim utakmicama ili da je trener ostao isti pa samim tim sistem i taktika takodje.
Problem je sto je dosao novi trener, problem je sto ne mozemo gol da damo, a svaka sledeca utakmica u kvalifikacijama ce nam biti najbitnija u sezoni i ne bi trebali da se kockamo.


Ali ajde, ljudi u klubu znaju bolje od nas, a nama ostaje da cekamo Buducnost i da vidimo na cega cemo da licimo.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Ovi arapi baš welcomiraju Lea na instagramu, kažu potpisao za njih
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top