Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Nista od Antonova, Brezancic ce levo...

Vec krece spustanje na zemlju. Jel otkupna klauzula problem?
Sta ce nam Lazar Markovic, odavno on nije medju ozbiljne igrace nivoa Tosic, Stojiljkovic, Antonov. Ivice, vidji tamo sta radi Raca, objasni Portugalcima da je on previse spor za njihov stil igre, oni ipak melju, ne moze to Raca da prati i samo ce da im smeta. Pa da se vidi kako cemo do tog Berna da podjemo.
 

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
Dok ne vidim Tosica sa salom MOJA KUCA, nista :D


ljudi jel realno ovo!!!!!!!
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD

BeerBrain

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
106
Reaction score
473
Локација
Novi Beograd
Još mi reci da ima 34 godine :D
 
Последња измена од уредника:

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.871
Reaction score
13.634
Srecan Vam Bambi svima koji slave!:šal


Dovescemo 5 po svoj prilici!
Medju njima ne racunam Antonova.

Nije bomba, vec nuklearka (kao TSAR).:)
Saznao sam slucajno od vrlo pouzdanog izvora koji me zamolio da ni svome ocu ne pricam ko je. :)
Ajde da postavim kao rebus da bude:
Imenjak je sa jednim igracem iz sadasnjeg sastava ali mnooogo poznatiji i iskusniji je igrac.
Levo krilo je u pitanju, a dolazi iz tima gde imaju pun kurac krila, pa zele da oslobode mesto.

Ako dodju svi igraci koji su blizu, ne treznim se do juna sledece godine!:D :pfc:

Aj laku noc! :)
Palo mi jedno ime na pamet ali ne smem ni da pomislim kamo li da izgoborim...samo cu napisati inicijale M.A.

Neko ce morati da odgovara ako se ove orgazmicne insajder informacije ne obistine :D
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.871
Reaction score
13.634
Sad mi prolazi kroz glavu da me petar-skopjr navuko rebusom a u stvari je mozda sarkastican...pogubio sam se skroz, cekam promocije ostalo me ne zanima... :D
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Petar lozi narod... mogu mislit sta bi se meni desilo da se igram inasajdera u ovakvom trenutku kad je loziona na maximumu.

Na kraju daj boze da dodje i taj Antonov koji je vec vidjen kod nas prakticno. Uvijek tako bude...
 

ricpe92pfc

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
157
Reaction score
92
Ne verujem, mislim da je i ovima doslo iz dupeta u glavu da sad a mora nesto da se uradi, kada se nije uradilo pre 2 godine kada smo bili na dohvat proleca u Evropi, ako plankra nesto vise da se uradi u Evropi.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Ako je Antonov otpao, ja ne bih ni dovodio drugog beka. Brezancic je losiji od Miletica i Monira.
Stojiljkovica bih bas voleo da vidim kad nazalost ode Djurdjevic.
Ako dodje Bambi kako izgleda, to je levo krilo i ne bih tu bez potrebe gomilao, pogotovo ne Salomona Kalua. Suma moze da udje u sredinu, kad igramo nesto defanzivnije umesto Tavambe.
Sve u svemu Antonov (nadam se da je u igri i dalje), kao i Stojiljkovic, Tosic. Tu bih stao sa pojacanjima, osim ako ne iskoci neka stopercina kao sto je Rajkovic.
Ali sve ovo nema bas mnogo logike. Za dva meseca uspeli su da dovedu Sumu sad treba u 5 dana, da dovedu 4 top pojacanja, nije mi bas to izgledno.
Keep calm.
 

Garda 1974

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
360
Reaction score
27
Локација
Sabac
Nije taj u pitanju...
 
Последња измена од уредника:

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
A da dođe tošić, pa u napad mogu i tavamba, djole, solomon.... tavambi dobro ide, đole je u rangu mitra po talentu, brzo bi napredovao
Tošić je tu najveće pojačanje, kreator, slobodnjaci, brz... ako je istina, suma tek treba da uđe u formu, i janković iza...
Štoper zbog rotacije
 

Kejp

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2012
Порука
684
Reaction score
89
Jel to stiže paket Goran Pandev i Mirko Vučinić?
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Au ljudi ja sinoc nisam oka sklopio vrteci kombinacije za zreb, sta da radim narednih 5 dana...

Jel ima neko uopste logicno objasnjenje za Bambija, koliko mu nasi daju para, i sta ga je nateralo da se vrati ovde pored sigurno mnogo unosnijih ponuda iz inostranstva? Cuo sam da je ulozio dosta para u neke biznise ovde ali opet mi je nestvarno da ostavi par sigurnih miliona za sprdnju po nekoj turskoj rusiji ili arabiji. Ako stvarno dodje, to ce biti najgrobarskiji potez u istoriji, nijedan igrac nije odbio tolike pare da bi dosao kod nas. Realno posle nas koliko god dobro da odigra, cena ce mu sa godinama samo padati, znaci decko je bukvalno resio da zavrsi karijeru kod nas?!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top