Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
OmHPWDp.jpg


Francuzi pišu 4,5 milion€ a naš napredni veprić 4 miliona €. Pa je pitanje gde se izgubiše 500 hiljada €?

U6YwI0Y.png
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.876
Reaction score
13.662
Uprava je ispunila obecanje - sacuvala je tim...2, 3 igraca gore-dole nista ne znace....ha
Nikolic sa kondicionim
Milenkovic
Leonardo
Nista sto Vucela madjija ne moze da nadomesti i eto ga Djukic all out attack, Filipovic, Miletic i Suma spreman kao lav
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
ova uprava ako posle ovolikih transfera i ovoliko dobijenog novca ne dovede levog beka i stopera, a trebalo bi i krilo posto su prodali dvojicu na toj poziciji, treba ih razcereciti konjima.
govna snrdkjiva, jel vam ovo cuvanje kostura ekipe?!
jos samo djuku i evertona da uvaljaju pa mozemo komotno da se borimo sa lucanima za peto mesto.
bombas polako pocinje da mi postaje ogavan u rangu vucelica i gmazure.
djukic cuti ko p... dok mu ruse tim.
kondicionog trenera nemamo, igraci jedva hodaju po terenu...
sve vam jebem
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.302
Reaction score
11.912
Локација
Tu, odmah iza tebe
Pise otprilike/skoro 4,5 miliona, nije potvrdjena suma.

Al' da se vepar ugradio, jeste.
 

Dack

Početnik
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
64
Reaction score
208
Vezano za MN i da desetine hiljada eur koje se pominju.
Dobio si otkaz iako si dobro radio svoj posao, a ostali ti duzni.
Opet te pozovu na posao i ti ovaj put uradis sve sto se od tebe ocekivalo, a reklo bi se cak i vise imajuci u vidu smrdljivo cigansko okruženje u zemlji i takmičenju.
Opet su ti duzni, a znas da ce da ti oduzmu glavne alate tj. igrace. Ispadas iz evrope iako imas tako dobro ocuvan tim, i dobijas otkaz a i za dugove cemo da vidimo valjalo bi da oprosti ipak treba za sledeće izbore.
I sta sad hocete da me uverite kako biste vi sto ga pljujete ostali? Nemojte da ste neiskreni prema sebi.
Na stranu to sto mi se povraća od kolicine novca koja se vrti u modernom sportu, kad dobijes uslove i potpišes ugovor, potpuno je normalno da ocekujes da dobijes ono sto je napisano. Ostavimo nasu neracionalnu ljubav prema Partizanu po strani kada pricam o igracina i trenerima. Sto pre to shvatimo lakse ce nam biti.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Nije uprava kriva, kriva je Leonardova narav. Potpuno promjenio narav preko ljeta...

Suminu narav su dobro izanalizirali za ove 2 godine, nece ih sigurno iznenaditi u po sledecih kvalifikacija...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Vi ste ovde kao većina opozicija upravi, a ustvari ste naseli na njihovu propagandu.

A to je da su vas uverili da je Marko Nikolić pobegao i da je Leonardo lud. Mnogo ste naivni. Shvatite da ne postoji dobra namera, samo biznis u kom Partizan gubi, a oni dobijaju.
I Marko Nikolić i Leonardo su oterani, ne sa "marš iz Partizana!", nego postupcima i ponašanjem prema njima. Završio sam na ovu temu.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Jel možeš malo manje da budeš naporan sa tim dresovima? Koji ti je kurac?

Ne čekam ih više. Naručena su 2 dresa koje fudbaleri mogu lično da kupuju po ceni od 25€.
 
Последња измена од уредника:

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Inače, u L'equipe-u, na slici gore, piše "Kako pišu srpski mediji, klub je u pregovorima..." :D
Prema tome, i ova cifra je nagađanje, "oko 4,5 miliona"....
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.302
Reaction score
11.912
Локација
Tu, odmah iza tebe
E super bas mi je drago zbog tebe <3

Nego da se vratimo na temu. Ivice jel opet ne valjaju navijaci (Ovo ne valjaju u smislu nista im ne odgovara, a ne u smislu valjati drogu)?

Dje su pojacanja Ivice?
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Ne vidim sto bi se vracali na temu dok covek ne objasni po kom osnovu je porucivao dresove po povlascenim cenama.

I to covek koji je nas koji redovno idemo na stadion pre tri godine nazivao kretenima, a sad je najveci promoter dolaska na stadion.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
A to je da su vas uverili da je Marko Nikolić pobegao i da je Leonardo lud. Mnogo ste naivni. Shvatite da ne postoji dobra namera, samo biznis u kom Partizan gubi, a oni dobijaju.
I Marko Nikolić i Leonardo su oterani, ne sa "marš iz Partizana!", nego postupcima i ponašanjem prema njima. Završio sam na ovu temu.

Kako su se ponašali prema njima svega ti? Leonardu samo što javno nisu pušili tuki! Čovek je dobio sve, kao niko nikada pre! Prešlo se preko svakog njegovog ispada i on opet nije zadovoljan! Šteta je stvarno što nismo klub sa plusom na računu pa da ga oteraju u Teleoptik do kraja ugovora pa da se taguje u Zemunu i kači slike i snimke po Instagramu!

A Marko Nikolić... Ako su bili tako grubi prema njemu, zašto je predao taj magični spisak pojačanja, zašto je isplanirao pripreme, zašto je predložio Stolicu na svoju stolicu?
Daj bre nismo budale! U poslednjih 10-15 godina samo je Tumbaković bio dobar sa Upravom kao Nikolić sa ovom!
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Jel možeš malo manje da budeš naporan sa tim dresovima? Koji ti je kurac?

Ne čekam ih više. Naručena su 2 dresa koje fudbaleri mogu lično da kupuju po ceni od 25€.

Pa ako su narucena onda ih jos uvek cekas..mislim ono trebalo bi..osim ako vec nisu stigli do tebe..u medjuvremenu :D

Sad malo ozbiljnosti (ovo gore je bila sala ne zameri jednostavno doslo je kao Leonardu na volej protiv cigana) slazem se sa tobom za Marka, ali za Leonarda donekle, u pocetku sam mislio da je momak u pravu, kako je vreme odmicalo video sam da i on ima svoje bubice, protiv Buducnosti pokazuje majcu kako je tu zbog navijaca, pa ako vec jesi onda odigraj posteno do kraja.

Ni u Podgorici ni protiv Olimpijakosa nije bio onaj na koga smo navikli naravno delom iz zbog toga sto nije prosao pripreme ali ne vidi se nesto ni preterana zelja kod njega. Jos sad nadovezuje se ova povreda (ne kazem da je lazira mozda stvarno ima bolove) i sve mi je nekako sumnjiviji da ni on nije bas sasvim cist u celoj situaciji.

Mozda su ga potezi uprave na to naterali, u stvari ne mozda nego sigurno ali onda budi smeker i reci ne zelim da igram dok me ne prodate ne racunajte na mene i kraj.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Ajo je od ovih 11-12 miliona od prodaja u Partizanu završilo 8 ja zadovoljan. Kod Šnajdera ne bi ni 2 miliona. Ostalo u principu sve isto kao i kod mutavog.
 

Black Voyage

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
301
Reaction score
355
Nadamo se svi da Djukic nije beskicmenjak kao neki pre njega i da ce zahtevati da se od para za Necu i Lea stvarno dovedu, na primer, taj jedan pravi stoper i jedno dobro levo krilo kao zamena za pomenutu dvojicu bez koje ostajemo u vrlo nezgodnom trenutku. (Mada sam negde usput naisao na ,,hipikovu" izjavu da je Suma prirodna zamena za Leonarda ako ovaj ode, sto mi se nikako ne svidja). Izmedju ostalog, i zato je neophodno uci bar u LE, ako ne i LS. Tim pre se mozemo nadati koliko - toliko jakoj ekipi, koja ce biti sposobna da i ove godine uzme titulu ni malo naivnim (naravno, ne mislim samo na teren) ciganima. Nadam se da Djukic nije dolazio iz Spanije ovamo da se zajebava (ili da ga zajebavaju) i da na kraju ne uradi nista, vec da, za razliku od prvog mandata u Partizanu, ipak ostavi neki trag, i da ga jednog dana pamtimo kao uspesnog trenera kluba za koji navijamo.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.876
Reaction score
13.662
Za pravu cenu ili odgovarajucu korist svako je beskicmenjak...
Videce se za manje od mesec dana sta je uradjeno
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.933
Reaction score
7.320
Локација
Banja Luka
Meni je dovoljno sto nije doveo krstenog kondicionog trenera. Pun mi je kurac te njegove hipi price, te sve divno, sve bajno
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top