Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
E ako neki igraju onda sa srecom svima
 

GandraSu

Grobar
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
311
Reaction score
2
Ja takve igrače koji nisu pronašli klub a sada je dobar i Partizan ne bih ni razmatrao. Nisi hteo na početku a još nam je i gorelo na štoperu a sad bi da te vide u LE-hvala doviđenja.Još ako je ovakav slučaj kao što kaže kolega Stojanče tek onda veliko doviđenja.Uputiti ga u komšiluk kod "šampiona kvalifikacija za LE". Treba nam špic bar u rangu Uroša,minimum minimuma.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Lepse je kad im se ruse drugim krajem palice, nego kad su tu preko male ograde na Istoku, ali eto nisu svi imuni na prostituisanje i oprastanje...
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.256
Reaction score
2.978
Prvo da srede Tosica ,pa onda da pricamo dalje...niko iz uprave nije ni pomenuo Tosica,tako da ,sem toga sto im ne verujem ,nisam ni sam siguran koliko je to tacno ...
dok ne vidimo zvanicno,nista...ali zaista bi trebali da dovedu nesto bolje,zvucnijeg imena..
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Imam malo tolerancije za cigane u nasem klubu, ali ovo postaje previse. Ma da je Teri, a ne mitrovic milan , mrs odavde.
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Cuti, dobro je, citam jutros Ozegovic ima ponude pa vaga...
 

БИЛИ

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
150
Reaction score
32
Ne verujem da postoji bilo šta ciganskije od Ožegovića. Bio je Lalatović ali danas okrenuo ploču :)

Što je jedan kolega napisao, biće ovo prelazni rok zvani "F5 do ponoći 31. avgusta".

Napred Partizan!
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.256
Reaction score
2.978
Da predlozim ako neko cita ovo,moze onaj Henti oz Videotona da dodje
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Evo i ja da se javim posle dugo, dugo vremena, pozdrav za sve grobare od člana koji ima najviše "robije" na ovom forumu
 

Petar Bozovic

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2017
Порука
342
Reaction score
108
Mislim da licitiranje s ovakvim imenima pada teže ciganima, pomrece dok Ivica ne potpiše nekog :D
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Al smo se zaleteli. Nisam crna sova, ali ovo mi sve izgleda idealno, a znamo kako to obično završi. Daj ja da vidim prvo Tošića sa šalom, pa ćemo mi lako za Krkića, Stojiljkovića i ostale.
Da ne znam u kakvoj zemlji živim radovao bi se. Ovako dok ga ne vidim na spisku UEFE, ne verujem, jer znam NACI metode DB-ovaca sa severa...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top