Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.674
Reaction score
9.258
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Da li mislite da je Iliev idiot, pa da nije hteo da potpise nekog mnogo boljeg igraca? Jednostavno mi smo treci svet za bilo koga normalnog fudbalera.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
350 000 evra spucati na Miletica? :confused
Neka mu daju 100 000 platu, to je 450 000 koje su mogle da odu na platu stopera odlicnog kvaliteta za nase uslove.
Nemam nista protiv decka, da dodje dzabe, za rotaciju i da menja Vuleta po potrebi, ali davati taj novac za nedokazanog igraca u 26 godina, koji nigde nije odigrao nista posebno je cista ludost.

Slazem se sa svim od pocetka do kraja. Ove pare moze da da samo neko ko se ozbiljno ugradio ili uradio. :D
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Pljuvali smo i Ostojića kad je dolazio pa smo jeli kasnije ono što se ne jede. Dobrodošlica Miletiću.
 

Betelgez

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
85
Reaction score
59
Ne znam gotovo nista o Mileticu, ali treba sacekati da vidimo kakav je igrac. Lako cemo kritikovati ako zasluzi, za sada puna podrska i dobrodoslica!
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Da li mislite da je Iliev idiot, pa da nije hteo da potpise nekog mnogo boljeg igraca? Jednostavno mi smo treci svet za bilo koga normalnog fudbalera.

Nemoguce je da nema nama dostupnih igraca Mileticevog ranga koji su dzabe.
I nema tu treci svet, peti ili deseti. Igraju oni bilo gde, samo ako ih platis.
Pare za transfere dajes za igraca koji ce biti nosilac ili od koga mozes da zaradis.
Miletic mi se ne cini ni jedno, ni drugo.

Ili fazon Djilas ide na pripreme, igra prijateljske, placas ga, a lagano je to vreme mogao da iskoristi Sava Petrov ili neki drugi klinac. Logike bez. Mada, jebes logiku kada treba izvuci neku kintu iz kluba.

Ja ne kritikujem Miletica, njemu puna podrska, nadam se da ce prevazici ocekivanja i opravdati ovaj ulozeni novac.
Ali...Doveden Ostojic, pokazao se kao pogodak i daj sad da se cuti i ne prica nista, pa makar i Koromana za trenera doveli ili nam vratili otpad tipa Radonjic, Pantic. Ups, Pantica su nam vec uvalili.
Po toj logici Djura Mutavi je bozanstvo, uzeo covek 5 titula za redom.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
Za mene najvece pojacanje ove sezone je ostanak svih igraca (osim Milenkovica za kojeg smo odavno znali da ce da ode). Ako dodje Suma - ODLICNO...ako se Miletic ispostavi kao bolji od Cirkovica i prva zamena za Milenkovica - ODLICNO....ako i ne bude nista od toga i ovako mozemo da se borimo za najveci cilj - Ligu sampiona pa ako na tom cilju "skliznemo" u grupu Ligu Evrope onda opet ok.
Malo smo previse okupirani Ligom sampiona i zaboravljamo da ove sezone opet imamo priliku da prestignemo cigane po broju titula. Bice ovo duga sezona...toliko duga da pesimizam ne sme niti ima potrebe da se uvlaci bilo gde... Jedva cekam utakmice za Kopenhagenom i CSKA...
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Sada se mora napasti liga šampiona kao nikada, jer od iduće godine biće i peto kolo, pa će biti vrlo teško doći do nje. Sada imamo šansu, jer je ostao ceo tim nažalost nije ostao trener došao je drugi sa boljim CV. Dali je bolji? Videćemo. 15 miliona evra razloga, a najveći razlog ulaska u LŠ je žalost vecinske Srbije. Znalo se od Marta da Bleki odlazi prodali su Vlahovića, imao se novac za dobrog štopera, jer nam je samo to trebalo, sve preko toga bi bila premija.
Ovako uzeli smo štopera koje ispao sa ekipom u drugu ligu. Može li se on ispostaviti kao dobar? Može. Ali isto tako može se ispostaviti kao veliki promašaj. Vreme će pokazati. Trebalo je malo bolje gledati i tražiti jer nije bilo na vrat na nos, nego se imalo vremena, ali jebiga šta je tu je.
Živeo Partizan
 
Последња измена:

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Jebe nas i glupo ograničenje stranaca pa moramo da preplaćujemo i dajemo nekom vasterlou obeštećenje

To ograničenje je tako retro, sve ove slične lige tipa rumunska, mađarska, hrvatska, ukrajina, poljska, slovačka su postale jače tek kad se povećao procenat stranaca

Ako vidite procente stranaca npr na transfermarktu, videćete da samo slabe lige imaju ovako niske procente, to je maravno i zbog para, ali zašto još i ograničenje, zar nije i ovako izbor siromašan

Mi bi za tih 350 000 + 150 0000, mogli da dovedemo iskusnog stranca da odradi posao
 

Globtroter88

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
95
Reaction score
5
http://www.mozzartsport.com/vesti/k...-bordo-vazura-poslali-smo-dobru-ponudu/171392

Generalno, ne verujem mozzartu, šta god da napiše ali, uzimajući i Ivicin intervju i sve ostalo u obzir, mislim da se kuva opasno oko Sume. Ovo sa Bordoom i njim nije mi previše ozbiljnio. Jedina stvar koja je 100 posto tačna da taj čovek želi što pre da ide iz Slovana a da klub želi da izvuče što više novca za taj transfer.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Plus ovaj Slovan se pojacao veceras, nasli zu zamenu za njega... Doveli su Ibrahima Rabiua
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
Ako nam je Bordo zaista konkurencija sumnjam da cemo dobiti bitku oko Sume...osim ako mu Bordo kojim slucajem ne nudi klupu pa ga to odvrati od njih.
 

АлехГРС

Početnik
Учлањен(а)
11.06.2017
Порука
23
Reaction score
9
Daj brate gledam post i tripujem sa smo mi doveli Ibrahima Rabiua,tek sas skontah da ga je Slovan doveo :banghead
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Opšte je poznato da suma hoće da ide, hteo je i pre godinu dana da dođe ali se nisu dogovorili
Ako nam je bordo konkurent, to je izgubljena bitka
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ne mora da znaci nista. Pitanje je dal francuzi cijene njega kao Ilijev. Mozda oni nude manje obestecenje, al vjerovatno nude vecu platu. Koliko ja znam Suma je dogovorio uslove sa nama ali je ostalo da se dogovorimo sa Slovanom.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Dogovorio, ali sad se umešao bordo, veći je izazov francuska liga i liga evrope sa njima nego partizan

Mada vidim da su oni doveli sad jednog veznjaka danca za 3.5 miliona iz zultea
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
po pisanju nashi medija, suma nije bordoova Prva opcija. turci su veci problem jer nude vise of million evra. kurva ce ga znati koliko je vazura spremio. ako je tacno sto se govori da bi momak voleo bas kod nas, onda je to fina pozicija u pregovorima. poznajuci nase, verujem da ce u igru ubaciti masan postotak slovanu pri daljoj prodaji. kako god, voleo bih da dodje.
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Suma nam nije moranje - za tu "sumu" mozemo da dovedemo solidnog igraca

Mozemo da cekamo i ne moramo da preterujemo u placanju. On ima 25 godina i 25-30% od sledeceg transfera moze da premasi tursku ponudu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top