Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ja verujem da možemo uzeti titulu, mislim da se sa 2 učesnika u LŠ i pritisak smanjuje. Ne uživam u Stanojevom fudbalu, više volim Savin fudbal, ali ako ne donosi rezultat takav fudbal mi ne treba. Ako i Stanojev ne donese rezultat onda zna se kako to ide.

Tek od sezone 2023/24 dolazi u opticaju to za dva ucesnika u LS. Dakle, mi ove sezone moramo uzeti titulu kako znamo i umemo.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Tvorzan tvrdi da odlazi ako ne budu sampioni. Gde? U zatvor?
Kome nije jasno, nikad nece ni biti.
Jos jaca podrska ekipi iz kola u kolo!
Na kraju cemo kritikovati i brojati mrtve.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.754
Reaction score
29.621
Локација
Beograd
I šta misliš, kakav bi nam došao na to Ivicino mesto...
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.386
Reaction score
5.167
Локација
Beograd
„Odlazim iz kluba prvi put kada Crvena zvezda ne bude bila šampion.

..

I čim niste šampion, znači da nešto u sistemu ne valja“,


Kaže da zvezda mora da bude bolja od Partizana, a pod sistemom podrazumeva njegov klub.

Evo jutrašnjeg gostovanja:
23. minut

 
Последња измена:

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.930
Reaction score
26.771
Na mogu to da gledam...
Znaci ako su oni sampioni tada je sve ok. U suprotnom, nesto nije kako treba, leb te jebo!!!:D

Definitivno, sada imam teoriju o ljubiteljima psiha...
Za njih glasaju tri grupacije ljudi:
1. Glupi ko kurac - ne postoji racionalno objasnjenje da opises one koji gutaju sve sta im se servira, prosto oni nisu sposobni da samostalno razmisljaju, i pitanje je u kakvom stanju je njihov mozak, drugim recima oni su uvreda za ljudsku vrstu kao najinteligentniju na planeti.
2. Neonacisti, neofasisti i slicni ekstremi - ljudi koji nisu do te mere glupi kao prva grupacija, jer u razgovoru sa njima naidjes na tragove ljudske inteligencije, ali prosto oni imaju stavove koji su najblaze receno bolesni, neljudski, nerazumni...u skladu sa ovima koje podrzavaju.
3. Teska djubrad od ljudi - oni koji znaju da ovo nije dobro sire posmatrano, ali iz njihovih usko licnih interesa, boli ih kurac. Oni imaju korist od ovih, i sta ih briga za ostale. Da nema ovih ne bi bilo ni njih. U bilo kom drugom sistemu oni bi bili niko i nista.
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
41 sekunda ovog snimka i povraća mi se ali jako. Povraćalo mi se od prve sekunde, rekoh sebi da odgledam, vidim da su voditelji nepismeni, a gost je kriminalac.
Čuo sam da je terza zadovoljan prislijem pa ga ponovo očekujem na mesto prvog duvača u pištaljku u narednom derbiju. Da nam se naduvate svi zajedno sa našom upravom sa kojom ste u medjusobno navijačkim odnosima!
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.749
Reaction score
11.410
Локација
.
Neko moje mišljenje da to ne može da se nauči, ili imaš ili nemaš taj osećaj, opet možda grešim. Mada, Stojković eto nikad nije naučio.

Osećaj ne može da se nauči, slažem se, ali Pop je još mlad pa ne bih se usudio da kažem da ga nema. Po trenutnim partijama je jako nesiguran van peterca, ustvari uopšte u prostoru ali polako. Još se nije oslobodio ni 50%, previše je stegnut ali i kao takav pruža jako dobre partije. U odnosu na Stojkovića milina ga je gledati. Dižem obe ruke za to da ga istrpimo, i ako nekad dođe neki kiks ili nesigurnost, da ga ne opljunemo nego da mu pružimo podršku jer šta je sve stajalo na našem golu, Pop je premija.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Na mogu to da gledam...
Znaci ako su oni sampioni tada je sve ok. U suprotnom, nesto nije kako treba, leb te jebo!!!:D

Definitivno, sada imam teoriju o ljubiteljima psiha...

Covek je plac Majke Bozje.
Ali on takav isforsiran i postavljan na to mesto zaista i jeste personifikacija njihovih navijaca.

E sad ono sto je nevolja, dobro razmisli koliko i medj nasim navijacima ima slicnih.
Ja sam u poslednje 2 godine, pa blago je reci zgrozen.
Iskreno, za sada to vidjam samo na forumu, pa dobro razmisljam sta mi je za zeludac pametnije.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.355
Reaction score
37.642
...Што се тиче голмана Поповића, он је млад и може да напредује...ако се ослободи страха да изађе са гол-линије и почне (али претходно да научи) да купи или бере лопте (ко крушке) када оне пролазе поред њега кроз петерац, па и цео 16ерац...

Kao neko "iz branše" mislim da mogu da kažem: ako se golman do prvog tima nije "oslobodio" tog straha, neće više nikada. Kasno je da se neke stvari tu "uče" i "nauče".
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.754
Reaction score
29.621
Локација
Beograd
šta je sve stajalo na našem golu, Pop je premija

Што би рекла Луткица, немојмо претеривати... :D
Гледао сам Попа још док је бранио за Телеоптик, и наравно да је од тада напредовао, али стандарди Телеоптика, па и они изнад Телеоптика не смеју бити и стандарди Партизана...

Стојковићу јесте са годинама опадала форма, али у тренутку када је дошао у Партизан и годинама после тога он је био НАЈБОЉИ српски голман...
Да ли је Поповић тренутно најбољи српски голман?
Није.

Да ли је рецимо репрезентативац, као што је то био Ивица Краљ?
Није.

Да ли уопште можемо да га по голманским квалитетима упоредимо са рецимо Младеном Божовићем?
Не можемо.

Значи ради се о константном ,,спуштању критеријума,, у Партизану, па се тако од репрезентативног голмана долази до талентованог младића на најосетљивојој позицији у тиму...

Од освајања титула у низу до задовољства да смо у дербију били равноправни са ,,циганима,,...

Од одушевљења што смо учесници Лиге Шампиона, до одушевљења што смо учесници Лиге конференција...

И тако редом...
Најмање је за то крив Поп, он ради свој посао најбоље што уме и зна, и многи у Партизану раде свој посао најбоље што знају и умеју, и пружају свој максимум...

Али, питање је да ли је њихов максимум истовремено и стандард Партизана или није...
НИКАД, али НИКАД откако ја гледам Партизан нисмо имали све позиције у тиму ,,попуњене,, по неком том ,,замишљеном,, стандарду Партизана, али да је постало правило да се критеријуми ,,спуштају,, - постало је...

Не само у Партизану, него и код навијача Партизана, у српском фудбалу, итд...

Чуј, неко је први голман у Партизану, а не зна или не сме да изађе на центаршут и да убере ту лопту, ма дај, молим те...
Прво је то морао да научи током тренинга...онда је морао да брани негде до бесвести...па онда да буде на позајмици у неком клубу вишег ранга...па кад тамо докаже да је један од најбољих голмана лиге, онда да се врати у Партизан...

А код нас се креће од тога: стави га на гол Партизана, па шта не зна, не зна, ваљда нећемо сваки пут из таквих ситуација да примимо гол, а остало ће он да одбрани...а можда и одбрана блокира шут...
Па можда, у Лучанима, али на дербију...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.879
Reaction score
13.670
Поп је још превише млад за првог голмана, а ипак је до сада показао много. Треба га форсирати да постане голман на дуже стазе јер ће са годинама бити све бољи.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top