Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, januar 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.302
Reaction score
34.431
Локација
vaginamandibularia
Taj Luka je za pojedince koji dobiše sate vremena da se iskažu u dresu Partizana izmislio fudbal. Nije Mesi, ali je lud onaj ko ga ne čuva na terenu. Rasteretio bi nam kompletnu vezu, a i napadač(i) bi lakše disao(li)...
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Izgleda da Stojic nije slucajno pomagao (posredovao ) nasima kod transfera Tomica i nadam se Kamare u Tursku,jer on vise dok je Stojadinovic kod gejlija sa njima nece raditi,pa se logicno namece transfer jednog ili dvojice njegovih igraca u Partizan,bez obzira sto pojedini ovde smatraju da je Luka los igrac,on je odlicno desno krilo,a ima u Radu jos bar dvojica igraca koja bi za nas trenutno predstavljala izuzetna pojacanja ! Mislim da odlascima nije kraj,sledeci ce nas napustiti Volkov (tako se suska po Zemunelu) !
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.326
Reaction score
4.006
Локација
Kobasicarija "Venac".
ako neko iz jsl po kvalitetu zasluzuje da nosi partizanov dres, onda je to luka. za ono malo sto sam ga gledao, utisak je sasavim solidan.

stvari ne idu bas tako losim tokom, s obzirom da:
-ivanov je jos tu
-utihnuli aberi o odlasku stojkovica
-edu se po svemu sudeci vraca
-volkov jos nije otisao
-neca KONACNO nasao ukruhljenje
-otarasismo se starijeg scepe.

e sad...mislim da je dosklo vreme da se hvatamo za glavu. kad to kazem, mislim na revnosnost uprave i sportskog direktora.
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Samo da Luka ne bude novi Bogunovic
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.326
Reaction score
4.006
Локација
Kobasicarija "Venac".
dobro se secam...bogun je kod nas stigao sa mrsavom reputacijom u radu. sa druge strane strane luka je poodavno glavni igrac u tom klubu.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Odlicno ovo za Eduarda, bravo Tumba, sad cemo 6 meseci da ga rehabilitujemo, izgubimo 100 000, propustimo prilku da uvedemo nekog naseg klinca u sistem ili neko drugo pojacanje, i epilog svega u junu ostajemo samo sa malim Mitrovicem.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.549
Reaction score
2.596
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
stvari ne idu bas tako losim tokom, s obzirom da:
-ivanov je jos tu
-utihnuli aberi o odlasku stojkovica
-edu se po svemu sudeci vraca
-volkov jos nije otisao
-neca KONACNO nasao ukruhljenje
-otarasismo se starijeg scepe.

Jos samo da se otarasimo Miljkona i Lazevskog pa da Pauljevic i Volkov mogu na miru i bez opterecenja da igraju a ne pod pritiskom da im neko nepravedno zauzima mesto u timu zato sto mora da igra zbog necijeg interesa :napred Partizan

@Partizan Style

Eduardo je rehabilitovan i spreman za igru jos od novembra ali ko zna iz kojih razloga nije dobijao sansu, potpuno je oporavljen i u punom trenzanom procesu, a ukoliko odradi ove pripreme vrhunski i dobije sansu kako treba mislim da ce bljesnuti u prolecnoj sezoni
 
Последња измена:

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.447
Reaction score
12.023
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Jebiga Luka je na zadnjoj utakmici protiv nas radio sta je htio, nismo imali rjesenje za njegove driblinge i prodore. Promasio je 2-3 zicera a jednu bombu je odbranio Petrovic. Mene podsjeca na Nikolu Nikica iz Zelje inace velikog partizanovca.

Nikola Nikić je Maradona, ne samo za Luku, već za kompletan igrački potencijal JSL.
:ziveli
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.789
Reaction score
55.696
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Jos samo da se otarasimo Miljkona i Lazevskog pa da Pauljevic i Volkov mogu na miru i bez opterecenja da igraju a ne pod pritiskom da im neko nepravedno zauzima mesto u timu zato sto mora da igra zbog necijeg interesa :napred Partizan

@Partizan Style

Eduardo je rehabilitovan i spreman za igru jos od novembra ali ko zna iz kojih razloga nije dobijao sansu, potpuno je oporavljen i u punom trenzanom procesu, a ukoliko odradi ove pripreme vrhunski i dobije sansu kako treba mislim da ce bljesnuti u prolecnoj sezoni
Зашто га онда нико у Бразилу неће?
Па ми смо Сретеновића завалили који практично терен није видео...
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.344
Локација
Brèko, BIH
Nikola Nikić je Maradona, ne samo za Luku, već za kompletan igrački potencijal JSL.
:ziveli
Predrag vise lici na jednog drugog igraca, odnosno, kad sam ga prvi put vidio, odmah me podsjetio na Nikicevu nekadasnju rezervu u Zelji, covjeka koji se zvao Stojance Idic i nazalost, odavno je pokojni.. igrao je takode i za Iskru iz Bugojna.
Da ne masim temu,mislim da kao asistent bi nam Luka dobro dosao, mnogo golova od njega i ne treba ocekivati ali ko zna. Naravno, ako dodje...
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Jos samo da se otarasimo Miljkona i Lazevskog pa da Pauljevic i Volkov mogu na miru i bez opterecenja da igraju a ne pod pritiskom da im neko nepravedno zauzima mesto u timu zato sto mora da igra zbog necijeg interesa :napred Partizan

Miljković kakav da je, lično je Mesi za tog Pauljevića. Ne bih mogao ni zamisliti da nam ovaj drugi ikad bude prvi desni bek. Nikad!
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.537
Reaction score
1.412
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Zasto? Gledao si ga nekad, sem meca u Kupu?

Daj molim te, Miljkovic je dno dna, prosto covjeku treba minimalno znanja da bude bolji od njega.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Cuj Volkovu neko zauzima mesto aahahahahaha, Lazevski je igracina za Volkova koji uopste nije bek, i usput prodao bi majku za dinar.
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Realno sva cetvorica su kante .
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Zasto? Gledao si ga nekad, sem meca u Kupu?

Daj molim te, Miljkovic je dno dna, prosto covjeku treba minimalno znanja da bude bolji od njega.

Gledao sam i sve mečeve sa priprema i par mečeva u Hajduku dok je igrao, i veruj nema on ni to minimalno znanje da bude bolji od Miljkona. Da nema te brzine, igrao bi negde u srpskoj ligi. Uz njega je desna strana šuplja, a nema tehniku da u napadu kombinuje sa Ilićem, Markecom, Šćepovićem, Ninkovićem... Miljkon je Bog za njega!
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
855
Reaction score
675
Локација
Београд
@Sacayak

Грешиш. Жао ми је што ово морам да напишем, али од Александра Миљковића горег играча никад нисам гледао. Притом не мислим само на играче који су играли за Партизан, већ уопште, просто не могу да се сетим никога са ким бих упоредио фудбалско "умеће" Миљковића.
Ја не могу да замислим да њега неко купи једног дана, да ми је само да видим ко су ти идиоти који ће њега да узму.

Понављам, врло ми је жао што то морам да напишем за једног фудбалера Партизана, али тако стоје ствари.

Што се тиче Предрага Луке, ако можемо да га доведемо под нормалним условима, нека га доведемо. Каква год да је наша лига, он је један од играча који се истичу, против нас је увек играо добро, уме да буде незгодан.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Kako vam vise nije dosadno da kukate na Miljkovica, otice i on, sve nesto mislim da cemo procvetati, kao sto smo procvetali odlaskom Babovica, nije vam bio dobar,imao je 10 asistencija po sezoni, sputavao je Jojica i Brasanca, vidim sad Jojic ubija, Brasanac se ustalio u tim, Sasa Markovic nas kostao jedno deset golova u polusezoni samo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top