Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Baraba

    Dres Partizana - nekada i sada

    Mi smo imali pre dresove prugastih ledja, sa crvenim brojevima. A ovo sto kazes da bismo hteli to da izbegnemo, meni ne bi uopste smetalo da nam naprave dresove sa prugastim ledjima, a da brojevi i slova budu crveni. To bi bilo bas onako retro:) Naravno, nekome se ne bi svideo takav dres...
  2. Baraba

    Jelen Superliga 2010/11

    Posto nisam stizao u poslednje vreme da budem malo duze na forumu, da iskoristim priliku i da cestitam igracima na pobedama u prethodna tri meca, u derbiju, u Kupu i protiv Jagodine! U sustini, vi ste vec sve napisali, ima mozda nekih sa kojima se ne slazem, ali sta sad...:D Samo tako nastavite...
  3. Baraba

    FK Partizan 2010/11

    Mogli su samo ovi sa sportala da se raspitaju odakle je Moreira. Nije iz Burkine Faso, vec iz Gvineje Bisao...
  4. Baraba

    FK Partizan 2010/11

    Sta ce njemu dokaz, zna covek... ;)
  5. Baraba

    FK Partizan 2010/11

    Pametno.:clap Sva sreca pa nikad nece da istera neke igrace, kojima su menadzeri zna se ko. Pardon, ne moze da ih istera. Pardon, ne sme da ih istera. Retko pisem ovde, zato sto jedva stignem i da procitam sve postove, ali je malo glupo da pricate o nekoj losoj formi Moreire, a cinjenca...
  6. Baraba

    Dragan Mance - njegova duša lebdi nad jugom

    Vecna ti slava, legendo!
  7. Baraba

    Prelazni rok, leto 2010

    @ Sentinel Polako covece, kecman je "objektivan" u vezi Moreire, i, kao i uvek, tu je da nam svima otvori oci:puke Sto rece Likii 99% postova mu je vezano za pljuvanje Moreire... Nikolai je objasnio. Zanimljivo je da su pojedini clanovi foruma retko "peckali", da tako kazem, N.T.(poznatog...
  8. Baraba

    Liga šampiona 2010/11

    Cestitke svima na ulasku u LS! Sto se tice meca, Radisa mi je skratio zivot za koju godinu, videlo se da ne mozemo da povezemo neku akciju posle izlaska Sase Ilicam a posebno bih pohvalio Klea i Krstajica, ali vazno je da smo na kraju prosli dalje! Taodje, mislim da ce Radisu retko koji...
  9. Baraba

    Jelen Superliga 2010/11

    Cestitke na prvoj pobedi u novoj sezoni! Pohvalio bih Klea, i samo da napomenem da mi ono nase desno krilo sve vise ide na onu stvar. Pohvalio bih i debitanta, ekipu Indjije, igrali su sasvim ok. Da ne ispadne da mracim odmah, ali odbrana nam je smehotres! Neko ce reci da su igracima jos uvek...
  10. Baraba

    Prelazni rok, leto 2010

    Jebote, ispisano ko zna koliko stranica, mislio sam da je potpisao neko, a ono ispade rasprava o tome da li je Mrdja za nas ili ne... Bolje da ste stavili anketu, da se ne mucimo da citamo ovoliko stranica na kojima su samo rasprave... Ako dodje, neka da maksimum u nasem dresu i niko mu nista...
  11. Baraba

    Prelazni rok, leto 2010

    Uz'o si mi rec(i) iz usta :)
  12. Baraba

    Prelazni rok, leto 2010

    Bas sam hteo da napisem, posle dvomeca sa HJK-om, da bi nam ovaj Mohamed Kamara dobro dosao, mozda ne sada, mozda za narednu sezonu...
  13. Baraba

    ЦСКА Москва

    Mislim da se komentator preziva Jurasevic, ako je to onaj sto nas je prenosio protiv Temisvara... Zaista dobar komentator, i velika je steta sto ga ne "iznajme" ovi na RTS-u, kada mi igramo evropske meceve... I cestitke "Armejcima" na pobedi! :)
  14. Baraba

    Prelazni rok, leto 2010

    Ne, Marceta je u Kopru, a Kamberovic je i dalje kod nas... Je l' ozb ili nas zezas? :) Ako me secanje ne vara, poslednji koji je prosao probu kod nas, bio je bas Marceta... Je l' razmisljaju o nekom drugom stoperu mozda? @Дуле ГРОБАР МК I dalje je kod nas, ali nije licenciran za...
  15. Baraba

    Prelazni rok, leto 2010

    I ja se secam Batesa dok je nastupao za Zeleznik(mislim da je sa njima osvojio nacionalni Kup, a mislim da je nosio br.5:D, ako me secanje dobro sluzi). Bio je solidan tada, ali iskreno, ne secam se njegovih igara u Radu. Ne znam(kao ni vecina, verovatno) u kakvoj je formi, ima iskustvo igranja...
  16. Baraba

    Liga šampiona 2010/11

    U ovom tekstu koji je postavio Ala-Munja, pise da, ukoliko samo igramo LE, dobijamo 3,5 miliona evra, koliko iznosi jedna trecina naseg budzeta. Koliko se secam Mister_MVP je skoro nekom objasnjavao koliko je priblizno iznosio nas budzet i zaokruzio ga je na, cini mi se 8500000 evra, sa...
  17. Baraba

    Prelazni rok, leto 2010

    Dobro su videli da treba jos jedan stoper... Da iskoristim priliku i da pozelim dobrodoslicu Ilievu i Smiljanicu, i da im pozelim puno trofeja i uspeha sa Partizanom ovde sezone! Naravno, i sledece, ako ostanu!:D
  18. Baraba

    FK Partizan 2010/11

    Ne zelim da sirim raspravu o Moreiri, ali posle onog njegovog posta me i cudi da se uopste i javlja neko od "vas"(a zna se na koga se to odnosi), posto je covek objasnio za medalju. Naravno, uvek ima onih sa informacijama, ali dobro, svako ima pravo na svoje misljenje, pa makar ono bilo i...
  19. Baraba

    Liga šampiona 2010/11

    Bitno je da nas "javni servis" vec desetak godina unazad uveseljava serijama "Bolji zivot", "Srecni ljudi", "Stizu dolari", ova gorepomenuta, "Porodicno blago" itd, mislim da tako nekako ide redosled tih serija, da slucajno ne zaboravimo neki detalj iz istih. A ne mogu da obezbede jedan jebeni...
  20. Baraba

    Prelazni rok, leto 2010

    Cuo sam za Mendozu i ranije(ne preko igrica:D) i samo me cudi kako je doslo do toga da mi mozemo da dovedemo takvog igraca. Verovatno je malo propao kao fudbaler, ali sustina je da on, sto bismo rekli, zna da igra fudbal. Odigrao je dosta utakmica u jakim klubovima, u reprezentaciji zajedno u...
Top