Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
To je otprilike realan rezultat. Mislim da smo mogli bolje da su usli Jovic i Lutovac ranije, i da nismo imali ovoliko povreda. Standarno bolje igramo u gostima nego kuci sto je nevjerovatno.
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Zbog čega se ja nerviram :banghead:
Pa mi na 1:1..Rezultat koji nam ništa ne menja.
Mi čuvamo nerešeno, jer će pasti koja crkavica za taj jedan bod.
Najbolje bre da se pomirim sa ovime, svestan činjenice, da se u FK, ništa promeniti neće, sve do totalnog reseta.. Komplet svi.. Sem Popa, Rikarda.

Onaj Miljković. Ono što je on uspeo da promaši nakon stative Natka.
On nije bruka samo za Partizan.
On je bruka za fudbal uopšte. Da se taj lik naziva fudbalerom.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.277
Reaction score
34.152
Локација
vaginamandibularia
realno, odlican rezultat.
Steta za primljen gol al ne moze Popovic da iskrpi bas svaki kiks odbrane.
S obzirom na kadrovske probleme i vidjeno u BG ocekivao sam 3 komada u nasoj mrezi i pozitivno su me iznenadili rezultatom, bez zajebancije.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Jbg, ne mozemo da pobedimo belgijski klub nikad pa to ti je.

Pantic sve usro kod njihovog gola. Ovaj treba da centrira a on umesto da mu pridje blize i omete ga on lagano stoji niti sta pokusava... jebote.

Urosevic sjajan gol a Riki samo da je malo okrznuo loptu nakon onog ubacaja Natha usla bi u gol i to sve kod 0:1 za nas. Imali smo i mi jos par situacija... Natho stativa, Miljkon masi ceo fudbal nakon toga, Jojic u drugom isto teska glupost umesto da ga da, pa Pantic i Menig u prvom...

Pop je sve bolji kao golman. Skinuo je cetri-pet sto suteva sto zicera.

Stavrno steta... igrali smo veceras bolje nego u Beogradu. Drugo mesto je nase i to nam je realnost.

Titula mora da se osvoji i sada sva koncetracija na domacu ligu.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.445
Reaction score
12.005
Локација
Beograd
Klasicni seljacki mentalitet.Povedes i totalni bunker koji naravno ne znamo da igramo.Svaki napad sansa za njih,gol visi u vazduhu i naravno centarsut na peterac po ko zna koji put ove sezone nam dolazi glave.Bravo Urosevicu.Steta za stativu Natha.Miljko nakon stative :pop
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.119
Reaction score
5.480
Локација
Beograd
Ekipe koje veruju u sebe igraju da pobede, a ne da ne izgube. Pantićevo šetanje van terena u momentu kad nam je neophodna pobeda, ulazak maskote u vidu fudbalera i onaj promašaj Jojića kad se usrao je sve pitanje psihe i vere, dok protivnici, u momentu ksd im rezultat odgovara, jure pobedu iz sve snage.

Rezultat sam po sebi, s obzirom na povrede i promenu formacije, je sasvim prihvatljiv i verovatno realan ali smo apsolutno imali priliku da ovo zatvorimo kako treba i zbog toga što je mentalna stabilnost za nas misaona imenica od '66 pa do sada, evo vam ishod.

Svaka čast Popu i Čakiju na mudima do poda, Rikardu što je stvarno sam vukao ceo napad. i Duljaju koji je vrlo solidno vodio ono što je do njega. Cela ekipa je stvarno izginula i pokazala jako malo znanja.
O kukavičkim izmenama na kraju bolje da ne pričam.

Bez nekoliko ozbiljnih pojačanja na nekim kritičnim pozicijama tokom zime 1/16 je limit. Doduše, kad vidim kako (ni)je Kvinsi odigrao večeras, sumnjam u sposobnost da banditi makar slučajno nađu adekvatna rešenja.

E da i Miljku doživotan ugovor. Obavezno.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
Sve pohvale za Popa, Uroševića i Vujačića. Druga dva štopera ne znaju gde se nalaze, naročito Ćela Miletić. Menig ništa večeras, sve više sumnjam u njegove sposobnosti. Nisam nikad hteo da napadam Miljkovića, ali večeras sam obratio posebno pažnju na njegove poteze, ljudi moji, pa on je igrač za našu drugu ligu.
 

Živan

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
49
Reaction score
128
Локација
Ulaz N
Utisak večeri je blamaža sa čuvanjem remija iako nam to uopšte ne igra. Koja je poenta za ovo uopšte ? Izgubili 10:0 ili igrali nerešeno gotovo je isto, svakako ćemo biti drugi, naročito posle rezultata Flore i Anartozisa. Još jednom se potvrđuje činjenica da Stanojević gotovo nikad neće pobedili nekog ko je na našem nivou ili jači, ali da će isto tako gotovo uvek pobediti slabije od nas. Preostaju nam Linglong livade i nada da se u Evropi dobijaju protivnici na nivou Flore i Anartozisa, eventalno i ovaj nivo pa da se napada neki remi pa prolaz na penale.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top