Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Ako je BOT onaj ko ISTICE SAMO POZITIVNE poteze, pri tome neke SVJESNO PRENAGLASAVA ili IZMISLJA, kako se zove onaj ko ističe samo i samo negativne odluke?
Oslobađanje od nedovoljno dobrih igrača, uvođenje nekolicine mladih, zadržavanje Stojketa; Bambi, Suma, Kića, Janković...nakon dobrih priprema uz jedno-dva pojačanja biće to odličan tim.

Branimire, vi ste bot, cestitamo :D
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
674
Reaction score
4.456
Локација
Kosovska Mitrovica
Da smo normalan klub, kao sto nismo. Ne bi dovodili igrace na 6 meseci. Nego bi vec sad u ovom prelaznom roku, pravili tim i za na leto. Ali tako nesto u ovom Partizanu je u domenu naucne fantastike.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Vjerujem da je vecina clanova ovdje pratila pomno preko deset prelaznih rokova i opet niste nista naucili.

Otice najvazniji igraci i bice dobro ako odu odmah na pocetku roka pa mozda i potrazimo neke zamjene. Ja sam se oprostio od Tavambe, Evertona, Stojkovica a vjerovatno i od Marka Jankovica.

Ja bi volio da odu Miletic, Jevtovic, ozegovic, Djurickovic i Solomon.

Opet cemo da kokosarimo kao sto smo ljetos pa nam se to obilo o glavu. Na ljeto necemo znati gdje udaramo i sta nam vise treba. Bez golmana, bez bekova, vrlo vjerovatno jako limitirani kvalitetom u veznom redu i napadu. Kvalifikacije za LE pocinju rano, namjerno kazem LE jer u klubu i ne razmisljaju o tituli nego samo o "evrpskom Partizanu" koji ce vjerovatno ispasti od Plzena jer kako kaze Pantic ni na "FIFA 18" nema dovoljno kvalitetnih lijevih bekova a kako mi onda da nadjemo nekog. Navijaci to ne kontaju pa pljuju igre Miletica.To je jednostavno tako u novijoj eri. Sikimic, Rnic, Miljkovic, Trajkovic,Cirkovic, Kljajic,..nastavi niz.

Ako cigani ganjaju Ivanica, Bena i onog iz Spartaka i mi cemo. Na kraju ce doci Lukman Haruna, Djordje Despotovic i Luka Stojanovic.
 

Зека Булевар

Милка Цанић
Учлањен(а)
15.04.2007
Порука
763
Reaction score
3
Локација
Fiume, Istria
Šta gađamo, pa nije Viktorija CSKA ili Dnjepar :D

Šalu na stranu, nama i treba par sezona bez titula i navijača, da onaj inat proradi pa da bude opet 2-4 kad niko ne očekuje i ludnica i ajmo sve ispočetka jer ovde stvari ne idu drugačije.
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Izvjesno je samo da ce Partizan biti jos slabiji i tanji na prolece. Taj trend iz roka u rok ide nezaustavljivo, sve dok klub vode Vazura, Iliev o drugi lopovi.
Mada, osim Evertona nije mi zao da ode bilo koji igrac.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Nije mi ga pretjerano zao al cu i njega vjerovatno praviti od blata za koji mj. :)
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Moje misljenje da je Tavamba dostigao svoj maksimum i da ce njegova igra ici samo dolje, tako da nam ove lopovcine i nesposobnjakovici ne sjede u upravi, podrzao bih njegovu prodaju ukoliko bi se dovela adekvatna zamjena. Eh steta sto je mudrinski povrijedjen.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
možda je mudrinski povređen ali koliko sam ispratio bugarin Bozinov je u top formi i bez kluba.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.748
Ako Ivica bude rekao da je prelazni rok dobro odradjen, sta tu ima da se prica? Jos ako podvikne, ne daj Boze, onda ce da se razbeze misevi i glodari, i konacno, JNA ce biti samo juzna ponosna tribina, sa iskrenim "navijacima za primer", i tako to...
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.567
Reaction score
1.080

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Ha ha,jebote bog,čitam letimično ove sportske portale pa naletim na naslov "Usdah olakšanja u Humskoj,Viktorija ostaje bez najboljeg igrača..." mislim maxsport ili tako neko sranje.
Pa jebemu sunce,onda njihove ladno mogu da pišu "Viktorija počela prodaju ulaznica za 1/8 LE,Partizan prodao pola tima"
Da nije crni humor,umro bih od smeha.
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
"Naš glavni cilj je da dovedemo iskusnog napadača, jer će Tavamba po svemu sudeći otići ove zime. Imamo nekoliko igrača koje pratimo, videćemo kada za to dođe vreme. Što se tiče ostalih igrača svi su u igri" rekao je Iliev u intervjuu za današnju "Politiku"

Sva sreca jos nije vrijeme za pojacanja, pa majko moja sta on uzima... Kakav li je njegov um ...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.748
Izgleda Ivica ne cita Novosti, svog dragog kolege julovca. Ovi se trude da dovedu pojacanja na koje ce potrositi milione, ima se moze se, i to planiraju do pocetka priprema. Ivice stay cool...
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Opa bato,Kurir udara kontru,Švajni na meti Partizana
Televiza presenta,ne propustite......
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.744
Reaction score
11.362
Локација
.
Koliko je Ivica lud tacno me ne bi iznenadilo da ubedi Svajnstajgera da zaigra kod nas :D
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Koliko je Anica dobra, tacno me ne bi znenadilo da ga ubijedi da zaigra kod nas :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top