Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.070
Reaction score
8.372
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Suma nikako ne moze da bude na tom mestu kriticnom. On je vise za igru blize golu, odmah iza napadaca. A da bi on mogo da igra na tom mestu mora da se menja formacija i da se predje na tzv. dijamant, dva na samoj sredini, dva krila, Suma iza spica i jedan spic Djurdja. Dakle nema mesta za Tawambu.
Po tome se moze zakljuciti da ce Suma da sparta uz liniju, jer sumnjam da ce Djukic promeniti formaciju i sa jednom spicem igrati cak i nasu ligu a kamoli u Evropi.
Ako nasi sad kupuju krilo zamenu za Leonarda, onda defacto nece dovoditi nikog na poziciju Kosovica/Jevtovica = ostajemo sa njima dvojicom!
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Suma je zvijer igrac blizu gola..ovog Markinjosa bih doveo samo na ugovor...posudba je k.... i problemi u najavi.
 

>Simke<

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
298
Reaction score
273
Локација
Novi Sad
Pozajmica sa pravom kupovine ne bi uopste bila loše resenje. Ne znamo kako ce se uklopiti, tako da je po meni pozajmica fino resenje, ALI SAMO sa pravom preče kupovine.
I pobogu dajte jednog top štopera.
 

Kruna

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
292
Reaction score
414
Nama je potrebniji (stamen) zadnji vezni od štopera. Jedan kvalitetan štoper sigurno ne bi pokrpio sve loše što urade Vulićević, Kljajić, Ostojić, Miletić... tokom utakmice, dok bi nam kvalitetan zadnji vezni itekako značio, jer bi povezao ove klimavce od nazad sa dosta kvalitetnom navalom, a plus bi i svojim pozicioniranjem, koliko toliko, pomogao zadnjoj liniji, za razliku od Kiće i od "Ne mogu da pogodim teren širine 55 metara jer mi reflektor baca snop svetla u oči" Jevotivća.
Idealan tip veznog kakav nama treba je onaj Ofoe iz Ciganijakosa; elem, taj čovek je trebalo da dobije barem 4 žuta kartona u ovom dvomeču (sinoćnji đon u stomak, pa lagat u glavu za šta je i dobio žuti, te u prvoj utakmici ono povlačenje Đurđevića sa leđa koje sudija nije svirao ni za faul i saplitanje Leonarda sa leđa takođe sa prve utakmice), a dobio je samo jedan (!?) - jak, tehničar, zna da povuče...
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Pre par dana Arapi nudili 6 miliona, ali je Gmazura uspeo, da svojim vanserijskim pregovaračkim talentom, spusti cenu na 4 miliona. Crkli majci svi iz uprave, gnjide jedne! Nadam se, da ćete svaki cent koji ukradete, potrošiti na lekove.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Pre par dana Arapi nudili 6 miliona, ali je Gmazura uspeo, da svojim vanserijskim pregovaračkim talentom, spusti cenu na 4 miliona. Crkli majci svi iz uprave, gnjide jedne! Nadam se, da ćete svaki cent koji ukradete, potrošiti na lekove.

Potseti me ovo na ,cini mi se, prvu epizodu "Mucki" kad Del pregovara sa Trigerom oko ukradenih aktovki :buhaha
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Meni se čini da je Vazura dočekao onu čuvenu " sledeće godine u ovo doba bićemo milioneri". Jebiga nekome je život majka nekome maćeha.

Nikola, a na kojoj poziciji igra taj iz Rusije?
 
Последња измена:

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Pa zamena za Leonarda valjda. Ne znam ništa detaljno.
Samo da je pozajmica, što su već neki pisali i da je iz Rusije.
 

БИЛИ

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
150
Reaction score
32
Na mocartu stoji da je Vazura najavio dovođenje levog krila. Nevezano da li on zna šta je tačno levo krilo, ali ima na vesti o prodaji Leonarda.

Isto tako, piše da četiri miliona dolaze iz tri dela.

A ta pregovaračka magija, alhemija, da kada kupujemo nabijamo cenu, a kada prodajemo srozavamo cenu je za Ginisa.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top