Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

BandidoIvicaIliev

Početnik
Учлањен(а)
19.10.2019
Порука
37
Reaction score
36
Локација
Beograd
Потребан нам је играч који може конзистентно да пробија бункере у нашој лиги, само тако можемо до титуле!
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Savo je stara kurva, menjao je politike, mišljenja, žene... ostaje nam da se nadamo da Partizan neće... Uglavnom, protiv LLL ligaških igrača od 25+ godina, ako je bekap daj klince iz škole, ionako od titule nema ništa. Ako je prvi špic, to nisu Škrbići i Vitasi, da se ne zajebavamo.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
Aj molim vas samo nemojte nas ubjedjivati da je Skrbic bas ono sto nam treba.
Jedino u cemu se on uklapa je to sto je dzaba.
Lik koji nigdje nije mogao igrati, i eto ovi ga dovedu malo na probu i gle cuda to je to.
Prejebali smo sve pronalazeci ga.
Ma bravo Savo legendo, pa ti nisi trener ti si cudotvorac.
Pa cemo i na prolece kad Sadik bude umoran i pod kartonima gledati Ivanovica ili Asana u spicu.
A ovaj ce grickati sjemenke negdje na tribini cekajuci prvi u mjesecu da dobije mizeriju koju ce mu dati.
bravo :respect

uslo se u ligu evrope, prodao se pavlovic a govna zele da predstave kako ce biti uspeh ako nikog vise ne prodaju ?! ?! ?!
ali ni to nece uspeti
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
@tobacco Teške reči za gospodina Miloševića. Vidim Vitasa baš poznaješ. A šta bi sa Bojanom Ostojićem koji je došao u 32god sa BBrda?

@Kiza Srbija
Druže, mi dovodimo bekap špica. Koga da dovedeš i kažeš, vidi Sadik igra celu polusezonu ti ulaziš sa klupe, pritom da platiš nekog u rangu Sadika. Nebuloza.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.797
Локација
Храм фудбала
17. jun 2019.
"Samo da napravim upis koji cu citirati za neka dva mjeseca.
Ovi koji sada ne vide nista lose u dolasku Gigica, i na svemu do sada uradjenom u PR ce prvi poceti pljuvati po Savi i svemu.
Da smo doveli pet pojacanja (u pravom smislu) onda ni Gigic ne bi bio problem, ovako jebem vam mater svima pocevsi od Milosa Vazure pa nadalje."

Isto ponavljam i za novog "bekap" špica.
]
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.448
Reaction score
40.994
Локација
Žrnov
Savo je prije par godina jedno pricao, a sad drugo... Tako da ni njemu ne vjerujem...
ja ne ocenjujem ljude po onome što pričaju, nego šta rada. za sada, ono što je uradio ima više pluseva nego minuseva. vi hoćete i afirmaciju mladih igrača, i extra pojačanja i rezultate u Evropi i titule, sve u istoj godini, u okolnostima u kojima smo trenutno..

hoću i ja da budem klaudija šifer, al' jebi ga...
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Odakle je došao Tawamba?
Cena nije jednaka kvalitetu. Ima bezbroj igrača koji su potcenjeni. Na primer, Suma da igra za recimo Fulham bi sigurno prešao u recimo Lester za 45miliona funti a mi bi svi maštali da imamo takvog igrača. Kurvetina dovela igrača iz PL za kog je Neca Tomić sada CR7.

S druge strane, mnogo veću ulogu ima stručni štab kod razvoja igrača. Ko je čuo za Sadika pre nego što mu je Savo oživeo karijeru? Gledaj Asana, Sumu, Uroševića. Kod mutavog smo terali Sumu iz kluba.

Iskreno preterujemo sa ovim prelaznim rokom. Ukoliko ne bude neke iznenadne prodaje kičme tima, biće jedan od boljih od kad pratim Partizan. Uz uslov, naravno, da dodju štoperi.
I Ronaldo je krenuo iz Madeire pa nista. Svako je krenuo od nekuda. Tavamba smo izvukli iz sesira i apgrejdovali ga i uzeli neki dinar za njega,sto ne znaci da je nivo na kojem Partizan zeli da bude. U tome je stvar,ja sam tog Vitasa gledao u dresu Rada protiv nas i nikad nisam pomislio da je kvalitetom zasluzio nas dres. Mozda je dobio na iskustvu,naucio bolje da se postavi,popravio tajming za skok ali brzinu sigurno nije. Inace igram menadzer od 2003 pa eto pamtim ko je bio nas igrac u mladjim kategorijama (manje vise) i uvek posebno obratim paznju na njih ali mislim da Vitas prosto nije taj tip. Po meni je bolje dati nekom iz omladinskog pogona te minute sto su namenjeni njemu a ranije Dingi i onda imas neku korist. Mozda sam nerealan i pristrasan ali ubedjen sam da tu ima neki novi Milenkovic,Stevanovic i da na prolece ima sanse da jos neko iskoci i da taj Vitas,Skrbic ne donose nista.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.895
Iskreno,za bekap spica idealan mi je bio onaj Petkovic iz Javora,brz,prodoran,dobar sa loptom,ume da da gol...Hteo kod nas,cak smo ga i hteli neko vreme,ali nismo poslali nikakvu ponudu i ode dal u Poljsku ili vec gde,nisam ni siguran.
Ocigledno da su promenili kriterijum i traze jakog spica,visokog,koji ume da igra ledjima ka golu,da zadrzi loptu,odlozi na stranu,koji je dobar u skoku... I to mi je skroz ok,aj da kazemo da sa takvim nekim igracem imas i plan b. Matic iz Vojvodine je nesto slicno tome,samo ne bi ga platio onim slaninama jer smo pre 6 meseci mogli da ga dovedemo kao slobodnog igraca bez obestecenja.
Savo neka dovede koga hoce,jeste zasluzio poverenje i to veliko,ali mora da ima i odgovornosti,da to sto dovede vidimo u rotaciji a ne da nam umiru jedni isti igraci iz utakmice u utakmicu. Samo zbog nedostatka dobre rotacije smo izgubili barem 5-6 bodova u prvenstvu. Ja ne zelim opet istu pricu da gledam.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.877
Reaction score
13.667
Savo i ceo ovaj strucni stab pokazuju kvalitet, mnogi igraci pokazuju kvalitet, ekipa generalno uz pomoc strucnog staba stvara neki napadacki pravac koji godinama prizeljkujemo.....a politika je kurva....a mi smo do guse u njoj.....godinama.....decenijama.... Ne znam vise sta da mislim, ostajem pri tome da ovaj strucni stab treba da ostane na duze staze u ovom sastavu, a u kakvom ce sastavu biti ekipa na prolece ili za 6-7 meseci...videcemo. Strucni stab je jedini razlog zbog koga verujem da cemo biti sve jaci jer do sada i jeste tako....tokom leta smo bili jaci nego krajem prethodnog prvenstva, sredinom jeseni smo bili jaci nego tokom leta, pred sam kaj polusezone smo bili jaci nego sredinom jeseni....nek strucni stab izbalansira transfer politiku koliko god je u njihovoj moci i neka se ta tendencija jacanja, poboljsavanja nastavi.....eto to mi je zelja i nadanje pa cemo videti dokle ce to da nas dovede.
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.585
Reaction score
3.111
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
ja ne ocenjujem ljude po onome što pričaju, nego šta rada. za sada, ono što je uradio ima više pluseva nego minuseva. vi hoćete i afirmaciju mladih igrača, i extra pojačanja i rezultate u Evropi i titule, sve u istoj godini, u okolnostima u kojima smo trenutno..

hoću i ja da budem klaudija šifer, al' jebi ga...
Ne pricam ja Jasmina o njegovoj sportskoj struci. I ja sam zadovoljan kako on vodi nas Partizan. Ja znam kako je on bacao drvlje i kamenje po ovoj mafijasko/usnastoj upravi, a onda im prisao kad je ostao bez love...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.448
Reaction score
40.994
Локација
Žrnov
Razumem šta pričaš, ali reci mi samo, po onome što sada znamo (ograđujem se namerno), da li je Savo uradio išta što je naštetilo Partizanu?
Tom logikom, mi ne bi trebalo da imamo ijednog Partizanovca trenera. onda ćemo valjda i na igrače da krenemo, jer čim igraju - podržavaju upravu...
Sigurno da je i njemu trebao Partizan (ne ulazeći da li je zbog para, CV-a ili čega god drugog). Ne zanimaju me njegovi motivi. Ne znam ni da li je promenio mišljenje o upravi. Ako i nije, što ne posmatramo to tako da je zarad kluba podneo na neki način ličnu žrtvu jer je bio siguran da klubu može da pomogne? znam, idealistično je, ali eto i to je jedan ugao.

U ovom momentu, kako ja posmatram stvari, samo je pitanje da li on Partizanu donosi štetu ili korist.
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.585
Reaction score
3.111
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Ja sam poptpuno zadovoljan Savinim idejama koja sprovodi u dijela. Ima viziju, ima dobar tim oko sebe, ali ima i kancer koji ga nagriza u vidu nase uprave. E sada za koliko ce mu to biti dovoljno vidjecemo. I koliko ce mu biti dozvoljeno.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Meanwhile ciganska medijska mašinerija najavljuje Rajkovića u dresu naše jeftine komšinice od sutra... Ne bi me čudilo da posle onoga sa Sumom pokušaju da nam otmu njega, sad sam siguran da su pregovori sa Rajkovićem u toku pa se komšinica malo zabrinula :picka-ciganska:
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.448
Reaction score
40.994
Локација
Žrnov
...... I koliko ce mu biti dozvoljeno.

to je potpuno drugo pitanje i on se po tome ne razlikuje od bilo kog drugog našeg trenera. svi su radili onoliko koliko im je bilo dozvoljeno. uglavnom su bili ograničavani time što su im rasprodavali timove u nekim bitnim momentima, dovodili igrače menadžerske kombinacije.

ono što Savo ima, a drugi nemaju, to je - po njegovim rečima - slobodu u dovođenju igrača. dakle, on nema klasičnog sportskog direktora nego on dovodi i precrtava igrača. tim više ima veću odgovornost.

zato i kažem, zbog svega što je do sada odlučio i uradio - kod mene ima mali kredit.
na kraju krajeva, taj momak je i dalje na probi, ako sam dobro razumela.
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
691
Reaction score
1.927
To što nam Savo donosi korist je valjda i jedino bitno u celoj priči.
Čovek nas je preporodio i treba mu dati kredit. Dosao je pošle sezone i svi su ga terali odmah na početku, a on je i pored toga digao ekipu. Preko leta uglavnom sve bitne igrače pogodio.
I ja ne znam u kom to klubu na svetu se ne dešava da neki igrači budu pojačanja a neki ne.
I kada se sve sabere i oduzme Savo je puno uradio do sada. I svi se nadamo da će još puno više za naš Partizan.
I koga na kraju krajeva treba da boli kurac protiv koga i za koga je Savo pričao(sem da to nije protiv Partizana) pre 10 godina...
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.895
Sad sam video za Rajkovica ovo,ne znam koliko je to ozbiljno,ali kako se ponasao u zadnje vreme vrlo je moguce. Ako posle svega stvarno ode kod cigana onda mu je tamo i mesto. Al aj da sacekamo da vidimo sta ce se izdesavati,bude li to uradio zasluzuje da mu se dooobroo zavrnu kolenca,onako da cigansture placaju debilka koji nece igrati godinu dana minimum.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
I Ronaldo je krenuo iz Madeire pa nista. Svako je krenuo od nekuda. Tavamba smo izvukli iz sesira i apgrejdovali ga i uzeli neki dinar za njega,sto ne znaci da je nivo na kojem Partizan zeli da bude. U tome je stvar,ja sam tog Vitasa gledao u dresu Rada protiv nas i nikad nisam pomislio da je kvalitetom zasluzio nas dres. Mozda je dobio na iskustvu,naucio bolje da se postavi,popravio tajming za skok ali brzinu sigurno nije. Inace igram menadzer od 2003 pa eto pamtim ko je bio nas igrac u mladjim kategorijama (manje vise) i uvek posebno obratim paznju na njih ali mislim da Vitas prosto nije taj tip. Po meni je bolje dati nekom iz omladinskog pogona te minute sto su namenjeni njemu a ranije Dingi i onda imas neku korist. Mozda sam nerealan i pristrasan ali ubedjen sam da tu ima neki novi Milenkovic,Stevanovic i da na prolece ima sanse da jos neko iskoci i da taj Vitas,Skrbic ne donose nista.
Ja MISLIM da nas trener zna mnogo bolje od tebe.
A ti ekipu PO TEBI pravi na menadzeru, tamo dobijas platu za odluke koje donosis
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top