Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

БИЛИ

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
150
Reaction score
32
Da ne bude neki mučeni povratnik, po mogućnosti sa ružnom prošlošću :-D

Ovo se šalim, da ne pomisli neko da sam načuo bilo šta.
 

blok70

Banned
Учлањен(а)
10.05.2017
Порука
218
Reaction score
39
Zanimljivo je sto kao povlaceni imamo velike sanse za ponovnim odlaskom u "mali grad"... panonios, pao, aek
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Ajmo menadzeri, trazite leva krila iz Rusije koja pricaju portugalski. Moze bit i da je iz Angole :D
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Joazinjo iz Krasnodara? Danas nije bio u protokolu :D al koji ce nam on kad je igrao u LE vec :D
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.802
Reaction score
1.119
Локација
Ivanjica
Pa nije los sada sam gledao izdanje u Giannini gde je igrao na pozajmici ..
 

S M F

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
209
Reaction score
76
Локација
Stari Kosutnjak
U Trencinu je imao bas dobru statistiku.Zato ga je Paok i doveo.E sada zasto ga salju vec na drugu pozajmicu
je pitanje...Ako stave otkupnu klauzulu od npr 800k koliko je procenjena njegova vrednost to je mozda i ok posao.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ne znam koju cemo formaciju da igramo ako dodje to krilo ko god on bio. Tavamba na klupu? Uros ide?
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Neko je lepo rekao da cemo plakati za Brasancem...

Za Brašnjavim sam plakao malo više nego za Škuntelarom.

Pre par dana Arapi nudili 6 miliona, ali je Gmazura uspeo, da svojim vanserijskim pregovaračkim talentom, spusti cenu na 4 miliona. Crkli majci svi iz uprave, gnjide jedne! Nadam se, da ćete svaki cent koji ukradete, potrošiti na lekove.

6 miliona "dolara" su bila nagađanja, ništa više.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Uprava jos jednom skinula gace i pokazala koliko nema stav.Sada lagano svako ko zakuka da ide,moze i da ide bez problema jer ovi nisu sposobni da pokazu stav i lupe sakom od sto i kazu NE vec pisaju po klubu.Sto se tice ovog iz PAOK nadam se da je rovac ,a ne istina jer se ja nadam zameni za Leonarda po kvalitetu,a ne po brojnom stanju levih krila.Nadam se da ovi iz uprave znaju sta rade,u stvari ne znaju sta rade ali nadam se da ce da ih "ukenja" da ubodu pojacanje.Takodje msm da je uprava cekala da vidi da li cemo biti povlasceni u zrebu za LE da bi se odlucila da li uopste i da dovode zamenu za Lea.O stoperu i ne mastam vise posto Djukic i dalje onanise na njegovog Cirka pored koga je i Ostoja poceo da zaboravlja fudbal.Sve u svemu taman se ponadas da ce da se sklopi timcina za ovdasnje uslove ,kad ono uprava zasere po obicaju sve.Ja jedva cekao Suma i Leo da zaigraju zajedno,kad ono zamisli ni protiv mrtvog Javora to nismo doziveli o Evropi i da ne govorimo.Jbg teraj dalje za iste pare
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
827
Reaction score
2.860
Kako Djukic planira da uklopi sve to? Sigurno ne dovodimo Brazilca iz ruske lige da sedi na klupi. Djurdjevic, Tavamba, Jankovic i Suma moraju da igraju. Da li to znaci da ce Suma igrati umesto Kosovica (Jevtovica)?

Dajte 750.000 evra za Hasanija i resili smo problem levog krila na duze staze, umesto sto jurimo Brazilce po Sibiru.
 

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
771
Reaction score
2.883
Локација
Banja Luka
Golman nama treba pod hitno,zna li iko sta je sa onim Popovicem iz Vozdovca,i onaj iz Buducnosti se dobro pokazao,sve u svemu obojica su klasa za ove nase.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Maximilione to se i ja pitam sta i kako planiramo jer je Tavamba pokidao do sad.

Goran BL pa imam Stevanovica na klupi bjese jedan od najboljih u ligi, po meni bolji golman od Kljajica prvenstveno jer ima bolje fizicke predispozicije. Dijabole u glavu si obojica.
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Van pameti je da bilo ko od ofanzivaca izgubi mesto u prvih jedanaest, zato mislim da cemo igrati neki totalno ofanzivni fudbal.

http://startingeleven.co.uk/user-formation/201032

Nego, da li se neko seca ovog Brazilca iz Paoka , pre par godina kada smo slicno kao i veceras pratili ko ce nam biti protivnik u narednom kolu, mec izmedju Steaue i Trencin, tada smo bili odusevljeni kakvih stranaca imaju Slovaci u napadu, pa ovaj je bas na tu utakmicu zabelezio tri asistencije.
Evo snimak da se potsetite.

https://www.youtube.com/watch?v=v0pq1DZkxIk
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Dobar golman je instant pojacanje jet ne mora da se uigrava, donosi sigurnost u zadnju liniju, dok kljaja i celavi samo unose nervozu.
Mijatovic iz buducnosti molim vas! Moze i stojkovic ako je slobodan....to mora da bude prioritet.
Pored toga jos jedan za zadnju liniju. Samo vule je siguran a ostali.....
Nista vise ne treba dirati.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Stvar jasna Tawamba i Uros u napadu,iza njih LW? ,Suma AMF,Jankovic RW ili RM ,Everton DMF....ovo ispod sto ide bolje da se ne komentarise,ode pritisak.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Ljudi,

Stojkovic nije slobodan igrac tako da ne moze da dodje kod nas. Jedino ukoliko mu istekne ugovor ili ukoliko se Nothingem Forest odrekne zarade na prodaju mozemo da ga dovedemo (i tad ne znam da li bi dosao, jer bi vjerovatno imao bolje ponude iz Evrope).

Ne znam sta ste vidjeli u Mijatovicu. Prosjecan golman koji je dao 150% protiv nas i nama se odmah svideo. Voleo bih da gresim i da ga dovedemo ako je dobar, ali evo nek neko iz crne Gore kaze ako ga je gledao da li je to bas pravi golman koji nam treba. Po meni bi bilo pametnije staviti Stevanovica da ga oprobamo u par utakmica u nasoj ligi da vidimo na cemu smo.

Nije Djukic glup sto je stavio Kljajica umjesto njega takodje. On radi sa njima svaki dan, pa sigurno ne bi stavio losijeg golmana na gol da je ovaj bolji. jeste iznervirao me je Kljaja kao nikad do sad. Da treba nam bolji golman... Ali sta da radis kad izgleda upravu boli kita za ono sto nama treba.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top