Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Odlično izdanje, lijepo je vidjeti kako s lakoćom rutiniramo ovakve ekipe.

Samo jedna digresija. Šta je sa mijenjanjem kapitenske trake? To sam primjetio i ranije al danas je 3x mijenjala vlasnika a da pritom niko ko je nosio nije izlazio iz igre. Ako je već Zeka dobio na početku (iako bih je ja dao Nathu) onda je on trebao da nosi do kraja.
Pa Lola je prvi kapiten pa Lazar, Zeka itd.Kad uđe Lola dobije traku ili Lazar.Bespotrebno je al tako rade po dogovoru verovatno.I prosle sezone se isto dešavalo.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.254
Reaction score
3.719
I onda kada jedan Okuka kaže da imamo dva tima i Iliev to ukapira, vi ne verujete? :D
Odlično prolazno vreme posle ovog prvog bloka sezone, da igrači malo odmore, a onda i da nastave u istom ritmu. Još se potajno nadam da će razum da pobedi i da će se dovesti još jedan štoper i napadač.
Zanimljiva pojava danas na ogradi istoka neke omladine koja se u nekom trenutku preselila na jug.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Dobar mec!
Nikad nisam video spica (svaki je po prirodi privatnik) da onako asistira.
Nikad nisam video mladog igraca da odigra onoliko moderno kao Jovic.
Zeka danas i u cetvrtak toliko bolji nego do tih utakmica da se krstim sa obe noge u oba pravca.

Nazalost, to mi nije “highlight” utakmice, kao ni oni sto se vratise na Jug

Ono glavno je poseta.
Posle 4 godine bez titule, posle 2 bez trofeja.. ne dodjose ljudi da iskazu ni zadovoljstvo ni nezadovoljstvo.
Ljutite se na mene koliko hocete, klub sa “ovoliko” navijaca ne zasluzuje da igra prvu ligu a kamoli da nesto osvaja.
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Pa Lola je prvi kapiten pa Lazar, Zeka itd.Kad uđe Lola dobije traku ili Lazar.Bespotrebno je al tako rade po dogovoru verovatno.I prosle sezone se isto dešavalo.

Znam ja to ali to je kao što kažeš bespotrebno, nisam vidio da timovi po Evropi to rade. Uostalom ko nam je prvi kapiten? Lola? Obično se izabere kapiten, s najdužim stažom i/ili značajom u ekipi, ali jedan od onih koji najčešće igraju, recimo Marković. A malo je smiješno da to bude Smiljanić koji ulazi svaku prestupnu godinu. Svakako dužina staža u klubu ne mora da bude glavni faktor, dobijali su igrači kapitenske trake i nakon 2 god u klubu ako pokažu autoritet i dobar odnos prema klubu i dresu. Svakako mi je nepotrebno da Lola mora da bude kapiten pod svaku cijenu jer je eto najduže tu...
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.160
Reaction score
3.679
Milina gledati kada izgledamo ovoliko mocno. Jojic je nesto cesto spominjan u negativnom kontekstu, pogotovo sto se tice fizicke spreme. Moj utisak je da je odigrao veoma dobro. Mozda je cuo kritike :)
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.226
Reaction score
4.038
Локација
Uvek uz Partizan
Ono slavlje posle odbrane i Rikardova asistencija su sve objasnili.

Dođosmo do ove pauze kao prvi i sa grupnom fazom u džepu. Iz raznoraznih razloga pred početak sezone malo ko je ovo očekivao. Treba skinuti kapu pre svega Stanoju, priznajem neke poteze nisam razumeo i ne razumem, ali rezultat je tu. Bravo Stanoje i veliko bravo za ekipu i Danilo Pantić i Jojić i Lazar Marković su odigrali iznad mojih očekivanja.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.433
Reaction score
11.820
Локација
Beograd
Rikardo je car.Krenuo u svlacionicu pa zastao na jugozapadu i pravio selfije 10 minuta sa decom.Cak su mu jedno dete prebacili preko ograde da se slika pa ga nekako vratio roditeljima.
O utakmici:Stanoje se sprda sa ovom ligom.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.760
Reaction score
29.644
Локација
Beograd
Kad sam večeras nailazio od Autokomande ka Hramu, sedeše neki crnomanjasti momci i devojke tamo gde se prodaju pljeskavice, i onda svi u isti mah ustadoše, i...krenuše i oni ka JNA...pričaju nekim stranim jezikom...i ja pomislih, pa, kad su već krenuli na tu stranu, mogli bi i na utakmicu Partizana...kad ono...oni stvarno stadoše u red na blagajni da kupe karte...ovaj jedan ima i šal Partizana...ma ,,oklen,, ste bre ljudi...kaže taj sa šalom - iz Brazila...
Da sam znao taj prokleti Engleski ili milozvučni Portugalski, pa da ih priupitam još nešto, a ovako...vi'te ako ima nešto po tim mrežama...otkud ti ljudi uopšte ovde?
Znam da je pun BGD Indusa, koji su valjda u nekom tranzitu, ali sad i Brazilci...zanimljiva pojava na našem JNA...

A da li je i ovo ,,zanimljiva pojava,, ili ,,samo,, ubitačna, tek, u BGD-u je letos bilo jedno 40 dana sa temperaturom od 40 stepeni, a sad krajem avgusta je otprilike samo oko 10...e da ga jebeš ako je to zdravo i normalno...

Bilo kako bilo, na stadionu nas se, što stranaca što domaćih, okupilo...toliko koliko nas ima...a nema nas baš puno...tako da sam ja stalno tokom utakmice pokušavao da ,,provalim,, odakle bre dopire neka sablasna muzika -pa da li nas je tako malo da mogu da čujem čak i kako neko pravi ,,žurku,, negde unutar prostorija na stadionu, ili negde van njega?!
Sad ćete da se sprdate kako sam ja prolupao pa mi muzika u glavi, ali...

...da ne beše mene na stadionu...

Pola sata sam ja sa Istoka nagovarao, ubeđivao i ložio onog Živkovića da je u fudbalu beku sasvim dozvoljeno da ode u napad...i kad me je konačno poslušao - usledile su dve asistencije, dva gola Partizana, i - ko sad sme da mi kaže da sam prolupao i da mi je muzika u glavi?! :D

E sad još nešto:
ja to što sam svojom vikom, drekom i savetima pomogao, pomogao sam, to je bila moja građanska dužnost, ali ovaj Stanojevićev Partizan je u Linglongu tako jebitačan da ga je milina gledati!
Stanoje, svaka čast, momci svaka čast! :clap U Linglongu ste i Betmen i Brus Vejn bez problema... : )

Šteta samo što nije ,,pukla petarda,, ali, hajde...biće još utakmica...

Piroman ,,naložen, Živko i Čaki bekovi k'o iz Primere i Bundesa, štoperi od padanja u nesvest posle udarca lopte u glavu, do izginuća samo da se ne primi gol...
Zeka...na svakom delu terena i u svakoj akciji...šteta što ne dade gol, Natho delio pasove, dao gol, Terzu smo posle Kolubare tražili u prvih 11, evo, danas smo ga dobili, ali danas stvarno nije bio njegov dan, Holender opet ništa naročito, ništa bitno - videlo se kakva je to razlika kad na krila uđu Markec i Jović!
Šćeka ko Šćeka, obavlja taj svoj posao, kako zna, ume i može...
Rikardo aždajčina za ovu ligu...

Nije meni Lazar Pavlović tako loš kako neki ovde misle...ima on fudbalsku inteligenciju, ali, FALI mu kontinuitet igara, da ima 38 utakmica po 90 minuta u nogama, bolje bi ga lopta slušala i lakše bi asistirao i davao golove...
Ali to je ono što mene niko ne sluša da Teleoptik treba da bude ,,B drim tim,, Partizana sa najboljim klincima (ali koji još nisu za Partizan), pa kad tamo ,,ispeku zanat,, (u projektovanoj Drugoj, a ne Trećoj ligi!) da onda lako pređu i u Partizan...

Iako sam mislio da je ,,precrtan,, večeras se iznenada pojavio i Štulić...
A pojavio se i Lola, koji je nagrađen ovacijama, skandiranjem i pesmama : Ja bih da igra još malo, i Jedan je Lola kapiten...
I sad bi neko ko je ozbiljan, upitao zaslužuje li on to, ali, kao što sam danas već pisao o tome...ma ljudi kad dođu na utakmicu, oni bi da se zabave, opuste, zajebavaju - pa makar to (po ovoj hladnoći) činili time što pevaju jednom Loli...

A sad ćemo morati da se strpimo do sledeće utakmice Partizana...a nedostajaće nam...
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Čekao sam da prođe ova utakmica, jer, kažu neki, posle evropske utakmice, obavezno kiksnemo u domaćoj ligi...
Jedno veliko BRAVO.
Sve ovo izgleda odlično, a meni najbolje izgleda "hemija" u ekipi. Za taj deo idu pohvale Stanojeviću, ali i najstarijima u ekipi, koji su zaduženi za taj deo "obuke".
Opet bravo Stanojeviću za taktičke ideje i za 'usađivanje" pobedničkog duha i vojnog momenta igračima.
Stanojević ima svoje bubice, imam primedbe, ali su one, na osnovu trenutnih rezultata, neosnovane. Dakle, izvinjenje Stanoju.
I na kraju, uprava. Pilićari, kokošari, jadnici i bednici... Opet vas sportski sektor vadi iz trenutnih govna. Nemate predstave koliko mi je drago što će pare zarađene ove godine stići u klub tek na kraju sezone, a kako sam čuo (izvor je ozbiljan, ali je i on samo čuo) vi u decembru dobijate pedalu, pa nećete uspeti i to da pokradete....
Pa jbt, uz oporavljenog Sumu i dva, ne vrhunska, već dva igrača koji su kvalitet kao i ovi trenutni, samo da ih imamo zbog povreda, umora, kartona, mi uzimamo titulu i prolazimo grupu k'o plitak potok.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.068
Reaction score
4.255
Локација
Humska 1
Dobar mec!
Nikad nisam video spica (svaki je po prirodi privatnik) da onako asistira.
Nikad nisam video mladog igraca da odigra onoliko moderno kao Jovic.
Zeka danas i u cetvrtak toliko bolji nego do tih utakmica da se krstim sa obe noge u oba pravca.

Nazalost, to mi nije “highlight” utakmice, kao ni oni sto se vratise na Jug

Ono glavno je poseta.
Posle 4 godine bez titule, posle 2 bez trofeja.. ne dodjose ljudi da iskazu ni zadovoljstvo ni nezadovoljstvo.
Ljutite se na mene koliko hocete, klub sa “ovoliko” navijaca ne zasluzuje da igra prvu ligu a kamoli da nesto osvaja.

Ko se vratio na Jug?
 

Živan

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
49
Reaction score
128
Локација
Ulaz N
Dokle traje prelazni rok, do 31. avgusta ili ? Baš bi bila šteta da se ne dovedu bar još dva igrača za rotaciju.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.760
Reaction score
29.644
Локација
Beograd
Bravo Stanoje i veliko bravo za ekipu i Danilo Pantić i Jojić i Lazar Marković su odigrali iznad mojih očekivanja.
Jojić i Lazar Marković su odigrali po mojim očekivanjima, ali šteta što nisu upisali neki gol ili asistenciju na svoj ,,konto,,...baš šteta...
A jes ti baš tako siguran da je Danilo Pantić odigrao nešto večeras? :D
 
  • Like
Reactions: Dzo

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
Ljutite se na mene koliko hocete, klub sa “ovoliko” navijaca ne zasluzuje da igra prvu ligu a kamoli da nesto osvaja.
ima istine u tome
ali to je samo jedna strana medalje

video sam negde na netu da je rendzers prodao sve svoje sezonske ili skoro sve i neko napise - e to su navijaci
ok jesu kapa dole
ali sigurno taj rendzers (tj ljudi koji su vodili klub) nije se ponasao prema tim istim navijacima kao prema kompletnim idiotima i to decenijama unazad

za tango je potebno dvoje

ps kao za jug, decenijama ga vode govna koja ga upropascavaju i onda kao jao vidi nema nikog paaa bas cudno
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.226
Reaction score
4.038
Локација
Uvek uz Partizan

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Памти ли неко кад је последњи пут неки наш бек асистирао два пута на мечу и то школским центаршутевима ?
Одлична утакмица, ако успемо и на јесен да одржимо ниво у првенству као што смо држали упркос тешким квалификацијама и повредама титула није далеко али биће ово баш дуга сезона. Требају нам појачања под хитно и ни случајно неко да оде сад. Здјелар нек сачека наредно лето за трансфер, мислим да би било лоше и за њега и за нас да оде сад кад имамо овакав моментум какав нисмо имали годинама.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.805
Локација
Храм фудбала
Miljkovic kadar nevera i pita se kako ovo radi?
Bravo Stanoje, bravo momci.
Upravo napusi se k.
Sve imam neki osjecaj da bi Stanoje ponovo mogao dobiti neki poziv, da ne moramo bas sve dobiti.
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
629
Reaction score
2.053
OD LIČ NO
Kad smo ih načeli odvalili smo ih
Odučili od fudbala
Napravili ih na majmune

Apropo Lazara Pavloviča i grešaka koji pravi:
Neko mora pod jitno da mu objasni da ne mora svako dodavanje da bude virtuozno, magično, genijalno
Ni Zidanu svaka lopta nije bila takva
I još mu se mora objasniti da je jednostavnost najveća umetnost
Kad savlada tu lekciju biće mnogo, mnogo bolji
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.400
Reaction score
4.629
Локација
Zemun
Mali Terzic se uplasio prve postave, samo polako sine, bez straha, bice to dobro.
Zeka je uspesno skrenuo kod Albukerkija pre koju nedelju i na pravom je putu, takvog smo ga cekali.
Za Rikarda sam, kad je potpisao, rekao da je rasan napadac, ali opet sam malo iznenadjen, kida!
Takodje, sve su mi simpaticniji nasa dva stopera, vidi se da su uspostavili odlicnu hemiju i saradnju, nedostatak znanja nadomescuju srcanoscu i zalaganjem.
Zivkovic pokazuje Miljkonu kako treba da izgleda bek, ima i on neki grc jos uvek(veliko je breme nas grb na grudima), verujem da ima prostora da jos napreduje. Potrebno je da se vise ponavlja, sparta uz liniju, razvlaci odbranu, ima ko da ga nadje pasom.
Urosevic, osim fizicke spreme u kojoj je nenadmasan, poceo da gadja u kazneni.
Mali Jovic ce biti zver, samo da to dozivimo u Partizanu, a ne nekom belosvetskom klubu.
Stanoje, svaka cast na do sada ucinjenom!
Idemo dalje :partizan-fan:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top