Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva) 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Stvarno ne mogu da verujem koliko mi uzaldno trosimo internet prostor na ovom forumu.

Da li je moguce da Banjaka poredimo sa Sanicaninom i ostalim vedetama Super lige.

Banjak je odlican stoper! Za Vujacica je Maldini i Nesta zajedno. A to cemo videti kad budu krenule malo ozbiljnije utakmice. Vujaciceva kordinacija, pas, trcanje to je nivo Sanicanina, a Banjak nije zasluzio da se spusta na taj nivo.

O tom Sanicaninu se pise bar 3 godine ovde na forumu, ja ga pratim sticajem okolnosti 5 godina, momak ima 25 godina, skoro i 26, uspeo je da stigne do Vojvodine, o kojoj klasi pricamo? Ja stvarno razumem da su ukusi razliciti, ali ajmo malo objektivnosti i argumenata.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.552
Локација
Beograd
Kad je Bog stvarao ovaj svet, samo je pamet podelio ravnopravno - svako misli da je ima dovoljno...

Mi koji zauzmemo stav (ili se uzdamo u našu pamet koja nam govori) da su Banjak i Suma kvalitetni igrači, nećemo ga promeniti čak i kada oni odigraju loše ili im se desi neki kiks, jer - dešava se to svima, pa i najboljima, ali oni kojima njihova sopstvena pamet govori da su ili Banjak ili Suma ili obojica, ili loši ili nedovoljno dobri, neće promeniti svoj stav, čak i ako Maki ili Mladoženja budu najbolji na utakmici...
I to mu dođe to. Ne treba trošiti ni vreme ni energiju da nekoga ko je ,,na suprotnoj strani,, ubeđuješ u nešto u šta on ne želi da bude ubeđen...
To ti je ono što kaže naš narod: ,,kao da govorim zidu,,...

E nešto slično mu dođe i ta ,,otrcana,, fraza o ,,zlim,, i ,,skupim,, strancima koji ,,ne prave razliku,, ili ,,nemaju konstantnost,,...

Džabe je što svako ko misli svojim glavom vidi da su nam ti ,,zli stranci,, po pravili klasa od igrača u odnosu na one ,,dobre,, i ,,jeftine,, domaće igrače, koji ne da nemaju konstantnost, i ne da ne prave razliku, nego u odbrani ,,ispadaju ko iz voza,, a u napadu su nikakvi - kad će u svakoj novoj sezoni PONOVO i PONOVO ta stara ,,mantra,, biti upotrebljena u medijima - ,,stranci ne prave dovoljnu razliku,,...,,najviše golova dali stranci, ali titula nije osvojena, nešto tu nije u redu,,...,,Leonardo bio bezobrazan i nije hteo da igra ako mu plata kasni, i plus kvario atmosferu u svlačionici jer se hvalio da je dobio platu kad drugi nisu,,...itd...

Naravno, niko od novinara da kaže koju o tome a kakvu pa to ,,razliku,, na terenu prave domaći igrači, niko da kaže da je Leonardo takva klasa u odnosu na domaće igrače da je zaslužio i pet puta veću platu od njih, jer je smešno uporediti ono što on može sa loptom sa onim što oni ne mogu, niko od novinara da upita a zašto uopšte plate kasne, itd, itd...

A o tome kako tek ,,spinuju,, neke statistike i da ne govorim...niz pobeda...nema primljenog gola...i to sve kad je igrao ovaj, igrao onaj...bla, bla...
I što je najgore neki i nasednu! Pomisle da je Vujačić bolji od Banjaka, da sezona traje 8 utakmica, da je Vlahović duplo bolji od Sadika i Rikarda zajedno...
Ja malo idem u off, drago mi je što je Duca dao gol Juveu, naravno da mi je drago, stvarno je bila vrhunska realizacija, ali, ljudi bre...kod nas u medijima odmah hvalospevi, aj setite se malo da je ipak iza bio jedan Riberi koji ZNA da da takav pas koji te ,,izbacuje,, 1 na 1 sa golmanom...

Što se tiče prelaznog roka, mediji su nam već ,,prodali,, ili bar ,,oterali,, Sumu, Asana, Zdjelara i Banjaka. Super!
Dakle sve naše najkvalitetnije i najkonstantnije igrače!
Što je najgore, Partizan to inače i ,,planski,, radi - prodaj što pre kvalitetnog stranca, a traži domaćeg ,,livadara,, kao zamenu...eventualno gerijatriju ili ortopediju...

Ali, neću unapred da se nerviram - hajde da sačekam šta će STVARNO da se desi...

Ono što sigurno NEĆE da se desi to je da Partizan u FSS-u izgura neko smisleno pravilo, ili da iz godine u godinu jača umesto da slabi svoj tim, pa da na primer proleće dočekamo sa nekim ,,drim,, Partizanom kakav bi u navali bio npr ,,sastav,, Leonardo, Suma, Rikardo, Sadik...pozadi Valiente i Banjak, u sredini Everton, itd...
Pusti snovi...
I zli stranci koji ne prave razliku.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Nama trenutno fali jedan štoper, a ako ode Banjak fali nam štoperski par. Po mom mišljenju je glupost trošiti mesto stranca na štopera jer ako nešto u Srba valja u fudbalu to su štoperi, e sad već kad u ekipi nemamo ni jednog kvalitetnog domaćeg štopera, zašto prodavati stranca koji je solidan štoper. Jedino ako će sad na zimu i na leto biti doveden po 1 domaći kvalitet. Banjaku bi legao fizički dominantniji štoper, igrač kojem su vrline skok i duel igra. Nije da nemamo takvih igrača koji igraju preko.

Što se tiče Vujačića, nadam se da će ovih nekoliko dobrih utakmica što je odigrao unovčiti i otići. Momak nema kvaliteta za Partizan.

Za beka vidim pominju Živkovića, okej al šta će nam 2 rezervna beka? Takođe ima jedan desni bek našeg državljanstva kojem ugovor ističe na leto i sa kojim se već sad može ući u pregovore, ne vidim razlog zašto ga ne dovedemo i ne rešimo konačno pitanje beka.

Sve u svemu, 2 igrača minimum, a ako prodaju Banjaka 3, fale da bi se odbrana kompletirala i da bi ličila na nešto.

Odbrana i špic moraju biti prioritet u ovom prelaznom roku.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Pa šta ste očekivali?Dva igrača se dovode a idu 3 ili 4.Naš trener kaže da radi sve u dogovoru sa upravom oko dolaska i odlaska.
Ovoga sam se i pribojavao.
Ja sam već siguran da je Stanojević u rangu Drulovića i ispod po shvatanju fudbalske igre.
Ako je istina što pojedinci pišu, da što se tiče stranaca mora da ih Stanoje dovede, onda će svi da odu koje nije doveo.Toga sam se plašio, nadam se da su to samo laži.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Zanimljivo stanje na ovoj temi. Neki komentar na Yaya Sanoga? Mislim, malo vedrije teme :)
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.895
Strasno sta rade. Samo ne znam dal je to posledica neznanja ili svesnog unistavanja kluba nekim igrarijama i zakulisnim radnjama...mozda i jedno i drugo. Ne valja Suma,ne valja Banjak,ne valja Denis Stojkovic...
Samo cekam kraj prelaznog roka da vidim na sta cemo da licimo.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.952
Локација
NbG
Prvo i najbitnije ko je igracu menadzer pa tek onda kakvi su mu igracki kvaliteti. Da ne kazem da je to taj "osecaj kluba" koji sef toliko aposteofira.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
ja pre svega čekam finansijski izveštaj i iskaz generalne situacije u klubu na skupštini sutra, od toga sve polazi. ako ne ode više od jednog stranca, u dupe da se šutiramo od sreće.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top