Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. WAleks

    Kup Radivoja Koraća 2012/13

    Da ponovim, vratice se! Ziveo Partizan!
  2. WAleks

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Jasno mi je bilo jos dok sam kucao da sa vama devojkama/zenama nema sale :)
  3. WAleks

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Hahaha, Jasmina Nadj, Zorica Nadj, 1984 Nadj? @ PFCBGD011 Mislim da gresis ali ajde da ne pametujemo videcemo vec nadam se uskoro. Meni je ranije izgledalo tako ali posle UO kada je JEDINI digao ruku protiv mislim da je time sve rekao. Trebalo je imati muda. Jedino ne znam da li su Bika...
  4. WAleks

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Au bre emocije prema Nadju idu od ljubavi do mrznje pa ponovo ljubavi i evo sad dodje valjda red na mrznju. Jes malo konfuzan bio ali znate i sami da nije on neki diplomata, ne barata sa recima tako dobro. Meni sve ovo izgleda kao da se on trudi da kaze nesto mnogo pametno ali na kraju to sve...
  5. WAleks

    Akcija-GDE SU PARE?

    :buhaha:buhaha:buhaha umrecu.. koliko vidim zekstra od sutra dobija nove tapete. @ Crno-beli, slike su iz Kobea :wink:
  6. WAleks

    Akcija-GDE SU PARE?

    Hahaha, eee da je 100 jena.. Hvala Macak, bitno da je meni sada srce na mestu. Svaka cast i tebi i svim ostalim Grobarima koji su dali i daju svoj doprinos u ovoj borbi, zbog takvih ljudi sam ponosan sto sam Grobar :ziveli Nisam stigao ranije pa sada da iskoristim priliku i makedoncima posebno...
  7. WAleks

    Akcija-GDE SU PARE?

    Japan je celi crno-beli!!! Evo i mog skromnog doprinosa, mozda ce medijima biti interesantno da je od veceras i Japan digao glas protiv Djurica. Izvinjavam se zbog losijeg kvaliteta slika ali nisam imao nista sem ajpoda sa sobom. Pozdrav braco :napred Partizan
  8. WAleks

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Paki, postujem tvoj stav ali mislim da po ovom pitanju gresis. Mislim da ni jedna odrasla zrela osoba ne moze da razmislja uvek na taj nacin. Vrlo dobro svi znamo zasto je Stanojevic dao rec koju je dao. Kao i Vuk. Stali su na stranu postenog coveka, LJUDINE, u momentu kada nikog drugog nije...
  9. WAleks

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Gpb BRAVO i od mene za post, to je to. Molim vas dajte neki link za SOS, ako ga ne nadjem nema sanse veceras da pogledam konferenciju, kod mene je vec prosla ponoc..
  10. WAleks

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Jel ima neko link za SOS kanal da mogu da pogledam tu konferenciju?
  11. WAleks

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Pa ja ocekujem ili kratka saopstenja za svaki medij ponaosob ili ako cak i smogne snage za konferenciju (sto mislim da je nemoguce) da ce da izdeklamuje ono sto mu se napise i ode. On posle svega ovoga izrecenog pred novinare ne moze da izadje i da odgovara na pitanja, to je jasno svima. Ali...
  12. WAleks

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Mislim da je kljuc ovde pravo resenje, neki ljudi su i previse nervozni ocigledno..
  13. WAleks

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Upravo tako Davide, tuga jedna evo tri dana sta se desava u klubu a Grobari - MUK!!! Ostavili su ih na cedilu, zalosno.. Ovo do sada sto smo culi je ok, pecnuo ih je za par stvari, malo podjebavao i jasno i glasno rekao 'podnesi ostavku'. Ja ako to vidim kao naslov u svim medijima, vec...
  14. WAleks

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Ja ne kontam sto sad svi kacite ovde za redom ono sto pise na mondu, pa mozemo svi da refreshujemo mondo, nema svrhe?! jedino zagor i jasminaT su zanimljivi, njih pustite da nas uveseljavaju.. :D
  15. WAleks

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Braco Grobari nek nam je sa srecom danas, Krle majstore napuni mutavog i da mu napokon vidimo ledja! Koja sreca da sam na odmoru, evo treci dan danas vec nista ne radim samo sedim uz komp i cekam lepe vesti :D I moram priznati posle svega sto sam procitao ovde, ok uzdam se u Krleta ali da je...
  16. WAleks

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Ma dobro ja sam vec realno postao uzasno nervozan cekajuci juce, danas, sutra nesto da se desi.. I strah me je da ce to biti prica za medije, malo piskaranja a onda ce lepo novi trener, pa novi direktor, ovo sve pod tepih i nikom nista. Pritom ta Skupstina.. Ja se samo uzdam u legende, ako oni...
  17. WAleks

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Au bre Je-Ne-A ako njima trebaju podaci sa te teme za sutra onda sve u pm. Pa zar ne najavljujete bombe i ko zna sta sve ne, ako ce s ovim da ih bombarduje..
  18. WAleks

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Ako neko stvarno misli da ce bilo koji poluproizvod od trenera odbiti mesto trenera Partizana (i platu koju ce govna sigurno uciniti primamljivom) mislim da se grdno vara. Vidim da je dosta ljudi tako nesto pomislilo ovde ali to je smesno.
  19. WAleks

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Bice ovo jos jedan duuug dan za sve Grobare. Juce sam verovao u cudo - nista. Vidim dosta optimista ovde, lepo je to, nadam se da nije bez pokrica. Ono sto mene ipak najvise boli je cinjenica da od Stanoja koliko ja vidim nema nista. Krle je dobar covek ali na svojoj funkciji je zelen i tu i...
  20. WAleks

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Sad jedino da se ode pred kucu mutavog, ovo sa Tereazijama mi nije jasno uopste.. :confused
Top