Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.918
Reaction score
4.265
Koga boli q sta su oni izjavili
Izjavio je gljivica da daje ostavku bio je mart 2019... sad u julu 2021 je najavljivao neke azdaje ?! I opet je slagao i u medjuvremenu je lagao... i znate sta lagace i dalje
Ovakvih govana nema ni u seoskim ligama, toliko javasluka amaterizma bezobrazluka lopovluka... da bog da svaki dinar potrose na lekove za sebe ... pi◇ka ima materina da im pi◇ka materina

Ne znam sta stanoje ceka - ili pojacanja da imam skim da igram ili da mi se napusite q cao zdravo vidimo se nikad cujemo jos manje

Sad neko treba da se misli kako ce lola odigrati ?! PA ON NE TREBA DA BUDE TU, decko nije vise fudbaler vec godinama, sta koji q radi kod nas

Gde su im jebena pojacanja mamu im je◇em hostaplersku
 
Последња измена од уредника:

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
mamo 3 stranca, a dozvoljena su 4 u prvih 11, na klupi bi mogli komotno da imamo jos 2, nista nam ne bi falilo.
Upravo ovo.
Ne mora čak ni 3 stranca da dovedu, dovoljna su još 2. Krilo i desni bek ili ako su ona dva amatera zacementirana, umesto tog beka da dovedu stranog centralnog veznog.

U toj situaciji bi ti desni bek/centralni vezni, desno krilo i Rikardo bili standardni igrači u 11, a Natko/Suma bi se menjali, što nam i odgovara.

Sa 2 stranca i jednim domaćim štoperom ova ekipa bi bilakadra uzeti titulu i napraviti nešto u evropi.

A imbecil iliev priča kako imamo fantastičnu ekipu. Nabijem te na kurac još jednom imbecilčino jedna, svaki put kad pročitam tvoju izjavu meni pritisak ode gore, jebem li ti majku nenormalnu.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.401
Reaction score
4.637
Локација
Zemun
Grobarko Partizanović ⚽ (@GrobarkoPFC) Tweeted:
Partizan pobedio Al Kadisiju rezultatom 1:0. Strelac je bio Marko Milovanović. https://t.co/VKcvtr89sm Odigrasmo neku prijateljsku u Zemunelu, ne pisu sastavi ekipa, ali vidim da je Lola igrao i nosio kapitensku traku, tako da mrka kapa da ce moci da pomogne protiv Portugalaca. Dve utakmice u dva dana, za takvog "bekriju" - sto je mnogo, mnogo je.
P. S. A i bas dobra ideja(cija god) da ovako okrnjeni igramo utakmicu, pa makar i sa rezervistima.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.302
Reaction score
34.414
Локација
vaginamandibularia
Koga boli q sta su oni izjavili
Izjavio je gljivica da daje ostavku bio je mart 2019... sad u julu 2021 je najavljivao neke azdaje ?! I opet je slagao i u medjuvremenu je lagao... i znate sta lagace i dalje
Ovakvih govana nema ni u seoskim ligama, toliko javasluka amaterizma bezobrazluka lopovluka... da bog da svaki dinar potrose na lekove za sebe i svoje potomke pi◇ka ima materina da im pi◇ka materina

Ne znam sta stanoje ceka - ili pojacanja da imam skim da igram ili da mi se napusite q cao zdravo vidimo se nikad cujemo jos manje

Sad neko treba da se misli kako ce lola odigrati ?! PA ON NE TREBA DA BUDE TU, decko nije vise fudbaler vec godinama, sta koji q radi kod nas

Gde su im jebena pojacanja mamu im je◇em hostaplersku
Nesto mi kaze da ivica vec dosta trosi na kojekakve lekove, tablete i slicno
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Pored Loline druge mladosti, uzdam se da je ona prognoza od 60/40 precizna kao i skauting Kluža i sigurne pobede...
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Grobarko Partizanović ⚽ (@GrobarkoPFC) Tweeted:
Partizan pobedio Al Kadisiju rezultatom 1:0. Strelac je bio Marko Milovanović. https://t.co/VKcvtr89sm Odigrasmo neku prijateljsku u Zemunelu, ne pisu sastavi ekipa, ali vidim da je Lola igrao i nosio kapitensku traku, tako da mrka kapa da ce moci da pomogne protiv Portugalaca. Dve utakmice u dva dana, za takvog "bekriju" - sto je mnogo, mnogo je.
P. S. A i bas dobra ideja(cija god) da ovako okrnjeni igramo utakmicu, pa makar i sa rezervistima.
Ko je sve igrao?
Nije trebala utakmica danas da se igra, ajde u nedelju pa i da razumem.Kakva su to zakazivanja 2 dana pred Portugal.
Milovanovic je jedina zamena Rikardu, jeste nema utakmice u nogama al ipak.....
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.326
Reaction score
4.006
Локација
Kobasicarija "Venac".
Citam afirmativne upise pojedinih clanova u vezi milana smiljanica, i ne mogu da verujem da nas ima i takvih koji zive u paralelnom univerzumu.
ok, neka bude da lola pokida na ostrvu i zalepi mi virtualnu dandaru.

boze, zasto sasa zdjelar!?
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.758
Reaction score
14.154
Локација
Madagascar

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Zna li se definitivno sa koliko igrača raspolaze Santa Klara za meč sa nama?
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
772
Reaction score
1.898
Partizan protiv Portugalskih klubova igrao sedam puta, Zanimljivost iz statistike, da kada je prvu utakmicu gostovao uvek je prolazio dalje a kada je prvu bio domaćin uvek je lošije prolazio u tom dvomeču.
Pa nek i sada bude tako.

1955 Partizan - Sporting Lisabon 5:2. Prvi meč 3:3 (u gostima). Elimenaciona faza, Partizan prošao dalje.
1960 Partizan - Sporting Lisabon 2:0. Prvi meč 1:1 (u gostima). Elimenaciona faza, Partizan prošao dalje.
1984 Partizan - Portomonense 4:0. Prvi meč 0:1 (u gostima). Elimenaciona faza, Partizan prošao dalje.
???? Porto - Partizan 1:0. Prvi meč 1:1 (u Beogradu). Elimenaciona faza, Porto prošao dalje.
2002 Partizan - Sporting Lisabon 3:3 produžeci (1:3 regularno). Prvi meč 3:1 (u gostima). Elimenaciona faza, Partizan prošao dalje.
2003 Partizan - Porto 1:1, prvi meč Lige Šampiona. Drugi meč 1:2 (u gostima).
2010 Partizan - Braga 0:1, prvi meč Lige Šampiona. Drugi meč 0:2 (u gostima).

Pošto se i sada prvi meč igra u dostima, nadajmo se da će se tradicija nastaviti i Partizan proći dalje!

Ako ima nekih grešaka i previda neka neko ispravi.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Juče gledam Šerifa, kakvog beka imaju na levoj strani, kakva krila, svi su brži bili od protivnika.Oni su sve te igrače doveli kao slobodne, zanima me ko ih je skautirao jer je nerealno da su onoliko brži bili i od ciganja i purgera.
Eto Ivice, samo baci pogled kako radi skaut služba.
E takvih jeftinih i brzih igrača ima širom sveta, najviše u Portugalu, i sramno je da neki Šerif ima bolju skauting službu od Partizana.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top