Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Nama takav igrac treba kao hleb nasusni - brzo razmisljanje, igranje iz prve, stabilan na nogama, zavrsni pas. To nemamo od Moreire, a za nasu bunker ligu takav igrac je obavezan

Petar Djurickovic? Vidi se da je iz suparnicke skole, posto takvi igraci neuspevaju u Zemunelu, ali ima boljih krinlih igraca u timu. Tipa, Stevanovic, Mihajlovic, etc.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Ne bi da smaram sa instagramom, ali evo ovaj leo pravi storije kako gleda utakmice al aina, ovog kluba sa kog ga pozdravljaju, ima tu neka priča, kapiram da ako ispadnemo ide on tamo, možda i ako ne ispadnemo
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Pa sam ivica između redova priča da će pokušati da sačuva tim do kraja kvalifikacija, što u prevodu znači šta god da se desi u kvalifikacijama poslednjeg dana prelaznog roka prodacemo 2 igrača.( Čitaj Leo i Uroš )
I dalje stojim iza toga da je Leo trebao da bude prodat prvog dana prelaznog roka
 

БранимиРС

Početnik
Учлањен(а)
06.06.2017
Порука
69
Reaction score
97
(Zbog privatnih razloga) tek sad vidim koliko je perja i katrana bačeno na mene jer sam napisao da pratim i Vojvodinu!?
Da, pratim baš velik broj utakmica naše lige i to me ne čini manjim Grobarom. Često gledam i recimo utakmice Hrvatske i Engleske i uvijek navijam protiv...

Izvinjavam se za oodigresiju, ali morao sam ovo napisati jer sam prilično sam iznenađen žestinom napada i to pojedinih forumaša koje cijenim.

Leonardo je naš najbolji igrač i treba mu tolerisati i ove bubice. Sjećam se npr. Milkovih i Ćirinih bravura i kad su trenirali neuporedivo manje od saigrača. Takvi majstori jednostavno-znaju i uvjeren sam da će Leo (ponovo) biti najbolji u ključnim trenucima.
Žao mi je što se Đuka odrekao mog sugrađanina Subića jer nisam siguran da je slabiji igrač od trenutnih konkurenata za tu poziciju.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Pa sam ivica između redova priča da će pokušati da sačuva tim do kraja kvalifikacija, što u prevodu znači šta god da se desi u kvalifikacijama poslednjeg dana prelaznog roka prodacemo 2 igrača.( Čitaj Leo i Uroš )
I dalje stojim iza toga da je Leo trebao da bude prodat prvog dana prelaznog roka

Jaooooo biće turbulento u avgustu, već vidim odlaze ova dvojica, atmosfera loša, gubimo bodove, onda nas oni teše tako što dovedu nekog brazilca, dok on proradi....

Trebalo ga je prodati a dovesti kvalitet, možda ne bi bio taj nivo, ali nezadovoljan igrač je beskoristan
 

vlada85pfc

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
134
Reaction score
85
Ako ode ovih dana Leo, sto uopste nije nemoguce, moze lagano i Ivica da odseta, ako ostavi osakacen tim pred start kvalifikacija, pre svega jer zamena nije spremna i ne uigrava se sa ekipom, sto se mene licno tice dovidjenja...covek je apsolutno uz Marka najzasluzniji za divnu sezonu za nama u kojoj je i veći deo nas prezalio borbu za titulu, svaka cast celom timu i Urosu, ali Leo je tvorac uspeha na terenu!
Da ne pricam o stoperu i da se mesecima unazad znalo da Bleki ide, prihvatili smo da nam je prvi stoper Cirkovic, a tresli se nedavno jer je trebalo da odigra u Nisu jednu utakmicu, a jedino i jos uvek neizvesno pojacanje u odbrani prosecni povratnik u nas fudbal, na kraju, nadam se da je Marko otisao zaista za egzistencijom, a ne svestan sta ga ceka...
Nadam se da parnoisem, ali mnogo stvari je kontradiktorno, a kroz prelazni rok jezdimo kao da smo ne znam sta uradili i Bog zna koliko jaki...to je u današnjem fudbalu samoubistvo!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.797
Reaction score
29.748
Локација
Beograd
Moreira je imao za dve klase kvalitetniji pas i za nijansu kreativniji je bio. Suma je za nijansu jaci gol-igrac od Moreire

Ђуричковић није играо у континуитету па да можемо да видимо колико он у континуитету може да решава утакмице...неколико добрих утакмица, партија, рола, потеза, голова...ипак нису исто што и играти целе сезоне тако (или више сезона тако)...

Партизану је потребан, неопходан неки ,,нови Мореира,, који може да решава утакмицу за утакмицом - у континуитету...јесу то радили прошле сезоне Лео и Ђука, али Лео је више нападач него организатор, а Ђука је типичан шпиц, и, уз поштовање за Ђуричковића, ни он ипак није тип играча ,,организатора,, - плеја...фамозне ДЕСЕТКЕ...тј. далеко је он од тога...

Иако се утакмице свакако могу добијати и без тe фудбалске класике, тј. ,,десетке,, што је нпр. показало друго полувреме данашње утакмице (Сале је играо више позади него напред) као и прошла сезона (и не само она) ипак је, по мом мишљењу, за тим као Партизан класична десетка више него повољна опција - што је показало рецимо прво полувреме данашње утакмице кад никако није било тог појединца, пакера-десетке-плеја који ће коначно ,,спојити,, шпица са лоптом и гол-шансом, дати убитачни завршни пас, решити утакмицу, наместити гол...или га на крају крајева дати, ако већ нема ко други да то уради...свака ,,завршна,, лопта у првом пол. ишла је мало предуго, мало пректратко, мало пребрзо, мало преспоро...

Јбг, сви играју фудбал, али није случајно што неки коштају милионе а неки не могу ни клуб да нађу, што неке навијачи памте годинама, а неких не могу ни да се сете, итд...

Дакле, и даље сам за ,,фудбалску класику,, - једну ПРАВУ правцату фудбалску ,,десетку,, - и можда ми се у овом прелазном року коначно посрећи...јер, играча на свим другим позицијама имамо...фали само (Сума?!) још десетка па да будемо комплетирани...

https://www.youtube.com/watch?v=G-y1XAvtH60
https://www.youtube.com/watch?v=ZLY4jhdnlLc
https://www.youtube.com/watch?v=0Qqd6T_A9LY
https://www.youtube.com/watch?v=2hfLunJVxS0

Иначе, добили смо и право појачање на Форуму, постови ТараНдрела су прави правцати фудбалски, са смислом, резоном, логиком, познавањем...то је оно што је Форуму потребно... :clap

Што се тиче доласка/одласка Леонарда, као и било ког другог - људи, дај да се прво нешто деси, па после ћемо да коментаришемо...
Новинари су нам у последњих неколико година једно ,,100,, играча довели и одвели, а ни пола од тога није била истина...
Јасно је да Партизан не може да преживи без продаје играча, јасно је и да се траже они најбољи, јасно је и да играчима новци светлуцају у очима и глави, кад су у прилици да их добију у огромним количинама, ал'...полако...корак по корак...сад су припреме...онда следи прва утакмица са Будућношћу, затим друга...важно је да их прођемо...

А после следе још важније утакмице...
Доласци и одласци...јебига...ово је бар први пут после ко зна колико година да нисмо драстично изменили тим у року од 6 месеци...мора се признати да је (бар засад) управо тако...

О свему другом, отом-потом...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
Sa Sumom kontra-napad nam dobija na kvalitetu, a to ce u Evropi biti presudno. Leonardo, Jankovic, Suma, Djurdjevic.....ne bih ulazio u detaljisanje oko njihovih mana i kvaliteta ali ono sto je sigurno je da odavno nismo imali ovako hitru navalu. Sva cetvorica su eksplozivni, brzi, noge im rade kao koilice, cesto se ponavljaju....i sa takvim igracima se lakse vrsi presing nego sa sporacima sto je i logicno jer agresivnost bez hitrine nema mnogo veze sa fudbalom. Kad hitar igrac izvrsi pritisak na protivnickog igraca ovaj je prinudjen brzo da reaguje i tu se desava greska jer sto manje vremena ima za razmisljanje to je veca sansa da ce da pogresi...
Ako uopste ovako bude izgledala nasa navala...
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Ne bi da smaram sa instagramom, ali evo ovaj leo pravi storije kako gleda utakmice al aina, ovog kluba sa kog ga pozdravljaju, ima tu neka priča, kapiram da ako ispadnemo ide on tamo, možda i ako ne ispadnemo

Kakva provokacija leonarda, arapi to videli i sad mu ostvljaju hiljade komentara welcome welcome... ja ne znam šta je stim dečkom, sedi na dve stolice
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
193
Локација
Dole ispod
Decko je stavio zastavu Srbije u opis slike, mislim da je jasno gde ide.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
https://www.youtube.com/watch?v=MVgOhndB0Uc

Najnoviji intervju sa Ilievim. Bogami, ova Ivicina "šktrtost na rečima", kada se radi o Sumi, mi govori da je to prilično ozbiljno.

Iliev je ovde lepo rekao da ukoliko dođe Miletić vrlo verovatno njegovim rečima je to sve što se tiče defanzivne linije.
Mislim da smo se morali bolje pojačati, jer imamo priliku da iskočimo iz ovoga mulja, u koji nas gura terzić i fašistička zvezdvoomaldina pojačanja sa fašističkim zvezdopenzosima i anuliramo ovaj dug, da postavimo temelje igranja u Evropi.
Teraj dalje. Ziveo Partizan!
 
Последња измена:

Globtroter88

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
95
Reaction score
5
Ne znam, ali ja imam poverenja, za sad, u ovakvu odbranu. Mislim da će se Ćirković stabilizovati uz Ostojića. Mislim da se to može lepo uigrati do starta kvalifikacija. Imamo 2 standardna i iskusna igrača i dva mlađa igrača u defanzivi. Za sad, to je dobar spoj. Treba videti kako će to izgledati kad dođu jake utakmice ali sam siguran da će Đukić sa svojim iskustvom kao defanzivcem puno doprineti čvstini u zadnjoj liniji. On sam je rekao da je ta čvrstina i stabilnost u defanzivi osnova za jak evropski klub i verujem da će raditi na tome da tu čvrstinu uspostavi.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
Previse se omalovazava Cirkovic. To je zato sto je ranije cesto igrao u tandemu sa Ostojicem pa smo ga poistovetili sa njim. To medjutim ne znaci da nam ne treba pojacanje na tom mestu cak naprotiv ali nije Cirkovic uopste tragedija za nas. Ne znam ni po cemu bi taj Miletic mogao biti bolji od njega pa zato necu ni da ga komentarisem. Cirkovic je 3 sezone kod nas i korektan je 101% u svakom smilu prvo od rezultatskog pa na dalje. Ao je Babovic "zasluzio" da se vrati, Pantic da dobije drugu sansu onda Cirkovicu treba za zivota da se digne spomenik ispred JeNeA. Ja licno bih voleo da Cirkovic bude taj stoper.
Uzgred, cini mi se da bi uz Ostojica i ja mogao da igram :D
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Takodje nemam ništa protiv Ćirkovića! Možda nas i on nekim penalom uvede u LŠ!
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
http://www.zurnal.rs/fudbal/partizan/49980/zavrseno-miletic-partizanov-vesterlou-350-000-evra

Немања Милетић (26) ће потписати трогодишњи уговор са црно-белима и вечерас прикључити припремама Партизана у Словенији.

У каријери је играо и за Бане из Рашке, Слогу из Краљева, Борац из Чачка и Војводину, а у прошлој сезони је за Вестерло одиграо 20 утакмица.

Немања Милетић може да игра и десног бека и штопера.

Српски првак ће белгијском Вестерлоу за слободу провереног дефанзивца на име обештећења уплатити 350.000 евра.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Ja bih se slozio sa gospodinom Goranom Tomicem. U prvom poluvremenu jucerasnje utakmice, falio je "paker", neko ko moze da provuce zavrsni pas, a to nije Alen Stevanovic, prosto nije njegova pozicija.
Video sam posle da su neki nagrdili Jovanovica da je slabo odigrao, ali se ja tu ne bih slozio. Istina nije briljirao, ali sta je mogao, bio je skroz odsecen.
Miletic i Mihajlovic se nikako ne slazu na levoj strani.
Voleo bih da vidim Pantica na poziciji koju igra Kosovic, mislim da bi tu mogao dosta da pruzi kad bi usao u formu.
I opet bih se slozio sa gospodinom Goranom da Leo nije paker, ali ukoliko "desetka" ne dodje, Leo i Djuka opet u spicu mogu da odigraju ono od prosle sezone.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.940
Reaction score
7.364
Локација
Banja Luka
Ne svidja mi se sto dovodimo igraca koji je ispao sa svojim klubom iz lige. Pa makar da je iz engleske premier... Eto, nadam se da ce me ipak demantovati
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
350 000 evra spucati na Miletica? :confused
Neka mu daju 100 000 platu, to je 450 000 koje su mogle da odu na platu stopera odlicnog kvaliteta za nase uslove.
Nemam nista protiv decka, da dodje dzabe, za rotaciju i da menja Vuleta po potrebi, ali davati taj novac za nedokazanog igraca u 26 godina, koji nigde nije odigrao nista posebno je cista ludost.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
A Vujadinović, Babić, ništa?... eeeeee....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top