Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Pozdrav braco sad dodjoh sa slavlja ovo je nase vece, dovodimo ozbiljna pojavanja i uz Boziju pomoc rasturamo ciganku u nedelju, kao Srbim prije svega drago mi je sto su usli u LE ali necu njima da se bavim vise. Dosta sam popio iz razloga sto Tosic stize, to je moj miljenik i presrecan sam necu stati da pijem narednih 10 dana zelim i vama da se veselite jer Partizan ima dobru buducnost ispred sebe. Pozdrav od Srbina i Grobara iz Crne Gore koji zivot daje za Srbiju i Partizan ljubi vas brat. Nisam citao prethodne poruke ali sam vidio da kao Antonov ne dolazi i to mi se ne svidja nikako, mislim da nam treba dobar lijevi bek, jer Mileta da se ne lazemo ne moze da igra Evropu iako je sve bolji i bolji! Dalje, ne bih vise mnogo pisao jer nisam u toku, veliki pozdrav za bracu Grobare i da nas bude sve vise na utakmicama. Pozdrav braco, i izvinite ako sam
nekog uvrijedio po pitanju nacionalnosti, ima nas raznih sve vas volim
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Moram priznati da situacija jako podseca na ONAJ prelazni rok kad smo po drugi put usli u LS. Tad je kompletna moderacija i jos par likova lozilo masu Krespo, Mutu, Toni... Samo da ne dobijemo Boju u vidu jednog naseg neshvacenog kreativca, taman nam on fali u vezi pored Evertona. Jedno je sigurno, vratili bi dobar deo ljudi na stadion jer bi moralo da mu se masovno opsti sa familijom :D
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Samo da podsetim da je derbi sutra i da moramo svu koncentraciju uperimo ka njemu
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Nadam se da je tacno za Tosica. Sto se tice Antonova, tu i tamo verujem. Stojiljkovic, Rajkovic, i ostala imena, nista, ali nista ne verujem dok ne vidim na zvanicnom sajtu. Ko se na mleko opece, i u jogurt duva
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
hladan sam kao spricer..
iskustvo I godine su me naucili da ne trcim pred rudu. ono cega se plasim je cigansko miniranje transfera. tu mislim na antobova, stojiljkovica, rajkovica...za bambija nas mogu povuci za qrac. tu je sve do njega. bob rock, brate, prelomi I dodji!

auuu, jos nisam promenio avatar. vakat je.
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Ovo su oni dani kad volim i kad lupetate makar šta. :D

Ajmo, maštari, mešetari, lažni insajderi, umišljeni stručnjaci, pišite nešto.

Ja sam sinoć svom devetogodišnjem sinu pred spavanje rekao da postoji mogućnost da se Bambi vrati. Petnaestak minuta kasnije pođem do ormana ispred njegove sobe da uzmem nešto, čujem iz mraka njega kako šapuće i cvili od neizdrža - Zoran Tošić, Zoran Tošić, Zoran Tošić...

Mislim, neće ovi klinci nikad imati Milko-Vokri-Katanec prelazni rok, ali neka i njima malo radosti. :)
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.458
Reaction score
4.839
Sad kad neko prenese preCedniku ove najave, pa kad danas preCednik uleti u klub, bićeko sa onim ciganinom što je "potpisao nešto tu sa strane"...
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Bambi može da igra levo krilo.

Igrao je 34 utakmice kao levo krilo i postigao 8 golova i 4 asistencije.
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Previse toga je iskocilo u javbost, nepotrebno, nece udba i cigani sjedjeti skrstenih ruku i samo posmatrati.
Hoce li se sta danas resavati, odnosno hoce li biti neke promocije?
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.443
Reaction score
11.948
Локација
Beograd
Mozart pise da je Milan Mitrovic novi stoper.
 

GandraSu

Grobar
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
311
Reaction score
2
Piše se opet o dolasku štopera Mitrovića (bio aktuelan na početku p.r). Navodno nije pronašao klub a mi užli u LE pa...eto.
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
hladan sam kao spricer..
iskustvo I godine su me naucili da ne trcim pred rudu. ono cega se plasim je cigansko miniranje transfera. tu mislim na antobova, stojiljkovica, rajkovica...za bambija nas mogu povuci za qrac. tu je sve do njega. bob rock, brate, prelomi I dodji!

auuu, jos nisam promenio avatar. vakat je.

Upravo tako. Pre nedelju dana da si rekao nekom da dolazi Bambi bio bi dilerijum. Sada ocekuju i Rajkovica, Antonova, Lazara Markovica i ako ne dodju svi onda ce pasti tezi smor - a derbi sutra
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Haha, a najjaci mi upisi kao e treba da se fokusiramo na derbi ne treba da licitiramo pojacanja, kao da mi igramo jbt
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.623
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Piše se opet o dolasku štopera Mitrovića (bio aktuelan na početku p.r). Navodno nije pronašao klub a mi užli u LE pa...eto.
Sad smo dobri sto kazu.
A lakim guglanjem
inace nije on prvi rezultat nego zvezda granda se nalazi
Zašto da ne, voleo bih i da se vratim u Srbiju, pogotovo u Crvenu zvezdu, jer bi mi igranje za taj tim ispunilo dečački san, ali još uvek ne
 

antoneello

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
283
Reaction score
16
hahaha,pa jbg,svi mi "igramo" sutra,tako da veceras u krevet oko 10 plafon,nemoj sutra da mi se vucete po terenu.....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top