Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Iskreno sam mislio da je Lazar prestao da se bavi profesionalnim fudbalom , kakvo iznenađenje..

Po meni skroz loša kupovina , ali samo će vreme pokazati šta i kako.

Ponovo imamo tim gde niko nema snage da šutne ka golu van 16m..
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
I znaci zavesa se spusta iz Cacka. Procitao sam sve i zakljucujem da smo definitivno nenormalni i kao ljudi i kao komunisti. :D

Da nam je neko rekao da cemo dovesti dobrog levog beka, produziti Pavlovica, iskopati klinca bisera na krilu, razigrati Sumu, dovesti Japanca iz Arsenala, crnca iz Rome, doktora izraelca i vratiti Markeca, pa tacno bi tog istog, svi mi kolektivno oterali u tri lepe jer se drogira i uz to nas zajebava.

Doveli smo dosta i uglavnom dobro, obezbedili Evropu, sad je sve na strucnom stabu. Materijal za ozbiljnu igru imamo, samo da se pametno postavi. Ozbiljan test za Milosevica.

Kontra napadom na sistem! :navijac
 

Leo42

Početnik
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
151
Reaction score
444
Локација
Niš
Kakav triler poslednja 2 dana na Milevi, jujuju
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
U poslednjim trenucima meča, Vazura iznenadio iz kontranapada...

Mislio sam da nema ništa od transfera večeras, a Markec je bio poslednje ime koje je bilo razmatrano u javnosti kao neko realno pojačanje, ubijao sam vreme sa razmatranjem formacija na temi o F.K. Partizan, kad ono, opa, Markec se (iznenada) vraća kući...i, kako sad sastaviti tim?

Ja mislim da je ovo sasvim solidno za štafetu 4x100metara, samo još malčice fali, evo: Asano u prvih 100m ima izrazitu prednost, Markec je održi, onda nam samo fali još jedan igrač da spiči dodatnih 100m (da li je Pešukić možda solidan u tome dok ne dođe neko brži?), i onda, naravno, dugim korakom Umar Jusein Bolt Sadik to finišira do zlatne medalje na Olimpijadi...
Ah, da, fudbal...

Pa, eto, očekivao sam nekog Rikarda, Tejga, Klea, Tavambu, Škuletića, malo više neke mase u reketu, ali ovo je najlakša konjica koja je ikada zaigrala u Partizanu...
Kako će to da izgleda, možda Savudin zna...a možda i ne zna...

I, kako stoji Forum?
Optimizam, pesimizam, osvajamo titulu, duplu, triplu krunu? Odustajemo od titule? Propast?

Kako sad cenite stvar? Ja je uvek cenim i ovako i onako, mož da bidne al ne mora da znači, ražanj se nikad ne pravi dok je zec još u šumi, ali se ni koplje ne baca u trnje, dok bitka još traje!
Što će se reći: Napred Partizan!

:napred-partizan: :šal :napred-partizan:
QUOTE]



Stojkovic
Miletic - Ostojic - Pavlovic - Urosevic
Zdjelar/Scekic - Natho
Asano - Suma - Markovic
Sadik

Po meni
Asano - Markovic - Stevanovic

Titulu ne ocekujem, ocekujem lep fudbal.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Ne znam što se ljutite vi na nas koji ne slavimo Lazarov povratak. Tražili smo napadača, ljudi. Dobili smo momka čiji je učinak u zadnje 4 godine za 5 klubova:

24 utakmice
5 golova
Mnogo vremena provedenog po splavovima i diskotekama

Jedino je dobro što je naš. Grobar. Vjerovaću i ja u njega ali budite sigurni da će mu trebati MNOGO vremena da se vrati u formu.
 

Relja

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
4
Reaction score
15
Локација
Belgrade, Serbia
Jel može neko ovde nešto da argumentuje? Dobronamerno pitam. Previše ste isključivi sa komentarima i bezveze pravite razdore.

Marković je i levo i desno krilo. Igrao je na obe strane tokom karijere, rekao bih prilično ujednačeno u smislu broja utakmica. Na levom krilu imamo Asana i Stevanovića, na desnom Tošića i Lutovca, od igrača u nekoj užoj rotaciji. Sada definitivno imamo peto krilo u užoj rotaciji, pošto Asano sigurno neće biti centarfor, na to možete odmah da zaboravite.

Znači, doveli smo igrača na poziciju (pozicije) na kojima smo odlično popunjeni, jer osim što imamo po dva igrača na krilima, imamo i lepo raspoređen profil. Asano, veoma brz igrač koji voli da agresivno napadne dubinu, i Stevanovića, koji je vrhunski dribler, koji voli da ima loptu u nogama i invidualno rešava sve igrom 1 na 1 i čak 1 na 2, gde je izvanredan i gde može mnogo. S druge strane, imamo Lutovca, koji je sličan profil Asanovom, i Tošić koji je sličan profil Stevanovićevom. Naravno, i između Asana i Lutovca, i između Stevanovića i Tošića postoji niz razlika u finesama i kvalitetima, ali suštinski, dva igrača čiji je glavni adut vezan za igru bez lopte, napadanje dubine i brzinu, i dva igrača koja najviše mogu sa loptom u nogama, da uprostimo.

Moje mišljenje je da Marković nije kvalitet zbog kojeg nagomilavaš poziciju jer rezonuješ da je ipak suviše dobar da ga ne bi uzeo, i pored toga što je mesto popunjeno.

Te priče o tome što nije igrao fudbal, što se kurva ili šta ja znam me ne interesuju i prenapumpane su. Nisu profesionalni fudbaleri likovi iz kraja, Markoviću je potrebno mesec dana da se vrati u top formu, fizički naravno.
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
395
Reaction score
2.739
Локација
Novi Beograd
Na tog Zuku i Moreiru ide jedno najmanje 20-25 promasaja koji su pokusali da ozive karijeru jer su pre sezone u Partizanu imali 6 meseci neigranja ili 10ak utakmica za dve sezone. Izlizana prica vec
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.017
Reaction score
668
Sad vam i Lazar ne odgovara?:krsti::šal
Da je došao Mesi - prenizak je
Ronaldo - derpe
Bendtner - previše mator
Grizman - nemoj njega francuz je...
Grobarima je teško ugoditi... Ali baš.


Sve u svemu, sigurno nije doveden a da Savo nije konsultovan i da Savo nema u glavi taktiku, ko će gde i kako... Da li će mu igrati Stevanović-Suma-Markec pa Asano u špicu ili Asano-Pavlović-Stevanović pa markec špic, pustimo ljudi Savu da radi, razbio je cigane u finalu, zna posao, za sad ima kakve takve rezultate, pustimo ga da radi.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Za ovu laku konjicu dobro bi dosao igrac tipa Skuntelar i nadavao bi se golova i golova. Sad sta je tu je nadao sam se potajno i spicu do ponoci.

Stojkovic, Miletic, Ostojic, Pavlovic, Urosevic, Scekic, Natko, Bambi, Suma, Markovic, Asano.
Ova postava je dusu dala za ligu evrope i derbi.
 

MladiGrobarNiš

Početnik
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
2
Reaction score
6
Локација
Niš
Jebem ti da vi u 2019. godini imate takvo poimanje fudbala da mora da ima neki "rasni" golgeter koji "otresa" stopere "kao sline". Sad je sve u brzini, brzicentarfor koji ume da dobro iskontrolise loptu i pre svega koji ima dobru kretnju je mnogo korisniji od nekog sidrasa u napadu koji ume nekog "da drzi na ledjima" i da se onda igra svodi da krila pretrce protivnike po bokovima i gadjaju ga u glavu ili ga neki veznjak sa polovine terena gadja u glavu.
 
  • Like
Reactions: MAK

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Da li je Markec splavar, freestajler ili što god, nemam pojma. Da je trenutno mrtav igrač, to znam. Da li može da se vrati na neki nivo od pre 5 god, sigurno može. Kako će to da uradi, to je na njemu i struci.
Da li ja volim kad se naša deca vrate kući, volim. Da li mi se svidja da preko Partizana oživljavaju karijere, to nikako. Meni samo treba neko da objasni našu skok igru, ništa više. Kao igraćemo tika taku, hoćemo malo sutra. Sadik nije sposoban da pogodi glavom, a ostali metar i žilet. Ta laka konjica koja se najavljuje ovde po bokovima će da ubaci loptu kome? Mi svakog vikenda igramo protiv bunker ekipa i nemamo napadača. Dovodimo Markeca na mesto najboljeg strelca ekipe???
Ako Savo od ove papazjanije napravi tim koji će da melje, ja mu skidam kapu. Do tad, ja ću da navijam i da se nerviram, nemam alternativu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top