Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Da, ali to nije lakat nakon kojeg je Lesor pao. Ovo je bila provokacija, nisam siguran da li ga je udario ali je krenuo laktom prema glavi Lesora. U bloku..Ne umijem da dam samo taj trenutak Prilicno je brzo to uradio, Ledor je samo refleksno trgnuo glavom unazad
  2. KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Pogledajte na 1:03:08 na ovom snimku utakmice, taj lakat srrada prema glavi Lesora Ne umijem da postavim taj dio. Mogao bi neko da napravi klip njegovih provokacija sa utakmice
  3. KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Ako moze neko da postavi na 2:50 do kraja trece cetvrtine , kako smrad laktom udara Lesora u napadu
  4. Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

    Uhhhh..hvala Bogu ako je tacno... sinonim propadanaja Partizana.. Iliev je sa njim unio losu karmu i tu je bio kraj..
  5. FK Partizan 2018/19

    Ima li iđe Ilieva da se javi... Svi mi znamo kakva nam je uprava, u kakvoj drzavi moramo da se borimo itd, ali neko je doveo te igrače kod nas. Po opisu posla to bi trebalo da je sportski direktor. Ne znam kolike su plate našim igračima i da li ih uopšte primaju, ali sam siguran da su bar na...
  6. KK Partizan 2018/19

    Link
  7. FK Partizan 2018/19

    link?
  8. FK Partizan 2018/19

    Za Sumu je i mučeni Iliev rekao da to nije to i da se zajeb'o. Šta ima dalje da drvimo oko njega. To što zna da žonglira i ima možda nekakvu tehniku koja je ne primenljiva na teren ga ne čini igračem. Pri tome nema 20god pa da se nečemu nadamo. Suma je velika sramota za Ilieva, jer on reče da...
  9. FK Partizan 2017/18

    Ima li ko link
  10. FK Partizan 2017/18

    Nadam se da je ovo za Đukića tačno... Stanojević, naravno prije svih ako ima ikakvih šansi... Ne znam samo šta ste zapeli za Ivića...Meni je bio ok kao igrač ali mi je malo previše maneken za trenera
  11. Liga Evropa 2017/18

    Mladene GPG... Naravno da se moze reci da smo lagano ispali...Ljudi su za razliku od nas igrali fudbal, imali nekoliko cistih sansi, startni rezultat im odgovarao i šta treba više... Sve to zahvaljujuci Đukiću...Ej, čovjek je izašao sa Jankovićem kao najisturenijim igračem...i neka sve to...
  12. FK Partizan 2017/18

    Po mom misljenju, Tawamba je primjer covjeka koji je , pretpostavljam, kasno poceo da se bavi fudbalom. Shvatio nedje da je dobar u tome i da se od fudbala moze zivjet. Mislim da zbog toga on djeluje malo takticki ne obucen i ima neke atipicne poteze.. Cinjenica je da nam je on takav...
  13. Liga Evropa 2017/18

    Jos jedna teska noc zbog Partizana. Koliko se takvih noci samo skupilo do sada, ali su i dalje jednako bolne... tako tipicno za nas Partizan. Vi mladji ne dozvolite da vas ovakve noci udalje od pracenja voljenog kluba.. ovo je jos jedna epizoda za pricu nekog buduceg Sinana Gudzevica..
  14. KK Partizan 2017/18

    I bez pojacanja smo medju 4...kao da neko ima centre u ABA ligu..
  15. Liga Evropa 2017/18

    Tavamba u paru sa Evertonom i eto resenja
  16. FK Partizan 2017/18

    Mi ako nismo, kao sto izgleda da nismo, kondiciono spremni onda aj zdravo ova godina...zna li ko u kojim sezonana je Filipovic bio glavni za kondiciju? Kako smo prolazili tih sezona
  17. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Nekako odgledah ovaj video...ljudi, ovo ne smijemo da progutamo...ne znam kako ali nekakvu reakciju moramo imat jer ovo je dno
  18. FK Partizan 2016/17

    Ima li ko dobar link?
  19. KK Partizan 2016/17

    Nisam slusao Dzikica nakon utakmice al procitah do je rekao do je on zadovoljan ucinjenim. Nevjerovatno, pa covjece pa treniras Partizan.
  20. Dule Vujošević

    Mnogo je pametnije da preslusate nego procitate Duletov intervju. Sem te rijeci oko lesinarenja koja bode usi, ali je ne bi trebalo vadit iz konteksta, jedan sasvim fin, korektan i pristojan intervju
Top