Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

Vlada_022

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
669
Reaction score
224
Nemoj tako, po recima nekih ostalih kolega, Cirkovic je bio najbolji igrac na nekim utakmicama.

Ne mogu dan da docekam da ga neko kupi, zato apelujem na ljude koji znaju da montiraju video snimke, da naprave highlights of Cirkovic, jer na youtube nema ni jedan snimak koji bi nam pomogao da nekog zeznemo da ga kupi.
 

maxa14

Početnik
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
122
Reaction score
257
Mislim da ovaj brazilac nije ono sto nama u ovom trenutku treba.Ne deluje mi kao neko ko nama moze da napravi razliku, a pri tom ce se ugusiti neki igraci.Pogotovu sto mi se cini u ovih par utakmica da mi igramo bez klasicnih krila ( posto nam oba krilna igraca bas dosta ulaze u sredinu i organizuju igru).Nama definitivno fali parnjak Evertonu.Al videcemo kakve ce boNbe sad da padaju. :)
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.895
Reaction score
13.756
Dajte para za dobrog golmana, iskusnog 28+, sta kosta nek kosta...nadjite dugogodisnje resenje. Siguan golman uliva poverenje i podize samopouzdanje celoj ekipi, a narocito poslednjoj linij.
Sta mislite kako su se osecali igraci posle onakvog primljenog gola u pireju? Pravo je cudo kao su smogli snage da ostanu neporazeni.

Po meni samo Ostojic moze da prodje ispit i da bude jedan od kljucne trojke odbrambeng dela - golman+levi stoper+desni stoper
Kljajic, Stevanovic, Cirkovic, celavi Miletic....nisu za evropski Partizan
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.055
Reaction score
26.270
Локација
ante portas
Veeovatno ljudi u CG znaju bolje ,ali meni se golman Buducnosti bas svidja.U najboljim godinama,verovatno nije mnogo skup,brani penale ko Handanovic. :D
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.895
Reaction score
13.756
Tri igraca gore-dole....nebitno....bitno da smo sacuvali ekipu kao sto je uprava i najavila :roll:
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Nemoj tako, po recima nekih ostalih kolega, Cirkovic je bio najbolji igrac na nekim utakmicama.

Ne mogu dan da docekam da ga neko kupi, zato apelujem na ljude koji znaju da montiraju video snimke, da naprave highlights of Cirkovic, jer na youtube nema ni jedan snimak koji bi nam pomogao da nekog zeznemo da ga kupi.
Jutros nesto bazam po netu, gledam gde su neki nasi bivsi igraci, i skontam da je Milos Ostojic u BATEu :D Tako da ima nade :)

Sto se tice ovog brazilca iz PAOKa, statistika ne obecava, pogledao sam neke highlightse iz prosle sezone kada je igrao za Janjinu i ne izgleda lose, ali realno klasa ispod Leonarda. Njegovo dovodjenje bi dobro doslo, jer ako udjemo u grupe LE bice tu dosta meceva, zgusnut raspored, bilo bi prilike da se rotira sa Sumom i Jankovicem, ali samo pod uslovom da dovedemo i centralnog veznog i ojacamo odbranu bar jednim stoperom ako se vec ne razmislja o promeni golmana.
Negde sam procitao da moze da igra i spica, rekao bih po statistici da to do sada nije radio, ali ako moze bilo bi dobro, jer trenutno na spicu imamo samo Djurdjevica (do kad?) i malog Jovanovica. Tawambu u spiceve ja ne racunam odavno :)
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Realno, ako želimo nešto u Evropi, ovaj nam ne treba ništa... To Sale ga hvali kako je dobar, to je ono kao kad kupuješ polovna kola, pa ti ih prodavac nahvali, tipa treba mi tašti za operaciju inače ih ne bi prodavao. Ako je Stanojeviću toliko dobar, zašto si ga ti precrtao?
Dajte iz uprave ne jedite govna nego pazarite dobro, sada kada vam se otvorila mogućnost. Nemojte da opet propustimo priliku da iskočimo iz ovoga mulja, zvanog srpska liga, i da postavimo nove standarde.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.893
Reaction score
8.069
Ljudi... kako ne kontate Suma nije levo krilo... znaci ma sta Djuka pricaonije levo krilo... on je centralni ofanzivni vezni... kao sto je i Mo bio...

Ne bi me cudilo da u potpunosti promenimo koncepciju igre do kraja prelaznog roka... dakle da prodamo Djuku a da dodje totalno drugaciji napadac... sa prvim korakom...
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Stanojevic ga je stavio na listu za pozajmicu jer su vec probili ogranicenje za igrace van EU. Meni se dopada opcija za precu kupovinu, mozemo da prodjemo dobro, ali pod uslovom da pojacamo i defanzivu i CM.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.802
Reaction score
2.574
Локација
CyberSpace
Dajte para za dobrog golmana, iskusnog 28+, sta kosta nek kosta...nadjite dugogodisnje resenje. Siguran golman uliva poverenje i podize samopouzdanje celoj ekipi, a narocito poslednjoj linij.
......................................

heh, baš sam to odgovorio na tvoju poruku drugoj temi..
i postojeći štoperi bi bolje izgledali ( a poneki i bolje se prodali :wink: ) sa sigurnim golmanom iza njih, tako da, ako se vaga u kojoj liniji da dovedu nekoga to izađe i najjeftinije..
ako već neće nikog da dovode kao CM, mada svi mi vidimo da je to potrebno, evo neka novi Brazilac ( ako dođe) bude pored LW i treći špic, a Tawambu na CM :roll: :D
ja tu "crnu trojku" vidim na sredini kao savršenu za ono što hoćemo da igramo - Everton, Suma, Tawamba bi bili kao elektromotor sa namotajima na po 120°, pa kad se na taj motor nakaleme krila, špic a i ovi pozadi, "neka se sve zavrti.." :šal

samo golmanu nikako da se ne vrti.. :roll: :D
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Kakvi su izgledi da Cirkovica neko kupi ovog leta? Sahranice me.

Au Ostoja brate, pa povredi ga na treningu! :D


Uglavnom, igrače se isto kao kad nas je Djukic prvi put vodio, sa dosta trčanja, sa dosta vracanja napadaca pozadi da pokušavaju da kreiraju napade. Ima drugi tip igrača ali će pokušati ono staro da primeni i unapredi.
Neću ulaziti u to koliko je ko sličan prethodniku ali bi trebalo da izgleda ovako:

Golman - svu trojicu da stavi u isto vreme jedan će zasrati prvom prilikom
Desni bek - Vulicevic
Levi bek - Miletić
Desni štoper - veseli Ćirković
Levi štoper - Ostojić
Zadnji vezni - Everton (neće igrati samo kad bas ne može zbog kartona ili Nedajboze povrede, menjace ga Jevtović i Radin)
Levo na sredini - novi igrac (ne znam koga dovode, menjace ga Pantić)
Desno na sredini - Jankovic (menjace ga Pantić i Djurickovic)
Centralni vezni - Suma (igrače sa više vracanja pozadi, kao Moreira, dolazice do Evertona bez obzira sto je više gol igrač, menjace ga Kosovic i Ilić)
Iza špica - Tawamba (imace isto ulogu da se vraća do centra, kao Jovetic, ne mogu da se porede, samo kažem šta će biti, menjace ga Suma ako dolazi do rokade pozicija, onda Pantić ili Ilić na Sumino mesto, naravno i mali Jovanovic)
Špic - Djurdjevic (Jovanovic ga menja, a traži se i špic ako sam skontao)

Uglavnom, biće mnogo trčanja, rotiranja pozicija, napadaćemo sa 5 igrača konstantno, za našu ligu je to ok, a za Evropu ćemo videti.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.951
Reaction score
7.966
Ovaj iz PAOKa je brazilska kopija Ivice Ilieva, isti fudbaler.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.023
Reaction score
3.231
Локација
GG 1978
Ljudi,

Stojkovic nije slobodan igrac tako da ne moze da dodje kod nas. Jedino ukoliko mu istekne ugovor ili ukoliko se Nothingem Forest odrekne zarade na prodaju mozemo da ga dovedemo (i tad ne znam da li bi dosao, jer bi vjerovatno imao bolje ponude iz Evrope).

Ne znam sta ste vidjeli u Mijatovicu. Prosjecan golman koji je dao 150% protiv nas i nama se odmah svideo. Voleo bih da gresim i da ga dovedemo ako je dobar, ali evo nek neko iz crne Gore kaze ako ga je gledao da li je to bas pravi golman koji nam treba. Po meni bi bilo pametnije staviti Stevanovica da ga oprobamo u par utakmica u nasoj ligi da vidimo na cemu smo.

Nije Djukic glup sto je stavio Kljajica umjesto njega takodje. On radi sa njima svaki dan, pa sigurno ne bi stavio losijeg golmana na gol da je ovaj bolji. jeste iznervirao me je Kljaja kao nikad do sad. Da treba nam bolji golman... Ali sta da radis kad izgleda upravu boli kita za ono sto nama treba.

Imamo Popovića iz Voždovca pred nosem..
Odbranama protiv cigana nam doneo prvo mesto.

Odličan golman koji je produžio ugovor sa Voždovcem a mi uzimamo menadžerskog golmana iz Čuke.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Ako prodaju Đurđevića sada , nek se nose u pičku materinu svi!!! :puke
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.951
Reaction score
7.966
Problem je kad pocnu odlasci, ostali se pitaju, koji ja kurac sedim ovde, zar sam ja jedini lud da ne uzmem lovu.
Zbog toga je bilo bitno da Leo ostane a Bleki pokrije plate i da svi budu mirni do kraja kvalifikacija. Ali jbg takva su vremena, ako moze Nejmar da ode iz Barse...
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Stanojevic ga je stavio na listu za pozajmicu jer su vec probili ogranicenje za igrace van EU. Meni se dopada opcija za precu kupovinu, mozemo da prodjemo dobro, ali pod uslovom da pojacamo i defanzivu i CM.

Moguće, mada više verujem da je precrtan iz razloga kad je došao u klub na 13 utakmica je imao jednu asistenciju i jedan gol. Pa majku mu jebem da si štoper ubo bi više. Posle je otišao na pozajmicu i imao je četiri gola i isto toliko asistencija. Ralno igrač nije za Partizan. Sa Leonarda da se padnemo na njega, bio bi veliki propust Ilieva.

Složio bih se sa sovom da podseća na Ilieva, možda ga zato i ganja...
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Da, 13 utakmica ali ukupno 568 minuta.

Ne treba se nadati zameni kvaliteta kao Leonardo, to moze da nas usere jednom u 5 godina takvog stranca da ulovimo za dzabe (realno da nije napravio sranje u Anziju i da nije lud u glavu mi bi mogli samo da sanjamo da ga dovedemo).

Kod ovog Brazilca mi se svidja sto je vec dugo u Evropi, imace priliku akobogda da igra Ligu Evrope, imace motiv da pokaze sta zna. Ne deluje kao problematican i umisljen. Svakako nam treba igrac u rotaciji posle odlaska Leonarda i Nece, koliko vidim na Alena Stevanovica se ne racuna
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.895
Reaction score
13.756
heh, baš sam to odgovorio na tvoju poruku drugoj temi..
i postojeći štoperi bi bolje izgledali ( a poneki i bolje se prodali :wink: ) sa sigurnim golmanom iza njih, tako da, ako se vaga u kojoj liniji da dovedu nekoga to izađe i najjeftinije..
ako već neće nikog da dovode kao CM, mada svi mi vidimo da je to potrebno, evo neka novi Brazilac ( ako dođe) bude pored LW i treći špic, a Tawambu na CM :roll: :D
ja tu "crnu trojku" vidim na sredini kao savršenu za ono što hoćemo da igramo - Everton, Suma, Tawamba bi bili kao elektromotor sa namotajima na po 120°, pa kad se na taj motor nakaleme krila, špic a i ovi pozadi, "neka se sve zavrti.." :šal

samo golmanu nikako da se ne vrti.. :roll: :D
To je to...nek i meni Bog oprosti ali ja bi Tavambu upario sa Evertonom pozadi :D Suma ispred njih i to bi bio rsum
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top