Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.812
Локација
Nedodjija
Samo se Bogu molim da ta transplatacija bubrega prodje u najboljem redu.

Skoro sam siguran da ce Dule posle transplatacije ponovo biti u svom KKP!!
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.007
Iako sam nezvanično čuo da Tegeltija nije smeo da dovede Duleta u ponedeljak, sada je i Dule potvrdio.

Tegi, lepa kinta u ciganskom bljucu, a?
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Zasto mislis da je do Tegija, mozda vlasnik Tv zabranio. Ruzno je napasti covjeka koji je jasno i glasno bio jedan od stubova partizanstine u zadnjih dve tri godine kada je najteze.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.007
Kako ga to cini drugacijim od bilo koje podguzne muve iz bilo kog vucicevog medija?
 

winter_demon

Početnik
Учлањен(а)
01.11.2006
Порука
81
Reaction score
38
Локација
Belgrade City
.

@tobacco

Objasnio je Tegi kad je gostovao na Balkan Info. U tom poslu moras da budes i pametan, da znas kad je pravo vreme da udaris a kad da se povuces. Odgovor na tvoje konkretno pitanje "sta ga razlikuje od ostalih podguznih muva" se krije upravo tu. Tegi moze da popusti ako gazda zabrani neki dolazak, npr Duletov, Iskoristice neku sledecu priliku i dovesti ga, ali u medjuvremenu nikada nece postati kao te podguzne muve pa da bude neko ko ce hvaliti sistem jer je tako gazda rekao.

Mozes da kazes da je kalkulant, mada i to zvuci prejako, ali porediti ga sa rezimskim podguznim muvama ipak nije u redu.
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Dok Tegi proziva i cokija i vucica svi ostali cute, tako da prozivati Tegija je smesno
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Pobogu, daj već jednom dogovorite se... da li je Tegi "SNS govno" ili "pravi Partizanovac"! Da i ja znam šta da mislio o njemu.
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Pisah o njemu i kad ga ovde vecina pljuvala, Tegi grobarcina uvek bio, posle Duleta jedini koji brani svetinju...
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Sinoc je neko od igraca pustao live na instagramu iz svlacionice, u jednom trenutku na snimku je se pojavio Tegi. Sa osmjehom na licu koji je sve govorio sam za sebe.
Tegi je Grobarcina bio i ostao, trenutno jedini novinar na koga mozemo uvjek racunati, i jedini koga cigani mrze iz dna duse.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.911
Reaction score
4.213
tegi je nenadjebiva LEGENDA !!!!








sta sve necu procitati, sad ni tegi ne valja, svasta
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Tegi kad bi sad uzeo clansku kartu srpske nacisticke stranke i poljubio firera u kurac, ja bih mu skinuo kapu za sve sto je uradio za Partizan da sada. A uradio je vise od bilo koga, ako izuzmemo Duleta. Apsolutno nema nijedne javne licnosti, nijednog bivseg ili sadasnjeg sportiste JSD Partizan koji je vise doprineo istini i vise pomogao KKP u ovim teskim godinama od njega.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.007
@tobacco

Objasnio je Tegi kad je gostovao na Balkan Info. U tom poslu moras da budes i pametan, da znas kad je pravo vreme da udaris a kad da se povuces. Odgovor na tvoje konkretno pitanje "sta ga razlikuje od ostalih podguznih muva" se krije upravo tu. Tegi moze da popusti ako gazda zabrani neki dolazak, npr Duletov, Iskoristice neku sledecu priliku i dovesti ga, ali u medjuvremenu nikada nece postati kao te podguzne muve pa da bude neko ko ce hvaliti sistem jer je tako gazda rekao.

Mozes da kazes da je kalkulant, mada i to zvuci prejako, ali porediti ga sa rezimskim podguznim muvama ipak nije u redu.

Mozda sam preagresivno nastupio, naravno da volim Tegeltiju zbog svega sto radi za Partizan. Moje hipoteticko pitanje neodredjenom sagovorniku je bilo jasno. Ako sad ne smes da dovedes Duleta u emisiju, koja je razlika izmedju tebe i nekog iz bljuca, zurnala? Dovesce ga neki drugi put? Dovesce ga i zurnal kad padne psihopata. Jednom kad poslusas instrukcije, slusaces ih uvek.

A ja bih bio najsretniji da veceras vidim Duleta umesto onog mucenika Grbovica i da pojedem govna koja sam izasrao.
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
upravo odgledah balkan info sa Duletom, znaci strasno. volim ovog coveka kao da mi je rod rodjeni a sad ga volim i postujem jos vise. Izdrzi legendo i najebi im se mile majke svima.
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
Eh, kad se setim da su pokušali da ga opišu kao poludelog, nekog sa kim ne može da se sarađuje, mentalno i fizički obolelog...

Jedan jedini. Dule Vujošević!
 
Top