Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Tera se najbolji centar lige koji je kvalitetniji od Jankovica za 50% ,bez sanse da odigra neku utakmicu u kontinuitetu i pokaze zasto je doveden.
Vise mi je muka da citam ovo. Skauting je ili pao ili je van ikakvog koncepta, ali to ne menja cinjenicu da se minuti na parketu zasluzuju iskljucivo na treningu. Po tebi Trinkijeri namerno sabotira celu ekipu jer ima nesto protiv Arta. A on ako je vec najbolji centar lige (ne kazem da nekad ne bi bio, ili da ne bi bio da je u top formi), trebalo bi da to demonstrira, prvo na treningu, a onda i na parketu.

Nema sta struka opet dominira.
A i ti dominiras vec redovno.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.164
Reaction score
3.688
Nadam se samo da Parahovski ima nekog normalnog agenta i da cemo uspjeti sporazumno da se razidjemo. Covjek se bas nije uklopio i bolje je za sve da ide jer sezona jos nije ni na pola.

Nek nadje sebi neki aganzman, a mi mu platimo dio, oko dva mjeseca ja mislim. Nazalost mi nemamo 8.3M$ kao neki i pare nam trebaju za zamjenu.
A on brate nije mlad i ako bude sjedio do sledeceg oktobra, moze upropastiti i narednu sezonu.

jbg, valjda cita forum ili mozda da mu neko kaze ko ga sretne u BG :)
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Sporazumno ce se resiti stvari izgleda. Parahovskom ce biti isplacene 4 plate. Mesecno je zaradjivao 38 hiljada. Sto znaci da cemo mu isplatiti nesto vise od 150 hiljada. Sa obzirom da je njegov ugovor vredio 500k oslobodilo smo nekih 350 za novog igraca, sto nije losa svota. Problem je u tome sto nema bas nekog izbora na trzistu. Koliko je Mozli neocekivano dobro odigrao do sada, toliko je Art podbacio neocekivano. Neki faktori se nisu poklopili na pravi nacin tako da je ispalo ovako na kraju. Povreda, privatni problemi...itd
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.330
Reaction score
10.982
Локација
underground
Tacno da ga je Trinkijeri katovao u Kantu.Ali ono sto sam siguran je da on ne bi dozvolio da mu neko dovodi igrace bez njegovog odobrenja,i da bi u tom slucaju momentalno otisao,a nije da ne moze naci klub u evroligi i za veci novac.Ono sto je sigurno da mu on nije bio prvi izbor.Za Ajversona znamo,a verovatno ima neko za koga ne znamo.Ako je za utehu ni Ajverson koliko vidim ne briljira bas posebno u Zenitu.Da li su privatni problemi u pitanju,ili ne,ne znam,samo se nadam da postoji vec dogovorena zamena,jer ako nije tako bicemo u problemu da nadjemo kvalitetnu peticu.
 

nikola1970

Grobarčina
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
1.003
Reaction score
2.069
Локација
BGD
A i kad god je ušao u igru smešno je izgledao... Čovek sa 130kg mišića i preko 210cm koji deluje kao apsolutni mlakonja.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Smesan je lik. Kakvi god da su razlozi ovakve igre,ne postoji opravdanje za iste. Vidim da mu porodicni problemi nisu predstavljali probleme kad je potpisao lep ugovor na zalasku karijere...
 

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
Vise mi je muka da citam ovo. Skauting je ili pao ili je van ikakvog koncepta, ali to ne menja cinjenicu da se minuti na parketu zasluzuju iskljucivo na treningu. Po tebi Trinkijeri namerno sabotira celu ekipu jer ima nesto protiv Arta. A on ako je vec najbolji centar lige (ne kazem da nekad ne bi bio, ili da ne bi bio da je u top formi), trebalo bi da to demonstrira, prvo na treningu, a onda i na parketu.


A i ti dominiras vec redovno.
Od samog Nicka
me hvata nagon za povraćanjem....
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.886
Reaction score
10.007
Kakve igre, konkretno? Ne secam se da je ijednom dobio minute i priblizno prvoj opciji na petici. Dobio je manje nego li i prosecna zamena. Kad da se razigra? Delim misljenje da je imao kardinalne propuste i povremeno delovao smesno za onu sicu minuta sto je provodio u igri.

Sa druge strane, ne moze igrac onog tipa da udje u igru i da se ni odbrana ni napad ne izmene skoro uopste, odnosno taktika. Ima i do Trinkijerija.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.558
Reaction score
11.059
Pa i ne moze da dobije minute kad je ocigledno da ne moze.
Jos na pripremnim utakmicama je pokazao da ne moze. Pricalo se o nekoj povredici (ledja valjda) pa se pretpostavljalo da je zbog toga. Ali jos tad nije mogao, npr. u toj utakmici u kojoj smo dobili Makabi njega su zgazili u reketu i ispadao je smesan, ali i tad se nalazilo opravdanje u vidu te povrede i toga sto za Makabi igraju vrhunski centri.

Sad protiv Venecije sam popizdeo kad ga je Dej ugurao u reket ledjima skoro bez ikakvih problema. Tako nesto Art ne sme da dozvoli sebi jer naspram sebe ima mrsavog krilnog centra kome igra ledjima nikad nije bila jaca strana. Naravno da ce da ga izbaci i da nece da dobija minute. Ne moze da ima nista do Trinkijera, sta je mogao da uradi? Pretposavljam na sta se aludira, ali zar stvarno ima svrhe u takvoj situaciji Andrea uzme i nacrta neku akciju za njega npr. na niskom postu? Nista se ne bi desilo, pokusavao je on to i uvek se odbije kao od zida.
Covek nema snage i ne moze i to je toliko ocigledno da boli, ne znam otkud ideja da je trebao da dobije vise minuta.
On je izgubio ono po cemu je bio prepoznatljiv i tu je uzalud bilo sta pokusavati. Pogresili smo i vreme je da se odradi kontrola stete i da se nadje resenje za raskid, samim tim i stvori mesto za nekog ko zapravo moze da doprinese nasoj igri.
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.186
Reaction score
28.228
Локација
ZATUCANA CIGANJSKA SMRDIJA
150K evra za 4,5 minuta igre...dobra mu je satnica. Bolje da smo kakav dom zdravlja obnovili. Jednino po čemu će Para...whatever biti zapamćen (slično kao i nolan smith) to je da je svojim košem eliminisao jedan klub-košarkašku instituciju iz jednog takmičenja. Žali Bože 130kg mesa. Mada, nije mi jasno na koju foru i ovaj Birčević lovu uzima...i do kad.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.254
Reaction score
3.720
Dobro, taman se pojavljuje domaći free agent na poziciji petice dominatora:D:pop
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.305
Reaction score
15.381
Локација
U pizdi materini
^ A možda je i nabavio kvalitetan par patika ...

Što se tiče Artjoma ja sam gledao utakmicu Belorusija - Danska(nisam 100% siguran za protivnika) kada su objavili da je potpisao i zapazio sam da je veoma sporo i meko delovao u duelu mada sam mislio da je do trenutne forme.Predugo je se čekao sreća da je brat Mozli iznenadio igrama.
 

Simpatizer

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
149
Reaction score
309
Локација
Novi Sad
Nemojte prizivati Gagica molim vas... bilo kako bilo, da je ostao brat Si umesto Pejnersa mislim da bi mnogo jaci bili na toj poziciji, prvenstveno na sutu za 3, odbrani i ostalim stvarima. Vreme je za promene, nadam se da ce se odraditi sto pre, zalihu u Evrokupu imamo, ABA ne sme da trpi, 1. ili 2. mesto u ligaskom delu i prednost domaceg terena je imperativ
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.715
Reaction score
23.227
Локација
Академија
Ако не рачунамо припремне утакмице и турнире, Парахоски је провео на паркету укупно 74 минута (АБА 34 минута а ЕК 40). Ако је плата месечно 38.000 а исплаћене су четири (152.000) онда испада да је сваки његов минут плаћен 2054 евра. Мало ли је на ову скупоћу? С обзиром да је у оба такмичења постигао укупно 20 поена (АБА 12, ЕК 8) то испадају најскупље плаћени поени у историји ККП. Неко за ово треба да одговара - Остоја, Тринки, Лончар, Шилобад, Тоша или кафе куварице, ко год. Неко мора јер ово сигурно неће допринети "финансијској консолидацији" које су Остоји увек пуна уста.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top