Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
pa kada su od kapitena u 35toj godini napravili bili levo krilo sto onda nece moci za Sumu... to me uopste ne cudi...kreteni...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.895
Reaction score
13.756
Kao sto rekoh...ponasamo se kao da direktno igramo LS, kao da nema kvalifikacija. Kasnimo sa pojacanjima, kasnimo sa odlaskom nezadovoljnih igraca i zamenom za iste, kasnimo sa pofizanjem forme, uigravanjem ekipe....kasnimo za zivotom.
Bitno da Pantic svrsava na sve sto uprava odradi i da nam govori kako mi nemamo pojma, a kako on sigurno zna da Leonardo ostaje do kraja kvalifikacija itd....
Mi smo sada slabiji nego na kraju sezone...
Sto se odlaska Leonarda tice hvala mu za lepe momente narocito u duelima sa kurvom ali je ispao jajara...ili idi odmah ili ostani, cmizdris ceo prelazni rok, urusavas atmosferu kao da si ti Partizan...boljeg igraca, a vecu placipicku kod nas video nisam
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Meni samo nisu jasna ta opravdanja za Nikolica, kao treba da se obezbedi. Pod pretpostavkom da je kod nas zaradjivao min. 10.000 evra mesecno, nije mi jasno na koji je on to nacin ugrozen, pa mora da ode?! Gde ljudi zive, pa profesori i lekari zarade 600 evra mesecno, ali je zato Nikolic ugrozen sa 15 puta vise?! Mogao bih da razumem da je otisao iz sportskih razloga, ali novac kao opravdanje ne mogu da mu uzmem, s obzirom da je i ovde dobijao solidan novac i da ga to svakako ceka u buducnosti ako bude dobro radio. Jos da je trazio od uprave da mu daju 30.000 mesecno, sigurno bi dobio.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Magelan

mislis da je trebao javno da kaze sta misli o upravi i njihovim planovima?

Da je ostao najkasnije bi se sada ovde pisalo o njemu da nema pojma, da nije trener za evropu itd. svako normalan na njegovoj poziciji bi otisao kada je cuo plan uprave.
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Onda je trebao da pripremi teren za to, a ne da nas nalozi ko majmune sa planovima za novu sezonu i da zapali preko noci. I nije morao da iznosi pikanterije o upravi, samo da kaze da postoji neslaganje. A ne da prica o ambicijama i ode u Videoton.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
I da ga sad Francuzi izbace poretkom Augusta. Ipak je bolje prosao nego Grok, uspeo je da eliminise Maltezane i uvek nezgodne Estonce.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.054
Reaction score
26.255
Локација
ante portas
Kao sto rekoh...ponasamo se kao da direktno igramo LS, kao da nema kvalifikacija. Kasnimo sa pojacanjima, kasnimo sa odlaskom nezadovoljnih igraca i zamenom za iste, kasnimo sa pofizanjem forme, uigravanjem ekipe....kasnimo za zivotom.
Bitno da Pantic svrsava na sve sto uprava odradi i da nam govori kako mi nemamo pojma, a kako on sigurno zna da Leonardo ostaje do kraja kvalifikacija itd....
Mi smo sada slabiji nego na kraju sezone...
Sto se odlaska Leonarda tice hvala mu za lepe momente narocito u duelima sa kurvom ali je ispao jajara...ili idi odmah ili ostani, cmizdris ceo prelazni rok, urusavas atmosferu kao da si ti Partizan...boljeg igraca, a vecu placipicku kod nas video nisam

Polako.
Kazace se sve samo.
Imamo plej of lige evrope i derbi.
Tu ce se videti i trener,i pripreme,i prelazni rok.Kompletna ocena.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.054
Reaction score
26.255
Локација
ante portas
Valjda supruga nece da se buni.Metz je lep gradic na severu Francuske.
Samo nek zaboravi da ce ovi Francuzi da mu titraju jajca ko Vazura i Iliev.
Tamo batice ako neces da igras, zakaleme te na klupu ili te posalju u b tim .
Ostaje ti samo da u slobodno vreme razgledas muzeje i kulturne znamenitosti.
Sa takvim ponasanjem brzo ce se vratiti u Brazil.
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Kako olos perfidno lopovski radi, sve su prodali za kog su imali ponude. Tipicna SNS prica, kako se trude da zadrze tim. Ne zasluzuju ni 1500 ljudi na utakmicama. Sve je ovo zalosno sto rade, po Partizan, a po njih samo veselo.
 

Kruna

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
292
Reaction score
414
Gmazura je "kralj cenkanja" ovog transfer perioda. Prvo je Sumu uspeo da podigne sa 1.5 miliona na 1.65 (plus procenti), a onda je Leonarda uspeo da spusti sa 6 na 4 miliona.
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Kako olos perfidno lopovski radi, sve su prodali za kog su imali ponude. Tipicna SNS prica, kako se trude da zadrze tim. Ne zasluzuju ni 1500 ljudi na utakmicama. Sve je ovo zalosno sto rade, po Partizan, a po njih samo veselo.

Upravo, efekat kuvane zabe, polako su nas kuvali, a rezultat je isti. Ne zasluzuju 1500 nego 30000 koji ce da im jebu mater svaku utakmicu.
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Nemate vi pojma, a mene mrzi da vam objasnjavam... :)

Sad ce to da vam objasni Zeljko Pantic !
Sve su probali i uradili sto je u njihovoj moci, cak su isli i preko svojih mogucnosti, ali eto nije moglo...itd...itd...

Sve razumem, ali me jedna misao-pitanje kopka vec 30+ godina :

Koliko je para potrebno lopovu da ukrade, da se obezbedi i da posle toga prestane da krade ?
Evo, npr., ukrade 1 milon €....jel' dosta ?
Nije ? Dobro, onda 2 mil. €... jel' to dovoljno novca ?
Ima li neka granica ?
Nas klub nije pljackalo hiljadu ljudi. U vrh glave 20...po 2 mil., to mu dodje 40, a uzeli su mnogo, mnogo vise...

Kad im je dosta ? Koja je to suma ?
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Gde je ona moja poruka od pre olimpiakosa kad sam napisao da će do kraja leta prodati sve i da je titula već obećana "drugoj"?
 

antoneello

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
283
Reaction score
16
jeste,obecana je kao i prosle sezone,ajd ne lupajte odmah...
 
Последња измена од уредника:

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Realno ja čekam da vidim šta će reći pušač na kolenima Pantić .. bez njegove reči i izgovora ovaj prelazni rok nema smisla..
panticu SNS botino javi se. Pola života bih dao da dođe neki gazda u Partizan i da izbaci Pantića na ulicu a pre toga da ga isutira.

Obećali isti tim koji je osvojio kokeza ligu (da se razumemo i taj tim je ppretanak za Evropu) a mi ulazimo u najbitnije mečeve sezone bez 2 najbolja igrača , i onda zašto su na JNA uglavnom samo plaćenici sa juga..
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
640
Reaction score
285
Локација
Crna Gora
Cak iako je postojala namjera da se tim zadrzi, slomljena je nakon zreba za trece kolo. Naravno, dobrano je raspadu plana doprinio i Leonarno sa svojom naravi i svim sto ga prati. Onda, uz rezultat iz prvog meca sve je logicno.

Ako se dovedu dva dobra igraca moglo bi se ovo ispeglati.

Realno: Leonardo je htio da zapali pa htio. Mihajlovica smo cekali godinu dana da "dodje sebi" njegova prodaja je OK, jer pitanje je da li bi se ikad povratio. Ako ne ode vise niko, mislim na ove sto igraju, uz dva pojacanja sve moze biti korektno!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top