Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од NajLav

  1. NajLav

    KK Partizan - sezona 2013/14

    To je taj brejk na strani što ga čekamo još od barselone... Uglavnom izuzetno tesko gostovanje, ali se nadam dobroj igri. Samo me brine ta famozna 3. četvrtina, koja nam je ukleta vec proslih nekoliko sezona. Zaustaviti Ažinsaa pod košem i raspaljevina Gagija i Bogdana, bog da nas vidi!
  2. NajLav

    Uprava i marketing

    Uprava odlučuje a ne predsednik kluba, tako da ako samo Djuranelo ode, to nama nista ne znaci... Isto kao da promene trenera... Znaci ako ne ode komplet smrdljiva uprava i ako se ne zameni sa legendama kluba (koji su pritom osigurali egzistenciju) nista se nije uradilo. Uostalom uopste ne...
  3. NajLav

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Mi ovako ne mozemo da igramo cele sezone, posto bi to podrazumevalo da nam i ozbiljniji timovi pustaju prostor i ne vrse presing kako valja, a to se naravno nece desiti... Odlicno je izgledalo, kad bi ovakvu igru umeli da razvijemo i odrzavamo jaci tempo onda bi bilo mnogo zgodno :)
  4. NajLav

    Liga Evrope 2013/14

    Dragi ministre finansija, mi smo umuljali 2 gola uz penal i onaj na kraju jednom pazaru :) Thun je za pazar druga dimenzija, to su ljudi koji primaju pare za to sto rade u svajcarskoj, znaci postoji neki red. Sigurno su motivisaniji, strucniji, bolji, brzi, spremniji od jednog popisanog pazara...
  5. NajLav

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Suština svega oko Mitra... Pa ljudi, kakvo god grobarstvo da je u pitanju, mali mora da bude nagradjen, a oni mu daju 10k€ po sezoni alo, a na sva usta govore da nam je to najjaci spic itd. Nikakve naznake nije bilo da uzme bolji ugovor, klub se raspada, kuburimo od širaka, blokirani računi...
  6. NajLav

    Uprava i marketing

    Ali ajde neka meni neko objasni zasto uopste moraju da budu stranacki kadrovi u upravni sportskog drustva. Razumeo bih da su ti kadrovi strucni, da su nekad delovali u tom istom SD kao igraci, treneri itd. ali Ruzic alo? Da su u nekom odboru pa nadgledaju rad uprave ili kako god. Ali ovako da...
  7. NajLav

    Liga Evrope 2013/14

    Drzati DVA (2) zadnja vezna, od kojih je jedan vec puko, kad moras da ganjas gol u zadnjih 10 minuta, i pritom izbacujes najraspolozenijeg igraca sa terena onda ocigledno ne ides na pobedu nego na cuvanje rezultata. PLAČEM!
  8. NajLav

    Liga Evrope 2013/14

    Sa ovim sastavom i uz podrsku sa tribina rezultat ne sme izostati. Ako su jos dovoljno napumpani onda ocekujem lagan prolaz 2-3 prema nula. Jedina briga je potencialan kiks Ostojica..
  9. NajLav

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Da je nas klub normalan i da su ljudi koji vode i rade sa tim igracima na mestu, ne bi se nikome zurilo odavde. Ali posto decak od 18-19 godina vidi kakvu halabuku prave menedzeri nebi li se oparili i strani klubovi koji i da su raspad opet su bolje vodjeni i organizovani od naseg cirkusa (kome...
  10. NajLav

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Kakav crni najbolji špic. Ja sam ga prvi zagovarao i duze nego sto je zasluzio. Ako nisi primetio Ilyasova, kod nas se najbolji špicevi prodaju posle sezone ili dve, ako su bas nasi onda sa 19 vec kidaju po inostranstvu. Ovaj veciti talenat nas zabavlja vec par godina o odlasku niti ne sluti..
  11. NajLav

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Pa Simon ima da legne ko kec na desetku ali samo pod uslovom da je tacno ovo da je sam trenirao sa jednim kondicionim. Ako je tako ima dobro da se upari sa Dj, iskustvo je ipak iskustvo, da se ovi mladji osete sigurnijim.
  12. NajLav

    Liga Evrope 2013/14

    Joj sto ga ne ukenja neki kilavi het trik, pa da mu vidimo ledja vise jednom... Uostalom ovaj ludigorac je kurton ekipa, a mi smo isto tako kurton trenutno ali svakako domaci teren nesto znaci da ga ebes. Tako da valjda je i scepi prekipelo vise da ga svi prozivamo, pa ce mozda iz inata...
  13. NajLav

    Liga Evrope 2013/14

    Dzigi, Ilic i Jojic zajedno sa Grbicem i Scepom ispred deluje vrhunski, s time sto ocekujem da Joja odigra povucenije. Svakako deluje ofanzivnije nego ocekivano, a vidcemo sta moze Gulan da ponudi po boku. Uostalom ovo mi deluje kao tim koji moze da stvori 4-5 izglednih prilika na poluvreme i...
  14. NajLav

    Liga Evrope 2013/14

    Pa ja se samo nadam da ce bude manja sparina u razgradu veceras no sto je bila zadnja protiv siraka. Da ne izgaraju momci u 35-tom. Mi ako budemo u stanju da odigramo najbolje sto umemo, ludigorac ima da prsne ko lubenica. Ali ako se ponovi srljanje kao protiv siraka onda mi pucamo ko lonac...
  15. NajLav

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    Brate ako su ti merilo napadaci polumrtve qrave onda moze ko oće da ti bude špic. Ovde želim da pričam o nekom poboljsanju trenutne situacije ili bar odrzavanje iste, ja mislim da odlaskom NASEG igraca gubimo vise nego sto dobijamo sa ova dva napadača. Ali kad si pomenuo ona dva bilmeza, ja...
Top