Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Kvota na nas 2.45 na Plzen 2.80...
Plzen u gostima uglavnom prodje lose rezultatski...
Dobili su Hapoel BS 0:2, gubili od Steaue 3:0 i Lugana 3:2 i nesreseno sa AEK LArnaca 0:0...
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
192
Локација
Dole ispod
Nesto mi brzo prodje ova pauza a imam osecaj da nismo nista napredovali. Odbrana i dalje rupa, ozonska. Rezultati nikakvi, klasicno mucenje, ne znam kakvi su ovi iz Plzenja ali ako ista znaju onda cemo imati problema.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Po meni mi sansu da prodjemo imamo ako krenemo sa Zdjelarom kao zadjnim veznim i Panticem malo ispred njega. Suma iza Tawambe, po krilima Mare i Bambi. Pozadi pustit Urosevica prije Antonova.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
Po meni mi sansu da prodjemo imamo ako krenemo sa Zdjelarom kao zadjnim veznim i Panticem malo ispred njega. Suma iza Tawambe, po krilima Mare i Bambi. Pozadi pustit Urosevica prije Antonova.

tako i ja mislim da će biti..
Pantić je i u pripremnim igrao CM-a a ne klasičnog defanzivnog veznog ali ljudi robuju organizaciji fudbala iz prošlog veka ( da ne kažem milenijuma :roll: ) pa pričaju tu o neka dva zadnja vezna..
ne vide da Đuka uvodi "opa, opa, pas, pas" moderan fudbal :D
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.316
Reaction score
3.969
Локација
Kobasicarija "Venac".
Jedva čekam da počne utakmica da vidim na šta ličimo. Pripreme sam kompletno ignorisao, osim one jedne utakmice, reda radi!

vala bas. ove pripreme, kao retko koje u zadnjih desetak godina, sam propratio onako...bez gledanja utakmica. cak ni video priloge nisam ispratio, osim golova. ovaj forum I sud novinara sa lica mesta su mi kakav-takav izvor informacija. nedovoljno za neki sud I prognozu, pa cu I ja kao gazda:

JEDVA CEKAM:napred Partizan
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Do sada je prodato 15.000 karata.

Istok:
Sektor M nije puštan u prodaju (prednost imali vlasnici godišnjih)
Sektori N, R i S su rasrpodati.
Centralni sektori O i P ima za sve redove karata.
Zapad:
Sektor D rasrodat
Sektor E ostalo još 127 karata
Sektor B ostalo jop 248 karata
Sektor V još 106 karata
Sektor G još 84 karata
A sektor nije pušten u prodaju.
Jug:
Oko 2500 karata ostalo u prodaji
Sever:
oko 3000 karata ostalo u prodaju (kavez nije pušten u prodaju zbog gostujućih navijača).
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Nažalost, obzirom na stanje u klubu, na ovoj temi je mrtvo more. Nas Partizan, posle 13 godina igra proleće u Evropi, a nivo ludila i euforije = nula!

Za samo četiri dana, istrčaće naši vajni fudbaleri protiv sasvim osrednjeg protivnika sa ciljem da produže san svih nas, a mi, gde ćemo mi biti tog četvrtka? Ej, češki protivnik naspram našeg Partizana!? Za slavu, a mi? Hoćemo li gledati vremensku prognozu i mogući sneg i ipak odučili da gledamo od kuce? Hoćemo li se obazirati na podaničku Upravu koja frizira dugove, dodvorava se ajatolahu, raspiruje mržnju između samih navijača!? Ili će prevagnuti svest da smo potrebni, da je svako od nas tog četvrtka, bez obzira na obaveze, sopstvene probleme, cenu karte ili "uslove" na stadionu, OBAVEZAN da bude tu, baš onog trenutka kada krenemo u napad, jer zavisi i od nas...

Četvrtak, 15-ti Februar, neradni dan. Za neke produženi vikend, za druge idealan povod da otputuju negde sa porodicom... A za tebe i mene?

Ko je tvoja porodica? Na koji put ćeš se ti uputiti? Na onaj koji vodi do fotelje ispred televizora ili zadimljene kladionice, ili onaj koji te mami u magli dok reflektori probijaju tminu u promrzloj noć na tom slavnom mestu na Topčideru?

Da li postoji izgovor, pa sve i da nemaš novca? Igra Partizan! Igra Sasa Ilić! Imaš li bolju ili preču familiju od njega i nas? Te noći, tog četvrtka mi krećemo u ofanzivu... Sa ovim sto imamo, takvi kakvi smo, sa onima koji ne zaslužuju da nas vode i sa onima koji možda ne zaslužuju da igraju za nas… Ali taj Sasa Ilić, pa makar i u trenerci i prekriven ćebetom pored terena dok se jedi i psuje u sebi i na glas, zar on nije dovoljan razlog? Zar ćeš propustiti taj momenat, tu eksploziju strasti i slavlje kada postignemo gol? Te noći, tog 15-tog počinje nova slavna epopeja ovog prokletog Kluba, a ti ćeš biti tu, pored mene, na Istoku "N" da zajedno sa svima ostalima odškrinemo put u slavu.

Svi na JNA!
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
To sto je ostalo 2500 karata za jug govori vise od svega. Nekada, bez obzira na fazu takmicenja, protivnika, jug je prvi bivao rasprodat! Sada na par dana od meca, trecina jos neprodatih karata. Na kraju krajeva, jug nije bio pun ni protiv Mladosti, tako da...Istok, steciste Partizanstine, a bogami i zapad sasvim dobar.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Nije ni cudo, 50% juga su otisli na istok i zapad. Ja i par drugova takodje. Pretpostavljam da vrlo malo clanova ovde ima koji jos uvek idu sa "onima" na jug...
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
Odlaskom Evertona tanki smo po gabaritima. Zdjelar, Pantić, Mesko, Bambi, Suma imaju svi po 45 kg. Teško ćemo igrati neki agresivni fudbal sa takvim profilom igrača skupa u vezi. Opet kakvi smo, takvi smo i naši smo. Jedva čekam da krenemo.

Napred Partizan.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Braćo svi na stadion !!!

Briga nas za upravu, za navijačke razmirice , za hladno vreme, briga nas za sve jer igra Partizan !!!

Pre 13 godina smo po mnogo ružnijem vremenu i snegu od pola metra dočekivali Dnjepar . Da ne bi pola litre kajsije koju promuvasmo na JNA zaledili bi se ali od Odite se vrtelo u glavi i njegovih saltova mnogim igračima Dnjepra.

1989 godine Dinamo Bukurešt mnogi navijači ovde nisu mogli da gledaju uživo,em bilo davno,em zbog kazne se moralo putovati do Podgorice.

Pre toga čak ni brat Goran Tomić nije mogao gledati Partizan na proleće u evropi,jer je bilo baš davno 60-tih..

Zato svi na stadion ,povedi brata Grobara,povedi sina,povedi komšiju ludaka,povedi svakoga kome srce kuca za crno bele boje !!!

Igrači su svoje obećanje ispunili, na nama je da obećanje kojim nas zavetovala grupa JNA svi ispunimo..

“ Nikad nećeš biti sam, ja ti to obećavam
Za crno-bele boje te, ja ću dati sve
Pesma neka ori se, nikada ne prestaje
Crno-bela armija za te bori se..”
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Ti burazeru sto @mrzis sve,i ti @stole sa viskom e u ovom stanju u kojem sam trenutno,ucinili ste mi da se osecam prilivegovano.Hvala vam,"I SVE U KURAC PARTIZAN JE SAMPION"
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.302
Reaction score
11.912
Локација
Tu, odmah iza tebe
Cetvrtak 15.02. u 21:05 - Hram te zove!

Zajebi sve, dodji da pruzis podrsku momcima na terenu!
 
Учлањен(а)
23.10.2013
Порука
271
Reaction score
305
Локација
Pet kilometara od epicentra veltšmerca
Šta god hteo 15. februara uveče, šta god htela 15. februara uveče, možeš to i u Hramu.
Ako ti se mazi sa devojkom, dečkom, bračnim drugom ili drugaricom, mazite se na stadionu, nećemo vas ni primetiti, jer zaljubljeno gledamo Tavambu; ako ti se čita, ponesi knjigu i čitaj na sav glas, jer nam treba buka; ako hoćeš da praviš društvo baki, ogrni joj crno-beli šal da se ne prehladi, dođite ruku podruku, i u dvoglasju zagrmite jako, da se trese, da popucaju reflektori, da uvene trava, da se sruši Nemanjina 11, jer nam treba pobeda!
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Kod nas ovakvi uspesi nikad nisu bili euforicni, nikad nismo ispraceni u medijima onako kako treba, nikad nismo specijalno pozivali navijace da dodju na stadion..

Ali postajalo je nesto drugo, nesto sto samo mi osecamo.. Ma koliko mrzeli upravu, ma koliko postojale razne podele medju navijacima, Grobari, Partizanvoci, semenkari mi smo znali da dolazi dan kada igra nas Partizan, dan kada sve prestaje da postoji i jedina stvar koja nas zanima je ta crno-bela boja..

Ako me pitate sada koji ce rezultat biti, reko bih losa igra i 0-1 za goste.. nikad nisam bio optimistican kad je FKP bio u pitanju.. ali znam da ce doci tih 90 minuta i da cu prodrati grlo i bodriti momke na terenu, zivecu za tu pobedu i uciniti sve za prolaz daljee..


Idemo bre! SVI NA JNA!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top