Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Kad se setim prosle godine za Vlahovica su navodno PSG i Anderleht nudili 5m, a sad ga prodali Fiorentini za 1,5.
Ocekivao sam od njega da mnogo pruzi i da mnogo zaradimo.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Dobro nam se vratili, i Djurdjevic i Leonardo, idemo svako za sebe, svi za ovu dvojicu :D .
Na ovih 30i nesto stepeni, u naslovu procitah.. "stizu Djurdjevic i Leonardo, od cetvrtka i Kompani" . Opaa, eto Ivicine bombe.
Onu, ipak samo pivo i fatamorgana :ziveli
 

АлехГРС

Početnik
Учлањен(а)
11.06.2017
Порука
23
Reaction score
9
Eto,dzabe ste tupili mozak i tastaturu sve ove dane,te nece doci,te bolje da ne dolazi...Idemo posle dvije godine u kvalifikacije za Ls i umjesto da nas hvata euforija sto ce se tresti musema mi kukamo jer je Leo malo zakasnio:D
Opustite se malo ljudi,a ako vam je toliko dosadno evo vam par video klipova da vas oraspoloze :šal
https://youtu.be/HYc50ppsCXE
https://youtu.be/MFZb15LDTyY
 

Vlada_022

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
669
Reaction score
224
Kad se setim prosle godine za Vlahovica su navodno PSG i Anderleht nudili 5m, a sad ga prodali Fiorentini za 1,5.
Ocekivao sam od njega da mnogo pruzi i da mnogo zaradimo.

Da je dobijao sansu onoliko koliko Bozinov, verovatno bi i uspeo nesto da pokaze. Mi se vise oslanjamo na rehabilitaciju nekih igraca i njihovih karijera nego sto se fokusiramo na nase klince. Isti slucaj i sa Milenkovicem, vredeo bi bar 3x vise da je ostao kod nas jos sezonu ili dve.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Za Vlahovica je izvucen maximum, sto je mladji veca mu je cijena. Da je vise igrao nebi otisao ni blizu za ove pare jer je sad prodat na bazi pretpostvake da ce biti dobar igrac. Uz duzno postovanje, ipak nece. Mozda u Seriji C ili u drugoj ligi Holandije. To je realnost bez obrzira sto je Partizanovo djete, momak je jednostvano drvo od kojeg nema ko da pravi igraca za seniorski nivo u Parizanu a niti klub ima vremena za to.
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Miletic, eventualno Suma i to je to. Ako je to onaj njihov odavno spremljen plan za transfere, onda :confused
Pretanko za LS, a za LE da se nadamo dobrom zrebu.
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
395
Reaction score
2.739
Локација
Novi Beograd
Posto je Ivica potvrdio da se radi na dovodjenju Sejduba Sume, da prokomentarisem ukratko nakon odgledanih par utakmica Slovana.

Prvo - Sejduba Suma deli prvo mesto liste strelaca sa Filip Hlohovský (najbolji igrac prvenstva), dali su po 20 golova. Treba reci da je Slovan igrao u formaciji 4-4-2, gde je Suma igrao poluspica (jako slicno kao Leo pred kraj prvenstva sa Djukom u paru) i zavrsili su na drugom mestu u sampionatu.
Preozbiljan je igrac na malom prostoru, ima vise nego korektnu kontrolu lopte + ima nisko teziste i brz prvi korak. Jako dobro odigrava dupli pas i kad ima igraca na ledjima. Kreativnost mu je na vrlo visokom nivou, a uz to ima i smirenost. Kada vuce kontru je najopasniji, jer ume da da zavrsni pas (pas u prazan prostor). Kada primi loptu, ne carini je previse, nije sebican (sem u nekim slucajevima kad je u blizini gola) , ako je udaljen od protivnickog gola (30ak m i vise) najcesce odigrava na prvu i oslobadja se lopte.
Naravno ima i mane u igri. Najveca po mom misljenju je da je previse odsecen u napadu jer se ne krece dovoljno (ceka da mu lopta dodje u noge), ne nudi se dovoljno + kad na to dodamo da je igrao poluspica bivao je cesto odsecen od igre. Kada ima loptu u nogama, a udaljen je od gola, kao sto sam napisao vec - brzo se oslobajda lopte, medjutim nakon toga se slabo krece. U kontri kada da zavrsni pas, zastane kao da je zavrsena akcija, iako ubacivanjem moze da pokupi neki odbitak ako njegov saigrac promasi sansu.
U odbrani mu je radius kretanja mali, ali ga korektno pokriva i po potrebi vrsi presing. Iako je prvi strelac lige, treba reci da mu je zavrsnica dosta losija od Lea. Medjutim veliki plus mu je sto brzo razmislja ( jedan od najbitnijih kvaliteta zasto je dobar na malom prostoru sa loptom ) + ima dobru kontrolu lopte + smirenost. Ovime je nadomestio nesto slabiju zavrsnicu. Takodje od prekida je samo penale izvodio, ostale prekide retko.

Evo ovo je nesto ukratko nakon odgledanih par utakmica Slovana. Mislim da bi Leo - Suma - Jankovic bio najbolji ofanzivni tandem po individualnim karakteristikama od kada ja pratim Partizan (imam 23 godine).
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Nama takav igrac treba kao hleb nasusni - brzo razmisljanje, igranje iz prve, stabilan na nogama, zavrsni pas. To nemamo od Moreire, a za nasu bunker ligu takav igrac je obavezan
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
395
Reaction score
2.739
Локација
Novi Beograd
Moreira je imao za dve klase kvalitetniji pas i za nijansu kreativniji je bio. Suma je za nijansu jaci gol-igrac od Moreire
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
@TaraNdrel svaka cast bato na osvrtu igre Sume..Ako je ovo ukratko kako li izgleda nadugacko seciranje igraca.Jos jednom:clap.
Jel moze meni za ljubav da protumacis tvoj nik.
 

ICBM

Banned
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
100
Reaction score
2
Tara&Andrei recimo. Fin sken naseg potencijalnog pojacanja pod uslovom da je tacan. Ako dolazak Sume znaci Leonardov odlazak, onda jebi ga.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.974
Reaction score
25.969
Локација
ante portas
Kod Sume se vidi prosto da je majstor fudbala.
Majstori fudbala su obicno po visini izrazeno niski i imaju malo stopalo.
To je u obicno karakteristika svih majstora kad se pogleda istorija fudbala.
Ivice dovedi ga.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top