Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok 2023/2024

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.931
Reaction score
21.693
Ni ja ne znam sta je Ćuja skrivio toliko da bi ga pojedinci vredjali. Ako mu se zamera sto je blizak sa upravom FK, pa i drugi jutjuberi su bili jos blizi sa svinjskom glavom i ekipom, pa se ovde često citiraju i dizu u nebesa.
Ja verujem u ovo što sam cuo juce u podkastu i radujem se dolasku novih igraca.
Sad sam jos vise ubedjen da je Cujic debilcina
 

Zbunjen

Početnik
Учлањен(а)
10.11.2007
Порука
190
Reaction score
530
Verujem da ce se uz pomoc Duljajevih vezi iz Sahtjora naci najbolja moguca zamena za Belica u okviru budzeta kojim raspolazemo, ali ako imamo samo 300-400 hiljada da ulozimo ne postoji skaut na svetu ko moze da ti iskopa taj kvalitet i taj tip igraca, a da se ne oslanja na veliku dozu srece.
Apsolutno tačno!
Iako su napadači (samim tim i nešto skuplji od igrača koji će zameniti Belića) treba se samo setiti da je Sadik plaćen 1.75 miliona, Saldanja 1.3 miliona.
Dosta je uloženo, ali su se nemerljivo isplatili i u timu (rezultatatima) i u drastičnim skoku njihove vrednosti.
 

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
567
Reaction score
756
Belicu sve najbolje i da ih iskida sve! Decko je uvek ginuo za nas klub i na tome mu kapa dole! Malom Ilicu, rakodje sve najbolje! Nadam se da ce da napreduje i nastavi sa dobrim igrama!

Upravi da crkne sto pre!!! Da ne crknemo mi pre njih...

Ako je tacno ovo sto Cujic prica da Belic igra za kikiriki, onda nije ni cudo sto hoce da ide. I verujem da to vise ima veze sa ne prepoznavanjem zasluga nego sa konkretnom cifrom. Sto se Svete tice, on moze da bude koritan stoper ako pored sebe ima nekog iskusnijeg ko ce da vodi odbranu. Takodje, pitanje je da li bi Ilic na leto kostao 10mil (ko je prekao Strahinja?) da smo ga sacuvali sada? I ja razumem da nam treba novac, ali je mnogo pametnije prodavati igrace na leto koliko ja znam... Jedino pozitivno sto sam cuo je da hoce da se otarase igraca koji ne igraju standardno...
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.080
Reaction score
4.048
Локација
Beograd
U tom rangu gore što ste pisali može da bude mačka u džaku u vidu Andradea i Traorea, može i neki prosek, ali nešto što daje ekstra kvalitet, ne. 1 od 100 možda.

Ako neko misli da ne postoji zla namera u klubu posle svega, taj je lud. Što bi rizikovao dovođenjem drugog igrača, em zauzima mesto stranca, em treba da se uigra, prilagodi, kada tačno znaš šta možeš da dobiješ od Belića, a samo treba da mu pokažeš da ga ceniš. Sve i da bude među najplaćenijim igračima u ekipi, vredi...

Ne bi on ostao do kraja karijere u Partizanu, ali sigurno bi mu bio izazov da ostane (bar) da se bori za titulu i LŠ.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Jedino što me donekle drži optimističnim da nećemo izgubiti na kvalitetu u ozbiljnijoj meri je činjenica da smo postali Šahtjor B. Duljaju serviraju igrače koje oni neće uzimati u ovom momentu a oni su im na radaru…

Očekujem da se za 14 dana kompletira tim. Pogotovo nakon ova dva transfera. Nama sad treba 4 ozbiljna pojačanja.

Za kraj, Matiju Stjepanovića bi nakon derbija zakucao pored Kanutea. Kakav Šćeka.

Mali je bio odličan i treba ga pustiti da igra sve utakmice od starta.

Veća mi je muka poslednja linija odbrane, tu ako se propisno zategnemo možemo da držimo celu ligu u džepu.
 

њакви

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
543
Reaction score
2.170
Локација
45
Није Дуљај дебил и неће ово проћи без замена тако да се не бринем превише. Барем по овоме што ја знам, да не трубим сад.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Činjenica da sportski sektor (Duljaj) radi dobar posao sa igračima je da raskurcan klub od strane uprave pravi veće izlazne transfere od miljenice režima.

Ne bi me čudilo da ode Saldanja na leto za 10miliona, bez problema.

Što ti napisa, ne brinem da on ima spremne zamene.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.808
Локација
Храм фудбала
Ма ја измјенимо 4-5 стандардних играча и онда доведемо неке нове и очекујемо да је то то.
Јебеш уигравање, упознавање, привикавање на ово блато од лиге, а и на блато од појединих термина.
Можда нам је и боље да појачања што касније долазе, да се што мање упознају са начином рада и радом Мише Филиповића.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.113
Reaction score
14.609
Локација
Kipar
Kad kapne lova bice I sakoa dotle samo duksevi i cipele za planinarenje. Ali skladno gradjenom coveku, pardon prasetu, sve lepo stoji.
Tacno kad pogledas sliku vidis razliku izmedju ozbiljnog kluba I dragstora.
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.587
Reaction score
3.128
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Pa on nije bio sposoban da dogovori i da plati, da ištampaju Partizanov grb na ovim novim duksevima od pume, a kamoli sta drugo. Nije sposoban ni da se uslika jebo li ga pickousti, sto ga drzi da nam sve unisti. Jebem li im sjeme!
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Čim su videli prasca, znali su da su se sjebali. Ovaj "nas" bi prihvatio i 2.5 miliona.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.914
Reaction score
7.823
A, kad ce stici ta pojacanja koja pominjete?

Belic je motor, vise od igraca i jedan od retkih koji je igrao srcem, pritom ne libi se da uklizava i ne cuva noge.
Natho je mator, jos Saldanju da prodamo i Zahida, svakako plej of smo maltene obezbedili.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
982
Reaction score
4.440
Локација
Nis
Mora da je I iglica blizu...sinoc je bilo zestoko....hahhaah
Screenshot_20240114_200628_Chrome.jpg
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
813
Reaction score
4.301
Локација
Beograd

Dobrodoslica momku, zelim mu da na terenu bude bar kao Ilic i da osvoji bar jedan trofej vec ove sezone.
 
Top