Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evrokup 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.942
Reaction score
26.912
Losa odbrana, loš napad, baš razocaravajuca igra, pobeda se piše, ali ovo je mnogo tanko.
Ja stvarno ne znam šta oni rade na treninzima, i Željko došao u Partizan da se uči, a sto puta smo ovde rekli da nam treba centar i još par pojačanja...

:D :D :D

Melem za dušu grobarsku, hvala momcima i Željku što docekasmo utakmice bez stresa. Treba sačuvati živce, i kosu na glavi...:cool:
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Ovo je zaista milina gledati i biti svedok ovakvog Partizana.
Čestitke, al bukvalno svima. Od stručnog štaba do poslednjeg igrača.
Ono kad poželiš da utakmica traje i nikad se ne završi..
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.091
Reaction score
15.813
Локација
Храм фудбала
Јебеш ми све али и поред оваквог паклено доброг и организованог напада, ја препоносан на начин на који ови људи играју одбрану, све то за врло кратко вријеме.
Гдје је граница? :kokice
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Одлична утакмица одбрана данас заиста одлична, такође нико од носиоца није играо ни 20 осим Ледеја 24 мин, што је заиста битно да се не троше много а остали показали да итекако умију. 10 играча имамо сигурно у ротацији који могу дати итекако допринос.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.631
Reaction score
8.801
Локација
"preko bare"

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.160
Reaction score
3.679
Predivno.. Ne pada tempo 40 minuta, ni naprijed, ni u odbrani. Ovo slama ekipe sa 3,4 dobra pojedinca i zato vecina nasih protivnika izgleda kao nedorasli Parnom Valjku.
A mastor na klupi vodi racuna o svakom igracu i njegovom stanju.. bravo Zeljko, bravo igraci, bravo grobari.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Auu kakvo uživanje!!! Oni mučenici morali svaki napad da igraju do kraja, naša odbrana kida!!!
Da je Miša živ, sa tribine bi se sigurno čulo:"KEVINEEEE KEVINEEEEEE!"
BRAVO MOMCI, ŽELJKO ŠTA DA KAŽEM...

Definitivno bi se čulo i ono njegovo:
Mi se sada zezamo
Mi se sada zezamo....


Lep dan danas, u pičku materinu.
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
365
Reaction score
973
Локација
Banja Luka
Losa odbrana, loš napad, baš razocaravajuca igra, pobeda se piše, ali ovo je mnogo tanko.
Ja stvarno ne znam šta oni rade na treninzima, i Željko došao u Partizan da se uči, a sto puta smo ovde rekli da nam treba centar i još par pojačanja...



Melem za dušu grobarsku, hvala momcima i Željku što docekasmo utakmice bez stresa. Treba sačuvati živce, i kosu na glavi...
Jbg, zakasnili.
Meni kosa opala! :)
 

Cane77

Početnik
Учлањен(а)
11.09.2021
Порука
108
Reaction score
266
Локација
Bileca
Fenomenalno! Totalna kosarka, ne znam dal postoji ovaj termin kao za fudbal al to mi je najbolji opis onoga sto igramo. Veliki je potencijal u ovoj ekipi, prava je milina gledati ovu ekipu! Idemo dalje, sve do titule! Do 4 titule!
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Bravo momci. Malo mi frka da pišem uopšte o igri i to, da ne bude šta kenjaš, ali bih stvarno voleo da se Madar maksimalno oslobodi potrošnje kod prenošenja lopte Možda nam je trenutno i najbolji napadač, procenti su mu fantastični. Daj bre peticu jebeno pa da uživamo.

Edit: zaboravih, Donat egzemplar nomen est omen.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Kakva poezija, ovo je čista erotika. Gledati Partizan koji sad kad se gradi tim, u prvoj Željkovoj sezoni, ima ovako raznovrsan napadački arsenal, pritom se u odbrani kida, pa ja ne znam šta više Grobar može da poželi.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top