Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.780
Reaction score
29.685
Локација
Beograd
Ovo je ,,arhivirano,, i već treba misliti o onome što dolazi...

Dešava se svakom, pa i najboljem napadaču da promaši ono što ceo svet već vidi u golu, jeste, nekad odskoči lopta, dolazi ti nezgodno, promeni pravac, težište ti nije tamo gde je to idealno, pa onda stajna noga, pa onda nekad hoćeš da zapneš i da pocepaš mrežu...i, eto - promašiš...

Samo što svaki pametan napadač kada mu se tako nešto katastrofalno desi kao Sadiku u Inđiji i Asanu protiv Moldea, treba da zauvek zapamti tu ,,lekciju,, i da NIKAD VIŠE kada je sasvim blizu i sam ispred gola ne zapinje kao da treba da prebaci stadion, nego da samo ćušne loptu u tu mrežu...
Blizu je to, gol je veliki...to mora da se da...
Pa Asano da je pustio da ga lopta udari bilo gde u telo, glavu, nogu, umesto što je pokušao da je šutira iz sve snage, ušla bi u mrežu...
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Slažem se sa svima da nam je podhitno potreban prvi špic koji će koristiti šanse. Ono što sam zaboravio da napišem u prethodnom postu je to svaka čast ekipi kako je pre svega brzo uzvratila golom i izjednačila a potom i preokrenula. Bravo Savo bravo ekipo! U revanšu moramo dati gol nema tu šta da se priča, vraća nam se Ostojić nadam se i drugačije će odbrana izgledati i mislim da će Natku dati veću minutažu. Ponavljam voleo bih da ga vidim uz Zdjelara u vezi. Bravo Savo za izjavu novinarima. Sadika kazniti za ovo pričanje telefonom pa nismo u beton ligi da se može ovako zajebavati rebnuti ga po plati.
 

igor4202

Početnik
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
45
Reaction score
115
Локација
Beograd
Natho je više ofanzivan igrač i zadužen je za prenos lopte. Slab je u defanzivi pa je zato i logicna izmena umesto Sume koji je iako je dao gol bio malo dekoncentrisan.
Po meni je samo logičnija izmena trebala da bude Asano Sadik.

Recept je kratka pas igra kao kod našeg drugog gola jer se videlo da njihovi defanzivci to ne mogu da isprate.
 

Partizanovac

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2018
Порука
144
Reaction score
276
Najupečatljiviji i najjači trenutak sa tekme(ne uzimajući u obzir decu),onaj kada je Savo dobio žuti,kada je rekao sudiji "HOW MUCH?"
Žao mi je što nismo večeras imali krštenog špica pa da muljnemo još 1-2
Ono SaDICKovo ponašanje je za neki trećeligaški tim...
Mora da mu je Milošević očitao lekciju na poluvremenu,a ovaj 'zamerio' na povišenom tonu trenera,pošto se sa time nije sreo u velikoj romi iz koje je došao i u koju može da se vrati odma
Čoveče,došao si u SVETI KLUB,shvati to!
Deci svaka čast,naježio sam se kad je na početku kamera snimala zapad,a tek skandiranje 'Demir Jukić',došlo mi je da zaplačem...
BRAVO DECO,TAKO SE NAVIJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DARZYK

Početnik
Учлањен(а)
18.06.2017
Порука
23
Reaction score
33
Valjda su sada neke stvari ogoljene do kraja. Da se sada konačno vidi ko pravi manjak i džabe uzima mesto. Iskreno sam verovao da će nas sve demantovati aliSadik tripuje da je Klajvert carini loptu, a šut mu je ko štakom, da se zapitaš ko koga zajebava više. Ono na ogradi pokazuje da je i bezobrazan. Ostalima svaka čast. Muški do kraja. Dugo ne videh da nekog presingom davimo duže od 2 min a večeras smo ih napadali maltene na petercu. Navijačima svaka čast i voleo bih da vidim bar 20 000 dece u našem hramu i iskrene ljubavi.
 

Walt

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2019
Порука
154
Reaction score
200
Локација
Beograd
Mora Tošić više da mu pomaže ili Šćekić
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Njih dvojica moraju više međusobno da se pomažu Miletić u napadu a Tošić u odbrani kako bi ta desna strana imala smisla. Moramo zaboraviti ovu utakmicu i igrati kao da je 0 0, ne smemo kalkulisati gore.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Pa to mi nekako i ima logike jer jedino njega poznaje iz ekipe, zna šta može od njega da očekuje.
Izbacio je Asana na stranu posle kog je usledio pas ka Tošiću i sudarili se Ožegović i Tošić ako se ne varam, imao je lepu dubinsku ka Miletiću..
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
Gigiću koliko si ti loš, kad si naš treći špic?

Bolje i pobeda od 2:1 nego remi od 1:1 , kad već nije ostalo 0:0.

Imamo 7 dana, slobodni smo za vikend, da se dignemo 20-30% i prolazimo, kao što i Savo reče na kraju.

Sa nama uvek cirkus...
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.322
Reaction score
3.990
Локација
Kobasicarija "Venac".
Niti smo mi bili dobri kao protiv turaka, niti je malatija molde. Sreca pa je ispalo da nosimo kakvu-takvu pobedu u norvesku.
Agresija je bila dobra, uvek smo im bili za vratom kad imaju posed, ali cim prodje lipta na prvu pravili su nam frku. Ofanzivno smo boli anemicni vecci deo utakmice. Ubijala nas je sopstvenas pas igra. Glavni problem-sadik! Niti je umeo primiti loptu niti uposliti igraca. Oni pileci sutevi su cist bezobrazluk. Ozegovic, onakav kakav je, bolje resenje za centarfora.
Bravo za decurliju!
Idemo ka evropi!
 

Partizanovac

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2018
Порука
144
Reaction score
276
Hahahahahahahaha,auu dečurlijo,bravoooo!!!!
Da nemamo lopove u upravi,pa da se organizuje uvek prevoz i besplatne karte za ovu dečurliju
Odabrani soj!
 

choda_

Početnik
Учлањен(а)
23.07.2019
Порука
27
Reaction score
55
Локација
Novi Sad
Krivo mi je sto posle golova nisu otisli i proslavili sa klincima, istinskim herojima ovog meca.

Potrebna komplet nova garnitura u spicu. Proletos je nasa rotacija u spicu bila za klasu bolja.

Sadika lupiti po dzepu za ovo. Mozda je kod Save i zavrsio, sto bi bilo i dobro jer otvara mesto stranca.

Gol tamo nam daje pluca.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Partizan bi trebao u omladincima sada da ima nesto superiorno Sadiku, ne mogu da vjerujem da nemamo bar prosjecnog centarfora negdje po hodnicima JNA. Sadik sam sebi smeta ono u zivotu vidio nisam.
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Nadam se da vam je jasno da Natko ne moze da igra umesto Sume. Koliko prodora je na brzinu Suma imao, zna da povuce loptu bez prejakog fora i lako pobegne onim grmaljima. Natko moze da igra umesto Scekica ali tu mora Tosic mnogo vise da se angazuje u defanzivi, kao Fica otprilike. Sredina Natho i Zdjelar bi bilo kao Matic i Erera sto su igrali i Lingard na krilu. Naravno, ne poredim ih, niti sam fan odvratnog kluba navedenih, cisto primer dajem.
Po svemu sto sam video ove sezone, Suma mora da ima mesto u 11.
 
  • Like
Reactions: MAK
Статус
Затворена за писање одговора.
Top