Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.070
Reaction score
8.372
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Mozda neko od ove klincadije? Probace ih sigurno na JSL utakmicama, pogotovo sto nam sad sledi paklen raspored utakmica.

Moze svakako, za jsl nam bolji ne treba, zavrsavace posao i ti mladjani momci. A sta sa Evropom?
Oni u stvari imaju plan da dovede lose igrace, i onda pored njih Cirko i Ostojic deluju ko Ferdinand i Teri, uskacu samo kad su jake Evropske utakmice, ne zamlacuju se sa domacom ligom! :D
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.748
Reaction score
11.393
Локација
.
Nije nam u interesu da svake godine igramo Evropu :D
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Imamo Sumu da menja Lea. Nama je goruce pitanje centralni vezni, koji ce da igra i pozadi i da iznese loptu, doda, koji se nece pogubiti pod pritiskom i izgubljenim loptama nas kanaliti.
Lako ces za napad ako nisi primoran da igraju Jevtovic/Kosovic parnjaka Evertonu
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Centralnog veznog će igrati Suma, na Leovo mesto dolazi igrac.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Suma to ne moze da igra, tj on nije centralni vezni. Tek bi nam sa njim bila rupa izmedju sredine i odbrane.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.663
Reaction score
2.830
Локација
Humska ulica
Suma cim je malo sinoc docekao da igra na sredini terena AMF odmah pokazao kvalitet.Dakle zamena za Lea neka bude neki LW ili LM pozajmica,a ovi nasi neka se otvore i neka dovedu krstenog stopera.I ako moze neka daju Stevanovica i Kljajica u paketu Buducnosti za onog njihovog golmana.I cepaj u LE
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Sa spremnim Sumom ekipa ce biti dobra za JSL vise od tog takmicenja ne treba planirati. Nazalost se pokazalo da nam treba stoper i golman tako da ako Ivica dovede krilo ili napadaca nije nas pojacao bez obzira kako se igrac zove.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.379
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Imamo Sumu da menja Lea. Nama je goruce pitanje centralni vezni, koji ce da igra i pozadi i da iznese loptu, doda, koji se nece pogubiti pod pritiskom i izgubljenim loptama nas kanaliti.
Lako ces za napad ako nisi primoran da igraju Jevtovic/Kosovic parnjaka Evertonu

Ovo je bitnije i od stopera po meni, kakvi su da su, njihove mane mogu i donekle da se zamaskiraju kada se zacementira vezni red i oni se dodatno uigraju.
Daleko od toga da su dobri, ali kada bih birao, izabrao bih dobrog cm - a.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
upravo to, treba nam i odlican stoper, ali mnoge ekipe imaju i gore stopere od nas pa opet ne upadaju u oci jer sredina odradi posao. Vrhunski stoperi grese, te vrh ekipe primaju golove a gde nece ovi nasi tek ali nama zjapi rupa u tom prostoru ispred 16m. i onda protivnik ima mnogo vise prilika da napadne kako hoce, pod mnogo vecim pritiskom je nasa porozna odbrana.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Ovo sa centralnim veznim je toliko očigledno da bode oči. Ivice, mani se više ofanzivnih krila, ponavljam od Brašanca ovo mesto zvrji prazno.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.889
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Sinoć je odigrana najkvalitetnija moguća postavka uzevši u obzir kakvim igračima raspolažemo. Da je u prvoj utakmici bilo tako, siguran sam da bi prošli dalje.

Iako je Jevtović grešio, što je i očekivano, ekipa je igrala mnogo kompaktnije i odgovornije u prostoru. Ovo je postavka koju je trebalo uigravati, bez eksperimentisanja sa Kosovićem i bekovima na protivničkoj polovini. Da imamo igrača poput Raće uz Evertona, mogli bi da očekujemo pomak na bolje.

Za level-up u kvalitetu igre, trebaju nam bekovi (bolji Emeghara), jedan half (brži Ivanov) i centralni vezni (brži Jojić), fizički snažni, a koji znaju sa loptom. Tek tada bi naša ekipa bila spremna da se uspešno suprotstavi modernim evropskim ekipama.

Da ponovim, za naš igrački sastav utakmica od sinoć je polazna tačka na putu ka uspešnom igranju. Uigravanje kretnji, podizanje fizičke spreme, minuti za Jovanovića - to je to.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ja pričam od kraja prošle sezone da nam je centralni vezni koji i defanzivno radi prioritet. A Suma možda i može da igra CM-a, ispred Tawamba i onda špic. Pokrivao je Suma sinoc pozadi, trči, mislim da može da ima ulogu kao Doktor.


P.S
Slažem se sa Lazarom za sve napisano.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
ma nema sanse, Suma je poluspic, krilni napadac, sve drugacije karakteristike ima od onog sto treba da ima centralni vezni, pocevsi od fizike do mozga, igra s loptom, igra bez lopte, takticka potkovanosti...Suma zna da nestane sa terena, da se ne krece i sl
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
Neko je lepo rekao da cemo plakati za Brasancem...
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
ovaj zadnji vezni sto ga cerga dovela iz rusije je bio idealan za nas.
pisale novine da ga trazimo al nam bio skup.
cigani dali pola milke, al je odlican, vidi se odmah.
ne mogu da shvatim da takvog igraca nismo doveli, a dali smo toliki kes za nespremnog sumu.
lazar p dobra analiza.
i ja sam upozoravao u beogradu da treba jevtovic umesto kosovica da pocne.
nije on nista posebno uradio juce, osim sto je presekao neke lopte i zatvorio rupe na sredini, a bili smo ofanzivni i sa njim.
mora da se radi jos na fizickon spremi, sto mi svi na forumu vidimo, a kamoli djukic.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.751
Reaction score
6.270
A gde da nadjemo spica brzog kao munja a da ume i go da da:D

Mislim da i Premijer liga kuburi sa takvim igracima:D
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Dobro ,može biti i neka kopija abubakara :)

Ma pun afrički kontinent sa takvim špicevima , samo treba probrati , Uroš je prespor za Evropu.

Mada lično se ne bih bunio ni da ga Đole zameni , dečko je pravi prototip savremenog špica
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top