Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
364
Reaction score
1.558
Локација
Novi Sad
Ne valja mu trener/ne odgovara mu pozicija na kojoj igra/ ne valjaju mu saigrači/ inspirišu ga samo derbi i Evro utakmice(otprilike 10ak po sezoni). To bi bila rekapitulacija njegovog boravka u klubu.
Nešto nisam primetio toliku ljubav u košarci prema npr igraču koji na jednoj utakmici da 20 poena, al na sledećih 5 ga nema...ALI UME DOBRO DA KUCA, TO PUBLIKA VOLI( kao što ovaj ume da dribla)
 
Последња измена:

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Uzmite u obzir neke realne stvari. Zna se kad je prozivka, kad kreću pripreme i svi gule on kasni. Ok ne prodje pripreme ali Stanoje stavlja njega na ključnim utakmicama Sochi i Klara. Suma ispadne posle 30min protiv Klare jer se povredio. Videlo se da je skroz van forme ali mu čovek daje šansu i na kraju on ode da djuska za repku sjeban.

Iskreno, drugarice i drugovi i ja bi isto uradio da sam trener. Nije pošteno da imaš neki status Ronalda u ekipi i radiš šta oćeš. Videli smo kako je to kad nema discipline kod prethodnih trenera. Zašto Marko i Stanoje imaju zategnut tim i najmanje primljenih golova kao treneri? Tako je i kod njih jako teško da talasaš kao igrač…
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Maksimalna podrska za Stanojevica, i za sve njegove odluke i postupke, pravi covek na pravom mestu, tacka, the end.
PS. Sumi hvala za gol ciganima i to je to, ziv bio, ostalo je za zaborav, a smehotres je da je on najzasluzniji za jesen u evropi, apsolutno nepostovanje ostalih igraca, mi smo u evropi uprkos njemu a ne zahvaljujuci njemu. Previse buke oko ni prosecnog igraca, tu stavljam tacku i ni reci vise o njemu, dosta je bilo.
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
@Maks778

Imas li nameru da stanes sa filovanjem istih poruka, i zasto ne?
Shvatili smo, trener nije nas, nego je "nas trener".

Nadam se da ce posle osvojene titule Aleksandar Stanojevic biti bivsi trener fk Partizana, samo da bi ti i kolega SrceSlomljeno od srece skakutali.

Dodjite slobodno na neku utakmicu i vicite mu da je picka prodana. Svakako se bar na Jna svasta moze cuti.

Koliko neke od vas puca ego i da isterate svoje, pa jebeno je neverovatno.

Kolega, izvini.. Ali, nisi razumeo upotrebu znaka navoda kod termina "naš" trener.
Nije mi namera da nekoga uveravam, razuveravam ili bilo pra slično u vezi termina "naš". Do juče, tj do danas, do malopre sam to "naš" često koristio u svojim upisima. Jer bilo mi simpatično toliko se potenciralo u porukama drugih i toliko naglašavalo to, "naš, naš" :)
Onda, samo jer mi bilo simpatično. Krenuh i ja sa tim, naš
Danas sam počeo upotrebljavati. Danas, ne juče ili prekjuče. Nakon što je konačno postigao, šta je želeo. I oterao još jednog igrača. Od tog trenutka sam počeo koristiti znake navoda ispred reči "naš". Samo pokušavajući da napravim neki otklon. Naglašavajući, da od danas to nije i moj trener, voljenog mi kluba.
Samo zato. Ne da bi sad nekog uveravao u to dal je "naš" "njihov" ili čiji god. Doduše, kada bi se i postavilo pitanje. A, ko su oni?
Pa, uprava.. Ista ona koja je kako reče Ivica, dala bezrezervnu podršku, našem ili njihovom treneru.
 

>Simke<

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
298
Reaction score
273
Локација
Novi Sad
@Maks778 Na tvoju žalost, taj "menadžerski" trener koji radi protiv svoje ekipe i za svoj interes je već doneo Partizanu dve šampionske titule (tri ako računamo i onu koju je velikodušno poklonio Grantu da je proslavi ostavljajući mu +10 na tabeli) , kup, Ligu šampiona.. A živi bili pa videli biće još titula.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Jedva cekam spartak u nedelju!!!
Sto se dotičnog tice, ako su mu ovakvo ponasanje tolerisali u Slovanu, kako gospodin direktor kaze, onda sam ogorcen sto nas klub ranije nije pokazao da to tako ovde ne moze. Ali kao sto President kaze, daleko smo od ozbiljnog kluba.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Stanoje je klasa, i Suma je klasa. Suma je majstor fudbala ali nije profesionalac, neki treneri to mogu da trpe a neki ne. Sve u svemu bilo ga je lijepo gledati jer jeste nesvakidasnji igrac za nase prostore, igrac koji je u stanju da balvane Mancestera baca po travi kao volove ali isto tako igrac kojeg ce prosjecan igrac super lige da pojede u duelu i kojem Suma nece moci da uzme loptu jer ne igra odbranu sa zeljom i agresijom i ne vraca se pozadi koliko bi trebao igrac koji igra na njegovoj poziciji. Sve u svemu, Suma je na vise utakmica bio los nego sto je bio dobar, i to je cinjenica, a da nam je vecini drag, i to je cinjenica, ipak njegovim odlaskom, siguran sam, ne gubimo mnogo. Stanoje imas punu podrsku, vole te Grobari i donesi nam titulu ljubi te brat
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Činjenice pre svega. Trener reprezentacije ga je izbacio iz tima zbog nediscipline pre par godina


Za Maccabi koji je vrlo prosečan je 2018/19 godine odigrao 7 utakmica i trener ga izbacuje u B tim. To je pre nego što se sa iste pozajmice vratio kod nas.

Luda glava, veliki talenat, nažalost to ga je sprečilo da bude igrač za neku od liga petica u karijeri. Ne bi me čudilo da ga pokupi neki TSC, Olimpija i tako neki klub u okruženju.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Verovatno ima krivice sa obe strane, jer i Stanoje i Suma su imali ovakva desavanja kroz svoje karijere. Bilo bi lepo da su ispeglali odnose, ali sada to nije ni bitno, odluka je doneta, videcemo da li je ispravna, a Sumi sve najbolje u daljoj karijeri uz zahvalnost za sve divne trenutke koje nam je doneo, ukljucujci i onaj na poslednjoj utakmici kada je iznudio penal koji nam je mozda i doneo evropsku jesen.
Ono sto mi nije jasno je ovolika kolicina prezira koji pojedinci osecaju prema Stanoju ili prema Sumi, obojica su doneli dobre stvari nasem klubu, i to sto oni imaju neki svoj sukob ne znaci da i mi moramo da se opredelimo samo za jednog i drugog.
I za kraj, tompusarima, najvecim neprijateljima Partizana kad je rec o ljudima (ako se tako mogu nazvati) koji su u klubu, zelim po godinu dana robije za svaki evro koji se dugovao Asanu i Sumi.
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
@Maks778 Na tvoju žalost, taj "menadžerski" trener koji radi protiv svoje ekipe i za svoj interes je već doneo Partizanu dve šampionske titule (tri ako računamo i onu koju je velikodušno poklonio Grantu da je proslavi ostavljajući mu +10 na tabeli) , kup, Ligu šampiona.. A živi bili pa videli biće još titula.

I u prošlosti, kao i sada, vreme je to, koje najbolje, ili demantuje, ili potvrdi, nečija stanovišta ili shvatanja.
Ja sam mišljenja da.. Partizan sa ovakvom upravom i trenerom, nema čemu boljem da se nada. Čak sam ubedjen u to.
Možda me onaj Vučelić, nakon jučerašnjeg ručka za Zvezdanom demantuje.
Onaj Gmaz, sa svojom ulogom po partijskoj liniji, koju i više no celishodno obavlja. Ivica sa svojim bombama. Ili ovaj " naš" trener, koji je na svom spisku oteranih igrača iz Partizana, dodao još jedno, Sumino ime.
Ukoliko sa Jojićem, Miljkovićem, Lolom, Obradovićem, Bajbekom i ostalim svojim miljenicima, ipak dodje do titule. Prvi ću čestitati i nimalo se manje no ti radovati. Ipak je klub iznad svakog pojedinca, tako i iznad "našeg" trenera.
 

ABCDE

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
528
Reaction score
107
Nažalost izuzetan talenat, ali luda glava.
Ako ovako nastavi, nigde mu bolje neće biti.
Savi svaka čast što je uspeo da mu nađe crtu.
Što se nas tiče, u poslednjih godinu dana smo manje više navikli bez Sume, da li se to odrazilo na rezultate? U 2020/2021 sezoni definitivno jeste.
Što se trenutne tiče duga je borba, šta će biti dalje, nadamo se najboljem, ali ovaj tim ima itekako nedostatke. Imali smo znanja i sreće da smo bez Sume imali najbolji start sezone od 2014/2015, ali ni polovina još nije prošla.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Braćo, Srbi, aman zaman. Suma je znao sta čini onakvim istupom, sam je podnio zahtjev za raakid ugovora, trazio je ovakav završetak.
Sad malo više pameti, izbjegavati ovakve tipove. Asano je jos gori ispao, slobodno mogu reći djubre nezahvalno. Necu odgovarati na replike, jer me ne tangira uopšte. Ako mu se i dugovalo nije smio da odleprsa kao kurva zadnja. Partizan ga je vratio u život, ovaj klub mu je rehabilitovao karijeru da bi danas igrao Bundesligu. Ne radi se to tako. Čak i ako su postojali kakvi dugovi, duguje se i u Interu i Barseloni. Svaki cent se svakako naplati, ko hoce način je lagan, čak i zatezne kamate.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.913
Reaction score
21.622

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Uzmite u obzir neke realne stvari. Zna se kad je prozivka, kad kreću pripreme i svi gule on kasni. Ok ne prodje pripreme ali Stanoje stavlja njega na ključnim utakmicama Sochi i Klara. Suma ispadne posle 30min protiv Klare jer se povredio. Videlo se da je skroz van forme ali mu čovek daje šansu i na kraju on ode da djuska za repku sjeban.

Zašto je kasnio? Zato što je opljačkan a ne zato što mu je pasoš bio iza kreveta!

Zašto ga je stavio da igra? Pa zato što je svestan da je najbolji i da ako opet popuši za Evropu neće biti kriv Suma već on kao trener!

Ode da đuska za reprezentaciju? A znaš zašto je otišao, zato što je prošle godine imao problem jer je iz kluba poslato da je Suma povređen i sada im ljudi nisu verovali! Želeli su da ga pregledaju njihovi doktori. Par kontakata sa našom Upravom i ljudi im već ne veruju!? Bože, a kod nas sve fini ljudi i poštenjačine. Zbog njih je Suma imao problem, zbog istih ovih ljudi koji njega optužuju da laže! Ne znam kako im još nije palo na pamet da ga optuže da je on držao taoce na poslednjem okupljanju reprezentacije.

Zašto se ne govori o povredi Danila Pantića? Kako je on obnovio povredu?
 

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
369
Reaction score
1.529
Superiska, cestitam.... svima koji ne vole zonglere, verovatno ne vole ni cirkus
sada neka uzivaju u faktorima preokreta i iznenadjenja,koje ce biti zeka trci kao lud a sporo i trci kao muva bez glave holender
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.758
Reaction score
19.336
Локација
Nickname
Статус
Затворена за писање одговора.
Top