Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од PERA

  1. PERA

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Šta je to sa Muslijem,kakva je to povreda,ako neko zna naravno?
  2. PERA

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Isto i ja,e budala majko mila :-)
  3. PERA

    KK Partizan 2018/19

    Kkav Đokić,kakav metalac,trči i šutaj košarka,plus TO bez reakcuiije
  4. PERA

    KK Partizan 2018/19

    Kako je i koje navijače KK PARTIZAN izgubio? Mene i moje nije izgubio,jesam bio besan što sam u petak odmah sa posla seo u auto (nas 4) prešao 100 km,derao se kao lud,ostao u hali posle poraza,ponovo seo u auto,nazad u kafanu do 3 ponovo u subotu na posao polu mrtav,ali me KK PARTIZAN nije...
  5. PERA

    KK Partizan 2018/19

    Bio sam tad biću i večeras, NAPRED PARTIZAN
  6. PERA

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ne dotzvoljava mi da se registrujem,ne prepoznaje lozinku,šta god da upišem izlazi neka tipska poruka,ima li ko savet šta da uradim?
  7. PERA

    KK Partizan 2018/19

    Možda je glupo što ovo pišem ,ali ne mogu da se otmem utisku da je ova utakmica neki prelomni trenutak,ne za sezonu već za celinu,pre dve godine isto protiv Olimpije su neke njuške tukle ljude sa decom koji nisu pristali da budu ljuske bez mozga. U subotu ponovo Olimpija ponovo minut ćutanja...
  8. PERA

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Meni je za početak dovoljno da nije sa pudlicom išao na ručak i da je rekao da uopšte mi ne moramo da pričamo več da su oni naši protivnici i neprijatelji. Ne želim nikoga da branim,ali naša legenda peković nas je lepo ukanalio i sa parama i sa lš,tako da neka legendi našeg kluba gde su i do...
  9. PERA

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Onaj iz mege ili onaj drugi od onih ?
  10. PERA

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    a ovi su i platili nešto za lesora,ako se dobro sećam,mislim/nadam se da su na gubitku.opet
  11. PERA

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Negde videh da je 250.000 e za el klub,sad dal je to tačno ili ne nemam pojma,a za ec 100.000.Cenim da to koliko dobija klub nećemo saznati.
  12. PERA

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Može li neko napisati nešto o novom direktoru mlađih kategorija Vladi Dragutinoviću ,mislim da i njegovo postavljanje govori o kretanju makar sa mrtve tačke,jer sa Stragijem nije biolo pomaka.
  13. PERA

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Goran Grbović izgleda novi direktor arene,nekad legenda moje mladosti a danas...?
  14. PERA

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ako je to istina,a daj bože da jeste,mislim da je sada mnogo bolji trenutak i za nas i za njega,veliki se pritisak stvorio prošle godine,preveliki za njegova pleća i naša očekivanja da će nas on spasiti bi mu samo odmogla,daj ga sad pa da se ćeramo.
  15. PERA

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Zna li neko da li j ona priča o stelmetu kao kandidatu za ec ispred nas samo pričaili ima neštoo od toga? Ako je ono istina onda smo mi u fiba lš po toj priči,pu
Top