Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.190
Reaction score
18.555
Локација
U Kinšasi

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Znaci od sledece sezone sampion Srbije ide direktno u LS a drugi u kvalifikacije za LS, kakav grijeh za fudbal. Iskreno toliko mi nemoguce zvuci da mislim da postoji mogucnost da neki meteor pogodi zemlju cisto da se to ne dogodi.

Realniji ishod: Srbiji oduzmu bodove zbog neke x politicke situacije i stave ukrajinu na 11 mjesto cisto jer su "zrtve agresije". Nista me ne bi cudilo jer smo najgora liga na svijet.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.778
Reaction score
22.942
Локација
Beograd
Pazi, staviće nas ispred Rusije... ;) ;-)
 

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
984
Reaction score
1.972
Ajde i ovo protiv Fejnorda kako je tako je,to je nasa realnost ali voleo bih kad bi neko imao imao objasnjenje zasto ovaj tim posle zimskih priprema izgleda kao da se prvi put vide u zivotu a ne da imaju iza sebe 7-8 meseci zajednickog rada???Jasno mi je da pojacanja nisu dovedena,ali da se ovoliko raspadnemo posle priprema mi nije jasno,pa kao bre da su u nekom rudniku bili i kopali ugalj 20 sati dnevno sa sve trenerom a ne trenirali fudbal i pripremali se za nastavak sezone.Otisao Scekic dosao Jevtovic,oni su po kvalitetu manje vise slicni,povredio se Obradovic-tu je Urosevic koji je i vise igrao od ovog kome se u Belgiji gde je otisao na operaciju gubi svaki trag ili bar ja nisam procitao nista o njemu i njegovom oporavku.A da i Pantic se povredio,ali sve to nisu nosioci igre i glavni igraci pa da mi posle priprema ne licimo na tim iz jesenjeg dela,koji ni tad iskreno nije bio velesila,ali za ova izdanja sad je bio mnogooo bolji...Za malo da zaboravim i povredu Miljkovica,ali i on se uklapa u ove gore nabrojane.Opet pitam-zasto mi izgledamo slabiji nego u jesenjem delu sezone posle ptiprema???
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Listajući sportsku štampu, upravo naleteh na zanimljiv podatak. Kao i na "zanimljivu" izjavu.

Prvo, kada je reč o podatku.
Večeras smo uspeli da oborimo negativan rekord.
Nikada ni od koga u svojoj istoriji, Partizan do sada, nije primio 8 golova u nekom dvomeču.

A, kada je reč o izjavi.
Naleteh na izjavu našeg trenera.
Čovek je izjavio, da je "zadovoljan večerašnjom igrom"

Odlično. I onda ja trebam da objašnjavam, zašto sam protiv trenutnog sagledavanja stvari, aktuelnog nam trenera.

Ja se nerviram kada primetim onu bezvoljnost kod igrača.
Kad pročitam izjavu pomoćnog trenera Fejenorda koji izjavi, "da je očekivao ofanzivu Partizana u prvih 20 min".

Važno da nam je trener "zadovoljan"

 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Znaci od sledece sezone sampion Srbije ide direktno u LS a drugi u kvalifikacije za LS, kakav grijeh za fudbal. Iskreno toliko mi nemoguce zvuci da mislim da postoji mogucnost da neki meteor pogodi zemlju cisto da se to ne dogodi.

Realniji ishod: Srbiji oduzmu bodove zbog neke x politicke situacije i stave ukrajinu na 11 mjesto cisto jer su "zrtve agresije". Nista me ne bi cudilo jer smo najgora liga na svijet.
Nije od sledeće bego za dve sezone a za sledeću čini mi se zavisi od Rusa . Ako ostane ovako da su izopšteni iz sporta onda idu oba u kval za LS.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Pošto je ovde pala zavesa, kad se podvuče crta, samo optimisti su verovali u mart ili dalje, obzirom na kvalifikacije koje su duge.

Rezultatski gledano smo napravili iskorak još od Plzenja. Doživeli smo dve blamantne utakmice protiv Feyenoorda kući i Flore na strani.

Prošli smo Ruse, Čehe i Portugalce u jednoj sezoni što je s druge strane za Partizan u ovakom stanju odličan rezultat.

Najveći utisak ostavljaju Grobari koji su otišli na DeKuip i posle 2:5. Za to mogu samo da se divim i da skidam kapu za bezuslovnu ljubav prema klubu.

Od 16 utakmica smo 9 odigrali sasvim solidno, 2 katastrofa, i ostalih 5 slabo.

Uzevši sve u obzir, ne mogu da budem nezadovoljan zaradjenim koeficijentom kluba, mogu samo gorak ukus da ostave dva pomenuta meča, a razlozi takvih blamaža su poznati. Toliko od mene na temu evropa ove godine.

Za kraj, izvinjavam se što sam u naletu euforije napisao da imamo 45% šanse za prolaz ovde, to je bilo navijački bez veze sa realnošću i uz onaj osećaj da ćemo doći do 1/4 finala. Nisam imao srca da širim pesimizam iako sam video da su objektivno bolji ali ne i za 8:3 ukupno, pogotovo ne 2:5 kući.


Volim te Partizane!
Tako je care sami pre nego sto se spusti zavesa da se kaže da he ovaj tim PFC po meni bio projektovan da udje u grupe a ne da tamo nešto napravi . Mislim da je ceo klub tako koncipiran, da se na početku sezone da maksimum . Zato sada imamo pad u igri itd …
Prastajte za dva uzastopna u pm
 
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
999
Reaction score
489
Локација
U igri
Ako makar i jedna jedina izmena nije u funkciji poboljšanja kvaliteta igre, već praktikovana iz nekih drugih, očigledno ne-fudbalskih razloga, čemu imamo da se nadamo? Holender?! Smiljanić?! Stanojeviću? DOKLE I ZAŠTO?
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.273
Reaction score
7.019
Ovo vezano za pojacanja, iskreno vise bih volio da niko nije dolazio, nego sto dovode povratnike, skupe povratnike, koji ne mogu da nadju angazman ni u jednoj drugoj prvoj ligi. A zbog zahtjeva, finansijskih, nece ih ni drugologasi iz liga petice.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Važno da nam je trener "zadovoljan"

Mora da izjavi tako nešto. Nije trenutak za veliku kritiku. Igrači su u totalnom kanalu. Ako ih sada još više dotuče gubimo titulu.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
I posle prospavane noći, mogu samo da kažem da mi je žao naših fudbalera. Svaki od njih misli da ima kvalitet za Partizan, većini je i bio san iz mladosti da obuku dres voljenog kluba. Naravno da niko od njih neće sebi priznati: " Ej, nisam ja za ovo, nemam kvalitet". Tako da su krivci isključivo uprava i trener, oni su ih dovodili, oni birali,oni davali minutažu. Došlo zadnje vreme, kada treba da se plašim gostovanja u Surdulici...
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.256
Reaction score
2.978
Oni imaju za par dana utakmicu sa ajaksom. Da je trebalo da nam daju 5 golova dali bi. Iz te perspektive ovo je katastrofa. Nama zadnja linija nije katastrofa, jednostavno sredina ne postoji. Mi se mucimo da predjemo pola. Kad nas malo stisnu, odmah gubimo loptu. I to igraci na sredini kojima je u opisu posla da znaju sa loptom nesto. Nikad Partizan nije imao toliko jadnu sredinu terena.
Da su MOGLI da daju 5 dali bi,nisu oni mi da kalkulisu…mi da smo dobilo njih (slucajno) tri razlike,mi bi na JNA to grcevito branili…
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.256
Reaction score
2.978
Nama su i bekovi bre krs,kakav urosevic,decko se bori,ali on nema kvalitet,u danasnje vreme bekovi treba da znaju da igraju fudbal,ulaze u sredinu,prave gore visak…ovo kod nas klasika kao pre sto godina,ako mozes da trcis,ne znas nista,stavim te na beka.

I veznom redu nemamo kreatora…Jojic glumi nesto ,ali nije on kriv sto ga Stanojevic forsira.
Koliko sam samo ocekivao od njega,a doslo ie do te tacke da ga svrstavam u istu kategoriju kao Scepvica,Pjer Boju,Babovica..
Dok gledam kako cigani napreduju,kod nas gledam neke demone iz proslosti..
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
Да узмемо титулу ако је могуће па да се лепо и полако сви растајемо са управом и тренером, а кроз наредна три прелазна рока и са 80% играча јер нема шта да тражимо у јачем такмичењу од овог. Ми овакви никад не би ушли ни у ЛЕ, а камо ли направили нешто тамо....о ЛШ да не причам колико је то далеко чак и акко узмемо титулу. Такође сматрам да са овим тимом не можемо два пута за раедом да уђемо ни у групе ЛК. Не памтим оволику количину лузерства што у приступу играча што у изјавама и филозофији фудбала тренера.
 
Последња измена:

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Od jutros u 5:20 mi je u glavi samo jedno pitanje:
Da li je Partizan ikad primio 8 golova od nekog kluba za 77 godina? Bliži sam 40 nego 30 godina, a učio sam i istoriju kluba, sećam se Reala, Mančestera, Bayerna, Arsenala, Rome, Totenhema, Sevilje, Intera...
I evo jedan član je potvrdio, NIKAD NAM NIKO NIJE DAO 8 GOLOVA! I to ekipa iz Holandije, a nije Ajax.

Ako bih da budem zlonameran do kraja:
Ruse smo prošli na penale.
Portugalce na koronu.
Izgubili od ekipe kojoj smo nekad davali 10 komada.
Grčevito se branili protiv Kiprana.

Naš trener je totalno izgubio kompas. Igračima su potrebni psiholozi i psihijatri, ali najviše treneru. Ovo šta je on složio i organizovao, ne bi ni makedonsku ligu lako osvojilo.

PARTIZANE IZVINI, MI SMO GOVNA!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top