Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok 2010/11 - Radio Mileva!

Статус
Затворена за писање одговора.

qrajber

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2009
Порука
452
Reaction score
13
Ja mešam babe i žabe? :banghead Ubedio si me. :clap

Tvoje postove izuzetno cenim, ali logika po kojoj dovodiš u vezu pare uložene u plate igrača i visinu obeštećenja i jeste za :banghead


Kako ja to vidim Boji je ponudjeno 120k što je adekvatno njegovom kvalitetu, on je to odbio jer bi mu na drugom mestu dali veću platu. Najnormalnije je onda da novi tim plati obeštećenje. Da smo mesto njega gurali Bogunovića u LŠ, učinak bi nam bio isti, a sad bi ga prodali nekim Koreancima bar za 200k.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Šta treba da bude u prvom planu?

Pa u prvom planu treba da bude nacin poslovanja sa iskrenim i konkretnim planovima za buducnost, uz rezultate naravno.. jedino dobro kod ove uprave je sto se opredelila na ovaj "trgovina ljudima" metod zaradjivanja, tako da nam je klub makar finansijski stabilan, uprkos toj nekoj suludoj politici "prodaj ga cim se pojavi kupac".. samo da im neko kreditiranje ne padne na pamet, opet je ovako situacija kolko tolko sigurna.
 

Zerocool

Grobar
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
754
Reaction score
64
Локација
Република Српскa
Па о каквим конкретним плановима ви причате ако нема резултата. Ало људи, једино што би било транспарентно у случају да немамо резултат би биле гаће од неког старог комплета спортске опреме. Па сјетите се оних година када су мусави доминирали нигдје нас није било, хвала богу једва се опорависмо и то захваљујућу неколицини добрих играча из омладинског погона! Са резултатима долазе и паре и ове за функционисање клуба и ове што неко мора да опере, што је у распалом друштву као што је наше, неизбјежно. Битно је да ми имамо пара за све а то не можеш без резултата!
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
tamno.gif
Bogunović na putu za Poljsku
10.02.2011 15:25
Miloš Bogunović nije otputova na završni deo priprema fudbalera Partizana u Dubai i sve je bliži odlasku iz Humske. Govorilo se da će napadač crno-belih biti pozajmljen OFK Beogradu, ali od toga nije bilo ništa, pa je sada u opticaju odlazak u inostranstvo.

U toku su pregovori Bogunovića, Partizana i poljske Korone, koja bi mogla da bude nova destinacija bivšeg napadača Rada. Korona trenutno zauzima četvrto mesto u poljskom šampionatu, a ako dogovor bude postignut, Bogunović će povećati srpsku koloniju u ovom klubu. Naime, za Koronu već igraju nekadašnji defanzivac Železnika i Zvezde, Nikola Mijailović, bivši igrač Partizana Aleksandar Vuković i Vlastimir Jovanović, koji je pre odlaska u Poljsku igrao za Slaviju iz Istočnog Sarajeva.
tamno.gif

 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
I Piski je imao rezultate ,al jos ne mogu da se oporave od njegove "vladavine"...

Kad bi se gađali parama kao Piksi, tako bi i prošli. Piksi nije imao rezultate u Evropi, ni ove koje mi imamo ove sezone (a koji se ovde pominju kao neuspeh), samim tim ni pare iz evrope, a na pojačanja i plate su davane ogromne pare.. otprilike onolike kakve pola foruma ovde priželjkuje da mi dajemo igračima..
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
I Piski je imao rezultate ,al jos ne mogu da se oporave od njegove "vladavine"...

Zbog čega upoređuješ to i ovo? :confused
Kakva je sličnost?
Jesu li se ovi naši zadužili? Oćemo li da propadnemo? Je li Piksi imao 3 titule zaredom i 4-u na pomolu. Je li imao LŠ i svake godine barem LE ?
U Rusiji prosječni tim, ne računam ove poznate, ima budžet od 20-30 miliona, a mi sa 10-12 pravimo solidne rezultate. Polako, ne može odma da krene sve na bolje. Vi ste svi očekivali da posle jedne LŠ dovodimo neke poznate igrače ili šta? I dalje nećete da budete realni i da shvatite da mi nismo bogati.
 

pfc2

Grobar
Учлањен(а)
22.02.2007
Порука
236
Reaction score
0
Локација
PRIJEDOR
nismo bogati, ali nismo ni siromasni da uprava radi ovakve stvari, kao da smo seljacki klub
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Nisam ni rekao da smo siromašni. Daleko od toga. Ali daj Bože da nikad više ne dođemo u situaciju da nemamo para da damo klincima za neki turnir kao onda. E to je mene jedino zaboljelo. Sve ostalo me puno ne dotiče. Šta me interesuje za Boju. Neću ja ništa da sudim. Niti znam ko je kriv. On je otišao, baš nezadovoljan, to nikog nije dotaklo. Idi brate, takav nam ni ne trebaš. Ali ti si pod ugovorom, plati ako oćeš da ideš prije isteka ugovora. Neka kaže ko mu je to obećao!?
Ne ciganiše se klub, nego želi da unovči LŠ, valjda napadač koji je igrao LŠ vrijedi barem 150h.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Da li neko zna nešta više o odlasku Bogunovića?
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.552
Reaction score
865
Jasno je da uprava MULJA.
Mulja mnogo i mnogo se tu para preliva u razne dzepove,na štetu Partizana.
Uprava radi KATASTROFALNO.Sreće sa njima i Bikom nema.
Problemi se gomilaju a oni svaljuju krivicu sa jednih na druge.Jedan priča jednu priču,drugi drugu,treći treću i u krug.Njima to tako najviše odgovara.
Atmosfera je loša,samo dosta ljudi ćuti i pametno pokušava da izvuče neku korist,dok neki temperamentniji i gluplji talasaju,
Sve više i više se nanosi štete ugledu kluba,ali uprava ne mari za to.

Sreće imaju jer rezultati neizostaju,to je pre svega zato što su ovi preko brda mnogo gori,ali ipak se plašim da će se priča preokrenuti,jer ovi naši prave sve više i više gluposti.Rade sve da propadnemo ali zasad se držimo.
Bojim se da će sve upropastiti i ostaviti ništa,samo tad će biti kasno.
Teško nama sa njima.
Jedino što možemo je da se pomolimo dragom Bogu da osvojimo titulu.
A onda u junu sve iz početka,da malo javno vršimo pritisak da nas skroz neupropaste.

Branitelji zaobiđite moj post.
Ja vidim katostrofalan rad uprave i brukanje ugleda kluba,a vi vidite samo rezultate na terenu.Tako da nemamo oko čega da se raspravljamo.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Tvoje postove izuzetno cenim, ali logika po kojoj dovodiš u vezu pare uložene u plate igrača i visinu obeštećenja i jeste za :banghead
...
Hvala ti na tome što moje postove generalno ceniš, ali bi možda baš zato trebalo da mnogo pažljivije čitaš upravo one moje postove koje te u prvom trenutku teraju na suprotan zaključak o njima (u fazonu da "odstupaju" od mojih postova koje ceniš). Moj post oko upoređenja para uloženih u igrača Boju i obeštećenja, to oko "koeficijenata" je pisano sa puno sarkazma. Pojam "sarkazam" sam čak i napisao, od slova "s" do slova "m". To je bio moj odgovor na one kojima je samo važno da se neke lepe pare od Boje naplate, a nije im važno kakvim metodama se to čini. Pa sam, eto, samo zato ironično krenuo da pišem o "koeficijentima", u fazonu da je trebalo još više para pokušati iznuditi...

Nije poenta uopšte u obeštećenju kao obeštećenju. Poenta je što se u ovom slučaju traži obeštećenje (i to bogami "bogato"!) od nekoga kome je prvobitno rečeno da je slobodan, da može da "pali"...samo da ga se skine sa one stvari, ili kulturnije - sa platnog spiska (za plate).

Jovetić, Kežman, Ljajić...to su naravno potpuno drugačiji slučajevi. To nisu igrači koji su dobili šut kartu od kluba. To su igrači na kojima je klub u startu pokazao nameru da ih proda i da zaradi od njihove prodaje. To su igrači koji su sem toga prodati u trenutku kad su imali čvrst ugovor sa klubom. Ta namera da ih se proda je i tim igračima bila jasna od starta. To su potpuno druge i sasvim normalne stvari u fudbalu (u sportu uopšte).

A kod Boje imaš slučaj da mu je rečeno "pali odavde" (jer je prošlo tih 5 meseci "probnog rada", a obe strane se nisu dogovorile o nastavku saradnje), a onda kad je Boja našao klub - e, onda se Partizan "setio" da ga tretira kao nekoga kome nije rekao "pali" i za koga mora čak i da naplati (i to dosta!) svu svoju "žalost" što ga napušta igrač do kojeg je, eto (ironično!!!), klubu toliko puno stalo...I tako je Boja odjednom postao "bitan šraf" u igračkom kadru...odjednom je igrač pod ugovorom...tužno, jadno i bedno. Ciganisanje gore nego ono ortodoksno cigansko.

I za kraj pitanje na koje moji oponenti neće imati odgovora: Kako to da se igraču "pod ugovorom" toleriše odsustvovanje iz kluba, grada, države...kako to da se igraču "pod ugovorm" toleriše odustvo sa prozivke, sa treninga, sa priprema...da li je moguće da niko iz kluba nije digao glas, nije rekao ni slovo kritike što tog "bitnog šrafa" ekipe nema uz ekipu? Šta beše sa onim satom kojeg je svaki igrač dobio, da se meri koliko i kako je radio za vreme pauze? Gde se zaturio sat za Boju? Poslat mu golubom? Smešno je sve ovo...kad ne bi bilo tužno.
 
Последња измена:

Marija

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
687
Reaction score
5
Локација
Tamo gde si ti
Doktore,vala i ja kad sam videla onaj Gazdin post da se svode zavrsni racuni na ovu temu, obradovala sam se kao malo dete u poslasticarnici....Ali izgleda da se tek zakuvalo.

Uzmite od pocetka procitajte sta je sve ovde ispisano,garantujem vam da Kusturica place za ovim...

Da ne odem totalno o off....Sto se tice pojedinaca koji brane upravu(samo zbog trenutnih rezultata),videcete kako ce se naprasno kod istih promeniti misljenje posle prvog kiksa(ne daj Boze) kad pocne prvenstvo.Toliko.
 

qrajber

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2009
Порука
452
Reaction score
13
@Je-Ne-A
Tvoj post sam shvatio kao dali smo mu neku crkavicu i sad hoćemo da ga zavrnemo za velike pare. A sarkazam - zašto nismo tražili još!?

Ono što sam dodao je da je pored te crkavice dobio i reklamu koja mu je omogućila da ga sad zovu iz Katara.

A kod Boje imaš slučaj da mu je rečeno (jer je prošlo tih 5 meseci "probnog rada", a obe strane se nisu dogovorile o nastavku saradnje), a onda kad je Boja našao klub - e, onda se Partizan "setio" da ga tretira kao nekoga kome nije rekao "pali" i za koga mora čak i da naplati (i to dosta!) svu svoju "žalost" što ga napušta igrač do kojeg je, eto (ironično!!!), klubu toliko puno stalo...I tako je Boja odjednom postao "bitan šraf" u igračkom kadru...odjednom je igrač pod ugovorom...tužno, jadno i bedno. Ciganisanje gore nego ono ortodoksno cigansko.

Tu grešiš! Niko mu sa naše strane nije rekao "pali odavde" već su mu početkom januara ponudili 120k! ON JE TAJ KOJI JE SLAGAO, REKAO NE SVIDJA MU SE MINUTAŽA, A ZAPRAVO JE ČEKAO VIŠE KEŠA!
Pa ajd onda nek svaki naš igrač koji dobije bolju ponudu izmisli neki razlog i raskine ugovor!?

Druga stvar, ako priča istinu nek kaže KO mu je rekao i šta mu je rekao? Zna se ko sme da odlučuje o obeštećenju!
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.302
Reaction score
34.430
Локација
vaginamandibularia
Sreće imaju jer rezultati neizostaju,to je pre svega zato što su ovi preko brda mnogo gori
zanimljivo. Hitno javiti Anderlehtu da je ispao zato što su cigani gori od nas.
Branitelji zaobiđite moj post.
Ja vidim katostrofalan rad uprave i brukanje ugleda kluba,a vi vidite samo rezultate na terenu.Tako da nemamo oko čega da se raspravljamo.
Ko postuje na forumu to čini da bi razmenio mišljenja, zar ne? U suprotnom kupi svesku i piše dnevnik?:confused
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Da ne odem totalno o off....Sto se tice pojedinaca koji brane upravu(samo zbog trenutnih rezultata),videcete kako ce se naprasno kod istih promeniti misljenje posle prvog kiksa(ne daj Boze) kad pocne prvenstvo.Toliko.

Naravno da cemo biti nezadovoljni kad ne bude bilo rezultata. Posle jednog kiksa mi se nece misljenje promeniti, ali ako izgubimo titulu, uprava nece imati vise moju podrsku...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
...Tu grešiš! Niko mu sa naše strane nije rekao "pali odavde" već su mu početkom januara ponudili 120k!...
Vidi ovo http://www.mondo.rs/s191608/Sport/Fudbal/PARTIZAN-_Boja_otisao_povratak_otpisanih.html
Još se pozdravio sa svima...i obrati pažnju na datum teksta...a i na pojmove kao "nezadovoljstvo slabom minutažom" i "nezadovoljstvo ponudom za nastavak saradnje"...i na kraju opet obrati pažnju na datum teksta...tekst je inače vrlo sličan u svim ostalim medijima od tog dana...

Niti je posle suspendovan, niti mu je rečeno da mora da izvršava svoje obaveze (do kraja polusezone), niti da ima da se pojavi na prozivci tad i tad, niti pre toga da odradi sa onim čuvenim satom samostalne individualne treninge u pauzi...ne, njemu je rečeno "pali, slobodan si"...

Nego skoro mesec dana kasnije krenuo prelazni rok i neko se setio da bi mogao malo i da se isciganiše u ime kluba...čekaj, ipak nam treba Boja, zajebali smo se...baš lepo, sjajno...
 
Последња измена:

Sajla

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
440
Reaction score
6
Zato je raskinut ugovor potpisan minulog avgusta.
Eto, lepo piše da je raskinut ugovor. Ah da, ne raskidaju se ugovori u medijima. :buhaha

Treba jednu stvar shvatiti. Ili se oni (Boja, Đorđević, Mo, Kleo, sutra Prins ili Adija) koriste o Partizan ili se Partizan okoristi njima. Nema između, kada se suprotstave interesi. Iskreno, ja volim što ih ovako maltretiramo. Profesionalci rade za novac, a klub treba da radi na čast i slavu? A-haa, a Kleo je igrao zato što voli Partizan, kao i Stojke.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top