Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Preko Lendejla 14 poena primamo za poluvreme.
Smejali smo se ciganima kada im je kikanovic igrao centra. Zato sada mi imamo americku verziju...
Doveli smo najgoreg defanzivnog centra, i najgoreg defanzivnog pleja.

Dule ovakve ne bi uzimao ni u razmatranje. Odbrana 0.

Jebem te sreco.
 

sprars

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
175
Reaction score
191
Локација
Loznica - West Coast of the Serbia
ako cemo od aranitovica u napadu da zivimo onda nek ide sve u kurac, a odbrana nad dubljevicem je ocajna, bolje da je stavio stolicu da ga cuva umesto lendejla.... btw. opet canak zaboravlja na tajm aut
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Ne zezajte ljudi, kako mislite da bez Zagorca, Sija i Jankovića igramo protiv Valensije.

Vanja i Sani kad isuču revolvere, kao ono u Maratoncima - Pa jesi pogodio vazduh.
 
Последња измена:

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Da je bilo malo pametnije igre u nekim momentima bila bi utakmica na jednu loptu. Bez Zagora i Bandje tesko je bilo ocekivati pobjedu.

Opsti utisak i nije bas neki, zabrinjavajuca igra par igraca i opet ocajan sut za tri poena.
 

sprars

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
175
Reaction score
191
Локација
Loznica - West Coast of the Serbia
Daj dovedite pleja jebo vas pejdz vise i kukavicluk kosarka sa plejom
npr. Dilejnija da dovedemo, jos uvek je slobodan igrac, samo pre toga moramo da se zahvalimo preCedniku Vucicu da bi nam dao pare za njega ;) salu na stranu, da smo imali para sigurno bi doveli boljeg igraca, mene je veceras kod pedjza najvise iznervirala odsutnost u kljucnim momentima, covek baca loptu gagicu i daje im onako laganu kontru, da ga streljas, to vec nema veze ni sa fizikalijama ni sa tehnikom..... kod duleta bi on prangijao od 5 ujutro pa bi sledecu pokidao!
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Jel sad onaj dan kad se pljuje po igracima... kako ono ide... jedne sedmice ludujemo, navijamo i svrsavamo na tim a onda druge sedmice sve kontra ... psujemo i mrtve i zive... Principijelni do zla boga ...

Elem uprkos svemu nije ovo ni los mec, racunajuci da nisu igrali Sy, Zagor a vala i Novica ( njega ne smatram za ozbiljnog igraca u KK vise kao neki motivator ). Ljudi su prosle godine bili 5. u ACB, 9 u EL i osvajac superkupa spanije ... Jbem li ga nije to bezazlena ekipa, a svi koji su ih i gledali ranije znali su sta nas ceka... Iskreno ne znamo ni sami kako smo bili u vodstvu prvo poluvrijeme.

Marinkovic se vratio starim boljkama, igram se malo Lebrona ... Ne sutira kada je sam vec udje pa onda sut preko igraca sa skokom unatrag. Kako Stojance nekad rece, Pejdza nam sad pa sad uguse fizicki jaci igraci ... a boga mi ovi su nam ugusili kompletnu spoljnu liniju ...
To nam je sto nam je, ne treba psovati, treba biti malo ljut, treba piti espresso, ljubiti lijepe zene i JOS VISE VOLJETI PARTIZAN.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.778
Reaction score
55.507
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
U ovom odnosu snaga realno je između 15 - 20 razlike.
Da nije bilo sada već standardnih Vanjinih genijalnosti, bilo bi egal.
Ali sve to ne umanjuje doprinos stranaca.
Lončar prst na čelo.
Gledati zanimljive ncaa igrače nije dovoljan kvalitet da oni zaigraju za KKP.
Nije forma.
Fizikalije, odbrana.
Lendejl i Pejdž su direktno i indirektno odgovorni za bar 50 poena, bez preterivanja.
Svaki napad s njima se rotira, kasni, mismečuje.
Gagić standardno najbolji. Da mu se da 8 ličnih grešaka i snaga za 40 minuta, pa da Lendejl ni ne ulazi, makar i trpeli sve njegove gluposti.
Zagorac mnogo fali.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Opet amaterizam u finishu...haos dodavanje u ruke 3 napada pred kraj.
Meni se ne svidja nacin na koji stranci (Dzok i Paige) doprinose do sada,treba ih zameniti jer nijedan od njih nije igrac na koga se mozemo osloniti u kljucnim trenucima.Dzaba Ali izgine u odbrani kad ova dvojica ne mogu nista da odbrane.
Vanja Marinkovic :pop:pop:pop
Nema nade za njega...
Iako deluje da je -8 protiv Valensije u Spaniji ok,nekako ostaje gorak uskus,delovalo je da je uz pametniju igru ovde mogla da se juri pobeda.
Ali ok,nas cilj je da dobijemo sve kuci ,nadam se da cemo to i uspeti.Teraj dalje.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
ako cemo od aranitovica u napadu da zivimo onda nek ide sve u kurac, a odbrana nad dubljevicem je ocajna, bolje da je stavio stolicu da ga cuva umesto lendejla.... btw. opet canak zaboravlja na tajm aut
Daj dovedite pleja jebo vas pejdz vise i kukavicluk kosarka sa plejom
npr. Dilejnija da dovedemo, jos uvek je slobodan igrac, samo pre toga moramo da se zahvalimo preCedniku Vucicu da bi nam dao pare za njega ;) salu na stranu, da smo imali para sigurno bi doveli boljeg igraca, mene je veceras kod pedjza najvise iznervirala odsutnost u kljucnim momentima, covek baca loptu gagicu i daje im onako laganu kontru, da ga streljas, to vec nema veze ni sa fizikalijama ni sa tehnikom..... kod duleta bi on prangijao od 5 ujutro pa bi sledecu pokidao!
Imena i prezimena igrača i trenera Partizana se pišu velikim početnim slovom.
 
  • Like
Reactions: rus

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Lepo je sve izgledalo u prvom poluvremenu medjutim licno mislim da ono sto nas je iseklo je 3 licna greska Gagica koji je ekspresno morao na klupu..Videlo se to kad je usao ponovo jer Lendejl nije imao sanse protiv Dubljevica i onog crnca..sve u svemu odigrali smo dobro protiv ekipe koja realno moze da igra i EL po budzetu i rosteru..cak sta vise u samom finisu imali i sansu da ih stignemo..nije ovo uopste lose..
 

Akila6

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
212
Reaction score
126
Локација
Kragujevac
Bez najboljeg igraca Zagorca i Sija ovim rezultatom mozemo biti prezadovoljni. Mene vise nervira sto smo mi od Trenta izgubili, a njih je oslabljeni Zenit razbio. Ono cega sam se bojao, se i dogodilo. Marinkovic opet jednu dobru, pa jednu ocajnu, sut iz Srbije igre 3-16.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Gagić standardno najbolji. Da mu se da 8 ličnih grešaka i snaga za 40 minuta, pa da Lendejl ni ne ulazi, makar i trpeli sve njegove gluposti.

Bas to i ja mislim... Lik je degen, ali makar znas sa njim sta i kako. Red gluposti, red necega. Da je dao ona slobodna na kraju, pa da zakuva skroz. Ostali samo improvizuju, igraju neku alibi igru. Playmaker-i sramotni. Ne umeju da izvedu loptu na 45 sekundi do kraja i dva poseda - dva puta za redom!? Lendejl je joke igrac. Ako su nam njega prodali kao centra, Loncar moze da se samoubije momentalno.

Jeste pocetak sezone, imali su par OK partija gde je isao sut, ali ne moze se izgurati cela sezona na zelju. Ozbiljne ekipe ce da nas resavaju lagano.

Edit: Vanja je lost cause. Ako cemo njega da forsiramo na ustrb nekog jeftinijeg amera sa poenima u rukama, onda Ostoja uzalud pravis mobilne aplikacije. Bolje nadji nekog savetnika ako ovi na kamari ne umeju.
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Vrijedjanje igraca Partizana pa ma koliko bili losi mislim da ne treba da bude dozvoljeno na ovom forumu ... Bilo da su stranci, Gagic ili bilo ko drugi ...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top