Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.428
Reaction score
11.752
Локација
Beograd
Kljajicu picka ti materina da ti picka materina.Mrs iz Partizana!!!
Po cenu bana ovo pisem.Jebem ti golmana da ti jebem,kroz ruke u glavu.Mars bre.
 
Последња измена од уредника:

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Kljajicu odmah ispisnicu i dovesti krstenog golmana
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Za Kljajica prvo majku treba jebati Ranku Stojicu, pa onda onom orangutanu Drulovicu, a onda i kuckici Ranka Stojica i legendi Videtona Marku Nikolicu! Jebem im majku svima ovom prilikom!
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Dosta o pljuvanju po kljajicu jos dok traje utakmica. Svaka sledeca poruka ce biti automatski ban
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.302
Reaction score
11.912
Локација
Tu, odmah iza tebe
Da nije bilo Kljajica ne bi se ni igralo protiv cigana. Zasto se dozvoljava vredjanje igraca Partizana?

Kiks pa kiks, nama ionako trebaju minimum 3 gola

Mod: Ne dozvoljava se, nego se uredno kaznjava.
 
Последња измена од уредника:

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Može li neko da pita ivici da li se planiraju novi štoper i golman ?
Mislim da nam trenutno nije potreban igrač za zamenu Lea .. prvo da gasimo gde gori
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
638
Reaction score
272
Локација
Crna Gora
Golmana, štopera i lijevo krilo pa da uz malo sreće pri žrebu uđemo u LE i imamo dobru jesen!

Ako ovo ne bude poslednji put da je Kljajić prvi golman Partizana ne valja nam posao ništa. On nema mentalne snage niti kuraži da bude golman Partizana i to je jasno kao dan.

Veliki upgrade bi bio i golman Budućnosti u odnosu na sve naše golmane. Ova KIKSČINA se Kljajiću ne smije oprostiti jer će nas ukopati potpuno.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Zasto je to komedija? Jel to igrac Partizana?
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Zašto ga vređati, pa čovek nije golman, jebavao sam majku onom ko ga je postavio na to mesto, ok, nisam ovde, sreća, jer vidim da su leteli poeni.

Stvarno, otkud toliko poena, uvek se gledalo kroz prste, bar noć posle odigrane utakmice?

Šta čovek da mu ne kaže posle onoga?

Kiks? Ako ima 7 šansi na utakmici on ima 4-5 kikseva, samo što ne završi sve u golu, pa mnogi i ne obrate pažnju.

Stoji u potpisu, i tvrdim: on nije golman!
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Kratko i jasno, Vladimir Stojkovic. I problem golmana resen.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
On je na veeeeeliku zalost igrac Partizana, ali za mene ce uvek biti ciganstura, ali ona klasicna debilna, smrdljiva, retardirana kalastura. Ende.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Ja se nadam da će Kljajić i Jevtović biti trajno banovani iz FK Partizan.

P.s golman, bek, parnjak Evertonu... pod hitno, ali hitno...
 
Последња измена:

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Veoma sam zainteresovan da li će isti aršin biti primenjen i na onog cigana svadbara što će da igra za nas u košarci.

Да је то истински играч Партизана, одговор би већ стигао. За ту циганску њушку од мене казне бити неће.
Кљајић и Јевтовић су играчи Партизана, какви год да су и ту су правила јасна и биће поштована.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
Veoma sam zainteresovan da li će isti aršin biti primenjen i na onog cigana svadbara što će da igra za nas u košarci.

ako se nađe snimak dotičnog golmana kao što postoji isti sa onom pojavom koja je pozvana da nosi dres KK ove sezone, mogu se izjednačavati ove dve situacije
do tada, mogu da nas nerviraju glupe greške koje neki fudbaler ( da, i golman je fudbaler :wink: ) pravi i da ih kritikujemo, ali ne i da vređamo
prava adresa za to je Uprava jer nije obezbedila kvalitetnijeg igrača za tu poziciju, kao i za još neke gde, blago rečeno, škripi :roll:
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Vidite, ja sam mnogo al mnogo popizdeo zbog onog kiksa Kljajica, pogotovo sto sam kao mladic bio golman.

Da neko napise "Kljajic je los golman, i kao takav ne doprinosi kolektivu kao sto je Partizan" ili "Onakav kiks golmana je amaterski i ne bi trebao da se dogadja", ili nesto sto je kulturno ali kriticki.

Meni se cini da je vas 15 jedva cekalo da neki igrac napravi gresku kako bi svi izletili iz mraka i poceli da mu jebete sve po spisku. Dok sam ja ovdje neki faktor to nece biti dozvoljeno.
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Pa brate ovo je navijacki forum, nije Hor beckih djecaka :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top