Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.343
Локација
Brèko, BIH
Predlog za Ileva:Ako ostanes do leta, iduci prelazni rok fokusiraj se na klinca godiste 2003 (taman rodjenog one godine kad si zavukao Newcastleu) , pa da oborimo rekord Vlahovica".
Malo po malo , akobogda da docekamo i da petlice promovisemo u prvotimce:banghead
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Кад смо већ код тога, гдје је и шта ради Пеђа Радић? Контам да је сада већ сазрео за први тим.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.315
Reaction score
3.967
Локација
Kobasicarija "Venac".
katastrofalno se radi...bojim se da ce ovo da potraje dugo, dugo.

nema dileme:abu je video na ziletovom primeru da moze da radi sta hoce. alibi za pravljenje velike love, planiranje porodice i statijaznam ce mu doneti ono sto zeli, a to je transfer u kinu. za ovo su podjednako krivi svi, pocev od uprave preko tomica i ilieva. najpre su ga hteli prodati jer nam ne odgovara njegov profil:pop, a onda bi da sa njim vadimo kestenje iz vatre. dakle, u ovom se potpuno slazem sa kolegom partizan style(eto presedana).

iliev:prekrsti
kako stvari stoji, hrabrim koracima gazi da ugrozi efekat nadjovog i tumbinog bitisanja u klubu. toliko gluposti i bezobrazluka odavno nije vidjeno od nekog bivseg igraca, koji je nasao mesto pod suncem u partizanu po zavrsetku
igracke karijere. a moram priznati da mi je u pocetku bio u neku ruku i simpatican, onako uradjen i blesav.

tomic?
o njemu cu po zavrsetku derbija. sigurno cemo igrati u promenjenom sastavu u odnosu na vracar, ali nesto nemam poverenja u te koji ce istrcati u hram. videcemo koliko trener moze podici tim nakon ovog fijaska. nisam optimisma, al' 'ajde...
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.888
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Na koju foru mogu da budu isti postupci dvojice igrača, od kojih jedan ima ugovor i hoće da ga odradi, dok drugi ima ugovor i neće da ga odradi?

Kakav rezon...
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Pisao sam vise puta ovde,ako se grobarska masa nalozi i valjano popuni stadion cigani padaju.. Mada za razliku od nekih ja ni u tom slucaju necu dati prolaznu ocenu tomicu a o ivici da ne pricam.. njegova izjava, ima jos dosta kola do kraja boricemo se za DRUGO mesto , ga dugorocno stavlja u istu ravan sa sns ciganima nedicem i vezarom.

Sve u svemu ocekujem pobedu ili u najmanju ruku x,mada dosta ce rezultat zavisiti od podrske sa tribina
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.738
Reaction score
29.564
Локација
Beograd
Ja sam i dalje besan, ljut, razočaran, u neverici... nisam se ohladio...

Da se OFK Beograd sprda sa nama koji smo IMALI CELE PRIPREME, CEO PRELAZNI ROK, NOVOG SPORTSKOG DIREKTORA I NOVOG TRENERA, A DA SMO NA SVE TO IZGLEDALI KAO DA NISMO IMALI - N I Š T A !!!

BEZ PRIPREMA, BEZ PRELAZNOG ROKA, BEZ SD-A I TRENERA, DA SKUPIŠ 11 MOMAKA, I IGRALI BI ISTO OVAKO!
Teleoptik je mogao da izađe umesto Partizana, ne bi bio gori, sigurno...

I onda, postavljam pitanje, Ivice, Ivane, ŠTA STE VI TO RADILI MESECIMA DA JE REZULTAT OVAKAV???!!! Ne samo u odnosu u golovima, nego u tome da NEMA IGRE!!! NEMA FUDBALA!!! NEMA IGRAČA!!!
Pa da NIŠTA niste radili, pa pitanje je da l bi bilo gore...

Da ne serendam previše, meni je žao što ne mogu lično da pričam sa Ivanom i Ivicom, često kad se iznerviram, pomenem moje dugogodišnje iskustvo iz seoskog fudbala, ja STALNO očekujem da ovi u Partizanu treba da znaju i pokažu više od seoskih timova, a STALNO mi izgleda da NE ZNAJU ni onoliko koliko znaju ovi u selu...

Ivane, jebeš ,,protok lopte,, kad skoro da nismo ni šutirali u okvir gola, kad je vezni red totalno nemoćan, kad je odbrana raspad, napadači bezopasni, a golman nesiguran...
MA JEDNU STVAR NISI IMAO DA VALJA!!!

Ivice, jebeš prelazni rok u kome nemaš pojma šta je sa Žiletom, nemaš pojma da li prodaješ Abua ili ne, nemaš pojma hoće li ti doći taj Suma ili ne...
Mislio sam da bar imaš pojma o Marku Jovanoviću, da ja možda ne znam da je on u međuvremenu postao klasa...
Ali, ne, čoveče, ti nemaš pojma ni ako si njega planirao kao ozbiljnog štopera!!!
PA DOSTA MI JE BILO DA ODGLEDAM OVU UTAKMICU, PA DA SHVATIM DA NEMAŠ POJMA, NI TI, A VALA NI ON...
Čovek se trudi, bori, voli Partizan, ali, brate, pozadi ne zna šta će sa loptom, a kad pomisli da zna, onda krene napred pa je izgubi u rizičnom trenutku, ovi što izađu na njega 1 na 1, odmah ga i pređu, i tako redom...
A drugi štoper vam ima metar i žilet, a i kilaža mu je takva da svako može da ga odnese...
Alal vera na izboru!

A kako štoperi, tako juče i ceo tim...
NIKAKAV!!!

O.K., o.k., nisam baš toliko glup...
Nije igrao ovaj, nije igro onaj...razumem...ali, da li ste planirali KO igra kad ne može ovaj ili onaj???!!!
Ona deca?!
E, pa i u selu deca ulaze u prvi tim 1 po 1, i to kada je prava prilika, ili kada se nema drugog izbora...
A znaš kad OSTAJU u tom prvom timu - kad NAPRAVE NEŠTO I TIME TO ZASLUŽE!

Dakle, maloj deci se šansa daje na malu ,,kašičicu,, pa ako pokažu da su VELIKI igrači, onda dobiju i VELIKU minutažu...
Sve ostalo je KOCKANJE!

Evo, derbi je pred nama, Zvezda jesenas pokazala da je brža i jača, sad doveli još neke igrače...
Jebeš ti to Ivice da se mi sad ,,razvijamo,, za budućnost, i da ne jurimo rezultat ili titulu...
Za razvijanje postoje omladinske kategorije i Teleoptik, a Partizan je tu da pobeđuje, lepo igra, daje golove i pobedi Zvezdu...
Gledaš li ti košarku nekad?

Ako gledaš, mogao si tamo da vidiš dve naše pobede nad Zvezdom koja je među osam naj timova Evrope...
Mogao si da vidiš i da smo ušli u finale kupa, koji nismo osvojili...a da li si ti baš tako siguran da ćemo u fudbalu uopšte stići do finala kupa i osvojiti ga???
Da li misliš da i u fudbalu možemo dva puta ove sezone da pobedimo Zvezdu???!!!

A AKO NE, ZAŠTO NE???!!!
 
Последња измена:

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.738
Reaction score
29.564
Локација
Beograd
Svakom prema zasluzi, Doktore...

Čovek kojeg imaš na avataru, zaslužuje samo naklon, jer je UVEK bio ono što treba... :respect
A ovi ostali će da dobiju šta zaslužuju...

Ivan, Ivica, i tako redom...o.k. za sklanjanje igrača koji nam ne trebaju a troše pare, o.k. za utakmice na pripremama, koje su nebitne, ali nismo se ni brukali, o.k. za dovođenje golmana, štopera, zadnjeg veznog, o.k. za želju da se dovede ,,DESETKA,, - koja nam treba ko hleba...treba i napadač, ali...ajd da kažemo...stvarno je nerealno da ćemo stići titulu, pa...može i da neko od klinaca pokaže šta zna, itd...

NIJE o.k. jer DESETKA NIJE DOŠLA!
NIJE o.k. jer ovi što igraju po sredini nisu juče bili nizašta...
NIJE o.k. staviti Stevanovića, Bogosavca, Birmančevića, Vlahovića u istu utakmicu, jesmo li Teleoptik (Treća liga Srbije?) ili Partizan...
Da su dečica pobedila OFK, uz igru i golove, rekli bismo da smo Partizan, ovako - NISMO!

Da ne dužim dalje...o.k. lepo Ivan i Ivica počeli, lepo pričaju, i tako to, ali kada je došla PRVA utakmica - NIŠTA!!!

Ide druga, pa će vidimo...
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Potpuno opravdano ste ljuti gospodine Tomicu. Svaka kritika je na mestu. I ja sam pisao da smo pretuzno nekvalitetni, ali kad imas priliku da u jednom prelaznom roku dovedes Lazovica, Radovica, Drincica koji bi odmah doneli prevagu, ti oteras Cirkovica da bi stopera igrao Stevanovic (!?), oteras Knezevica da bi igrao Birmancevic (!?!?), oteras Zivkovica, ostavis Kljajica (!?), vratis u prvi tim igraca koji nije igrao 6 meseci i odmah u prvu postavu (jos je on i ponajbolji bio), bez nekog ofanzivnog veznog - jbt ovo deluje kao da je Vazura sportski direktor... Ah da...
 

boris76

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2010
Порука
198
Reaction score
178
Iz perspektive matorog, pasivnog posmatrača zbivanja, fale mi upisi Dvoglavog i Crno-belog. Ljudi bolje znaju, pa treba i da pišu.

Ono juče je bio skandal, nema druge riječi. Pri negativnom rezultatu se ubacuje klinac 2000. godište?

Dobro, znam da nije bio niko drugi, ali, zašto nije bio?
Gukni, Ivice.

Nama ništa ne znači, ako dobijemo žgadiju za vikend. Da smo dobili OFK, pa ajde. Ovako, trening utakmica za njih.

Ako izgubimo, bićemo opušak koji neko trlja petom o kaldrmu da ga, je li, ugasi.
Ako dobijemo, šta? Da ih podjebavamo?

Nadam se da ću se zajebati u predviđanjima.

Elem, da editujem samo radi pozdrava Goranu Tomiću i zdravom rezonovanju.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.738
Reaction score
29.564
Локација
Beograd
Neki negativizam se uvukao u naš narod, pa i u navijače Partizana...
Sve vide crno, da crnje ne može biti (a znamo da uvek može), unapred ih more neke crne slutnje, non-stop pišu uvredljive reči o članovima našeg kluba...
I, onda mislim, (PRE NEDELJNE UTAKMICE) ljudi, daj, opustite se malo, šta vam je, dođite na utakmicu, gledajte malo taj fudbal, daj da prvo vidimo, pa ako baš treba da pljujemo, onda ćemo posle, a ne sve unapred...
Daj da damo i neki ,,kredit,, treneru i igračima na tu prvu utakmicu, pa ako bude i pobeda na ,,mišiće,, ili kako već, da vidimo tu prvu pobedu, da joj ,,u zube ne gledamo,, pa i ako ne bude pobede, bar da vidimo taj novi, brzi, napadački, poletni, mladi Partizan...kad ono...

Nažalost, ,,prvo pa muško,, - prva utakmica bila je katastrofa od naše igre plus rezultatski poraz, i ko i kako sad da nađe razloga za optimizam?

Dobro, opet ću reći...nisu igrali svi koji treba da igraju...videćemo kako će biti ubuduće...al tu ubuduće, evo ga, za neki dan nam je već...

I opet da uporedim naš tim sa automobilom...jbg, treba tu sve i svašta, ali najbitniji je motor, volan, kočnica, gas, menjač, točkovi...može auto da ide, čak i ako nema sva sedišta, blatobrane, vrata, stakla, brisače, farove, i tako redom...ovo prvo je važno da se auto pokrene i kreće, ovo drugo, i tako i tako...

Fudbalskom timu treba bre ,,mozak, volan, upravljač, gazda, vozač,, (desetka) ,,motor,, (zadnji vezni), ,,kočnice,, (štoperi), ,,točkovi,, (krila i bekovi), itd...jebeš ko je sponzor dresova, itd...

E, sad, iako upooređenje sa autom i nije najtačnije, mene najviše opterećuje to što nemamo pa nemamo i nemamo upotrebljivu ,,desetku,,...ajde, ako su mislili da recimo Saša Lukić, ili Kosović, ili neko već treba to da POSTANE, zašto je onda celu utakmicu igrao Saša Ilić???!!! Zašta ga spremamo? Za sledeće sezone ili za prodaju???!!!
Gde je tu logika našeg trenera?!
Kad će npr. Saša Lukić da postane ,,desetka,, ako ne igra, a ako nije za to, ko je???!!!
Ili, ako je Sale Kapiten i dalje u tim godinama I DALJE JEDINI koji može da igra na ,,pleju,, (tj. možda i ne može, ali je bar bolji od ostalih koje imamo) koji će nam k. onda svi ovi ostali, treba ODMAH ili da promene zanimanje, ili da odu iz kluba da ne jedu ,,državni lebac,, za džabe...

Gde li je tek Tomiću (a vala i Ilievu) logika u onakvom ,,premijernom,, sastavu odbrane???!!!

Dobro, možda je neko bio povređen, bolestan, ne treba sve ni otkriti rivalu za sledeću utakmicu...ali...jesenas smo primali golova tušta i tma, ali ova nedeljna odbrana je (po imenima, kvalitetima, predispozicijama, tvrdim) gora od te koju smo imali jesenas... Bandalovski je BOLJI od Vulićevića, Fabrisio i Balažic od Jovanovića i Stevanovića, Subić od Bogosavca...

Po milijarditi put, kažem, BRINE ME naš vezni red, on je TAJ koji pomaže odbrani, on je taj koji razigrava napad...a naš vezni red, nemoćan je i za jedno, i za drugo...

KAKO da poverujem u to da će Saša Ilić da se podmladi, rastrči i zgromi Zvezdu, ili da će Saša Lukić da im pamet pomeri, kad ga NIKAD dosad nisam video da je u stanju to da radi bilo kome svih 90 minuta???!!!
Eto, protiv OFK-a čak ni starter nije bio...

Što je najgore, pitam se KOLIKO igrača u Partizanu uopšte VERUJE u sebe i svoje moći???!!!
Sve i da ih staviš u startere...

KOLIKO li tek naš trener VERUJE u pobedu nad Zvezdom, i koliko ZNA o trenerskom poslu, pa da toj pobedi može bitno da pripomogne???!!!

Da li on ima ,,sindrom Pera Božić,, ili ,,sindrom Aleksandar Džikić,,???!!!

Moguće je da on ne može baš sve odmah i sad...
Moguće je da ni igrači ne mogu baš sve odmah i sad...

Ali, odmah i sad mora bar nešto!!! Ne možemo ni mi navijači baš sve da čekamo i da trpimo...

Da se razumemo, poraz više manje, nije ni strašno (osim kad je od Crvene Zvezde!!!), nego je strašno što nema igre, nema ideje, fudbaleri sa mudima ko u pauka, sa neznanjem, nesposobnošću...šta li je u njihovim glavama, nogama, mudima...?

Da li gledaju mobilne, kompjutere, igrice, fejsbukove, pičke matereine, ili misle o fudbalu???!!!

Pa nekad nije bilo Jutjuba i kablovske Tv, pa su klinci UPIJALI svaki potez asova fudbala ili pokušavali da ,,skinu,, neki njihov dribling...jureći za loptom...
Šta li jure ovi današnji...?

Taj Sale Lukić, građen je ko Krojf, ali, da li će ikada napraviti nešto vredno u svojoj karijeri?
Da li je ikada gledao kako to sa loptom rade ,,desetke,, (pa ma koji broj nosili na ležima) kao Krojf, Dragan Ćirić, (mladi) Saša Ilić, Moreira...?

Ako nije, krajnje je vreme da pogleda...

https://www.youtube.com/watch?v=kIAVTd3jVe8
https://www.youtube.com/watch?v=5UQzC2bB2v8
https://www.youtube.com/watch?v=wFrkFhtdY9A
https://www.youtube.com/watch?v=7zSyRfdTXZw
https://www.youtube.com/watch?v=AwRCy2fDVy0
https://www.youtube.com/watch?v=u9ZM___TK2A

:napred Partizan
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
iz keca u dvojku sa istim klubom koji je to uradio sa ciganima jesenas?
izostavljeni igrači, neki čak koji su dovedeni kao pojačanja? :banghead

oko čega su se potukli debeli Vazura i kum mu Nedić?
ko je hteo a ko nije hteo? :confused


nekad bi mi ova pitanja u vezi sa mojim Partizanom bila jeres ali sa ovim i ovakvima u upravi..
pametni neka izvuku zaključak sami.. :pop


najbolji odgovor će biti igra ( i rezultat) u Derbiju :roll:
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.315
Reaction score
3.967
Локација
Kobasicarija "Venac".
Na koju foru mogu da budu isti postupci dvojice igrača, od kojih jedan ima ugovor i hoće da ga odradi, dok drugi ima ugovor i neće da ga odradi?

Kakav rezon...

ako si mislio na moju komparaciju zivkovic-abu, da pojasnim:
ne, naravno da slucaj nije isti, jer ovaj bi da igra, a ovaj drugi nece. kad sam stavio u istu ravan,mislio sam na nesposobnost uprave da resi problem. nijednu jedinu stvar nisu uspeli odraditi kako treba. postavljaju se tako da nemaju nikakvu prednost u diktiranju uslova. svako moze da ih prejebe.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.629
Ponasanje Umarua me ne cudi...stranac je i osim toga krvav je to leba....nema radni staz nema socijalno...
Nasa "deca" mi nisu jasna i neki bivsi igraci....
Pa nekad nije bilo Jutjuba i kablovske Tv, pa su klinci UPIJALI svaki potez asova fudbala ili pokušavali da ,,skinu,, neki njihov dribling...jureći za loptom...
Šta li jure ovi današnji...?
Pa ovi danasnji su veliki profesionalci i van treninga ne razmisljaju u poslu ali zato kad dodje trening ili utakmica oni budu 100% fokusirani i spremni da daju 101%.. :D cccc
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Problem u danasnjici kod mladih igraca, da ne kazem dece, je taj da kada spoje 3 dobre utakmice oni su u mislima vec u nekom jakom klubu pa samim tim im opada motivacija za Partizan. To se videlo kod dosta (ako ne bas kod svih) mladih igraca koji su odigrali pola sezone ili sezone i onda po svaku cenu isli u inostranstvo.

Danas to vaspitanje pocinje od roditelja i tu klub apsolutno ne moze nista. Dete kada sa 3 godine sutne jednom loptu danas roditelji vec imaju sliku svetske zvezde svog deteta i tako ga i vaspitaju i tako se ponasaju prema njemu. To je kod 95% roditelja danas tako.

Normalno onda dete kada celo vreme slusa da je ekstra, da ce biti najbolji igrac na planeti, da ce rasturati.... dodje onda u jedan klub kao sto je Partizan i greje klupu, odigra 3-4 dobre utakmice i onda opet na hladjenje,... onda dodje upravo do tog razocarenja jer je tako naucen bio od strane roditelja da nema boljeg a on u Partizanu samo rezerva.


Pre su deca ili bolje receno mladi igraci bili srecni ako sede makar na klupi prvih meseci pa mozda tamo u drugoj ili trecoj godini da dobiju priliku da zaigraju a sada se to ocekiva preko noci.

Najbolji primer Vlahovic. Po meni ekstra talenat, bolji i korisniji dosta od jednog Saponjica ali ipak skroz prerano da se takav igrac ubacuje u igru. Koliko to delovalo dobro kada ima dobar dan toliko ga bacas u nazad sa tim ranim igranjem. 16 godina, juce potpisao ugovor, nije ni znao da ce ici na pripreme i na prvoj utakmici odigra cak 20 minuta. Pa kako ce on da se razvije? To dete normalno sada ocekuje da i sledecu odigra isto toliko i onda sve vise i vise. Prve 2-3 utakmice gde ne bude bio igrao on ce poceti da se ponasa kao i svi ostali pre njega = trazice drugi klub i bice nezadovoljan.
 

Belgija

Banned
Учлањен(а)
06.01.2015
Порука
406
Reaction score
58
Pročitah na jednom izmetu od portala intrevju sa sportskim direktorom koji je dao "Sportu". Ne bih ga prepričavao, ne bih čak ni komentarisao. Ovaj je debelo zaglibio. Upao u loše društvo. :D Čovek definitivno ima slom mozga.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.629
Igracima treba autoritet...to ni jedan trener osim Mateusa i mozda Stanoja nije znao...
Tomic im vice "bravo, nema veze, bravo" taman posla da se neko oseti prozvanim...pa jos ih tera da se igraju i zezaju ko skolarci i time postaje drugar sa njima umesto da ga gledaju koa nekog sa kim nema rasprave i zajebancije....nije nas covek za igru......pa kad se na sve to doda ovakva uprava...nemamo sanse...
 

Vlada_022

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
669
Reaction score
224
Velika je razlika izmedju slucaja Zivkovica i Abubakara jer je Abubakar dosao trceci kod nas jer mu je karijera bila u kanalu. Secam se kako je pobegao iz Novog Sada posle svega sto su tamo uradili za njega, koliko se secam prica molio je da mu daju pare za neku sahranu, dobio je te pare bez problema a iz Novog Sada je otisao tako sto im je poslao SMS poruku da je otisao, isto tako kad je naisla malo bolja ponuda.

Briga me za Abubkara, isto toliko koliko je i njega briga za Partizan, poslati ga u Teleoptik, kazniti ga novcano za to sto odbija da igra i zavrsena prica.

Ne govorim o njegovim fudbalskim kvalitetima, govorim o njegovim ljudskim kvalitetima, klub nam je u velikim problemima a njemu se ne igra (?!)

Ne znam sta nam je ciniti, zaista nema nista dobro u svemu ovome, u velikim smo problemima, u upravi su govna kojima sve ovo odgovara, zao mi je Tomica jer ga upravo sada koriste kao Perfeks i jako brzo ce ga iskoristiti i pustiti niz vodu.
Prelazni rok nije nikako odradjen, nemamo kvalitet na terenu a kamoli na klupi.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Abuu je u startu stavljeno do znanja da je višak i da može da ide. Njegov menadžer je pronašao klub, izborio se za dobru platu! Završile se pripreme, Tomić uvideo da pojma nemamo i rešio da mu Abu ipak treba. Pazi kurca!? Kažeš prvo da ti ne treba, odjebeš čoveka a onda mu ne daš da ode.

Iskreno, ja bih ga poslao u tri pizde materine da odbije da igra. Odradi ti svoj posao druže, pa posle odigranih 90 minuta idi kod Uprave pa se bori za svoje. Ovo je neprofesionalno bez obzira što su naši jajare. Iako bih ga kaznio malo ga i razumem jer sarađuje sa amaterima.
 

Vlada_022

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
669
Reaction score
224
Ubedjen sam da bi bio isti scenario cak i da mu nisu rekli da moze da ide.

Po meni on od kada je dosao, razmislja samo o tome kako ce da zabode neki dobar ugovor i ode. Da li ce da ode preko SMS poruke ili na lep nacin, mislim da ga nije briga.

Necu da ga vredjam i da govorim za njega da je 0 od coveka jer je jos uvek nas igrac, ali nije mu ovo prvi put da se ovako ponasa a da nije bilo Partizana, ovu polusezonu bi umesto Lige evrope igrao u drugoj ili trecoj Belgijskoj ligi.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top